DAJ CYNK

Zdarzyło się w tym tygodniu - 15-21 czerwca

21.06.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2

Ważne 1

0

Podobnie jak w ubiegłym roku, w ofertach Orange na kartę jest już dostępny wakacyjny pakiet 6 GB za 6 zł. Informacja o powrocie popularnej promocji była zdecydowanie najpopularniejszą w mijającym tygodniu na łamach TELEPOLIS.PL.

Podobnie jak w ubiegłym roku, w ofertach Orange na kartę jest już dostępny wakacyjny pakiet 6 GB za 6 zł. Informacja o powrocie popularnej promocji była zdecydowanie najpopularniejszą w mijającym tygodniu na łamach TELEPOLIS.PL.

Pakiet dostępny jest w taryfach - Orange Yes, Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go oraz ofercie Zetafon i Minutofon z aktywną jedną z wymienionych taryf. Ważność pakietu, to 60 dni od momentu aktywacji. Nie odnawia się automatycznie i można uruchomić go dowolną ilość razy.

Zobacz: Orange - powraca pakiet 6 GB na wakacje

Milan Zika, członek zarządu T-Mobile odpowiedzialny za technikę, odchodzi w tym miesiącu z Grupy Deutsche Telekom. Pracował dla niej 19 lat, z czego 6 lat w Polsce. Gdzie odchodzi, dowiecie się oglądając do samego końca dzisiejszy odcinek Witek nadaje.

Zobacz: Witek nadaje #8: z Milanem Ziką z T-Mobile

Sieć Play odświeży 18 czerwca oferty Formuła Rodzina i Formuła Komfort. Przedstawiamy ofertę dla biznesu.
Informacja prasowa Play nie zawiera tabeli ze szczegółami oferty dla klientów indywidualnych i będzie trzeba prawdopodobnie poczekać na nią do jutra.

Zobacz: Play: Nowa Formuła Komfort i Formuła Rodzina

Zadłużenie dłużników telekomunikacyjnych notowane w Krajowym Rejestrze Długów Biurze Informacji Gospodarczej przekroczyło już 802 mln złotych i od kilku lat sukcesywnie rośnie. Średnia kwota zadłużenia, jaką ma do oddania statystyczny dłużnik telefoniczny to ponad 2 tysiące złotych - podaje w komunikacie KRD.

Zobacz: 802 mln zł długu za rachunki telefoniczne

Do sieci trafiają bardzo optymistyczne przecieki dotyczące specyfikacji nadchodzącego LG G4 Pro. Jeśli się sprawdzą, konkurenci mogą mieć kłopot.
LG G4 Pro ma mieć 5,8-calowy ekran o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli (tradycyjnie już z bardzo smukłymi ramkami), 4 GB pamięci RAM, nadchodzącego Snapdragona 820 i 32 lub 64 GB pamięci wewnętrznej.

Zobacz: LG G4 Pro - szykuje się smartfon roku?

Dwa wirtualni operatorzy - Lycamobile i Lajt Mobile, rozpoczęli świadczenie usługi Internetu w technologii LTE.
Obaj operatorzy będą oferować Internet LTE w oparciu o architekturę sieci Plus. W przypadku Lajt Mobile konieczna jest wymiana karty SIM (koszt 25 zł) lub zakup nowego startera, przystosowanego do obsługi sieci 4G.

Zobacz: Lycamobile i Lajt Mobile z Internetem LTE

Jak przekazał szef Nokii, Rajeev Suri niemieckiemu Manager Magazin, firma przygotowuje się do powrotu na rynek smartfonów już w 2016 roku.
Suri w wywiadzie dla Manager Magazin powiedział: Microsoft produkuje telefony komórkowe. My chcemy je projektować i udostępniać brand Nokia w ramach licencji.

Zobacz: Nokia: Nasze smartfony wrócą w 2016 roku

UOKiK przegrał z czterema operatorami w sprawie kary nałożonej na nich w związku z mobilną telewizją - wynika z informacji TELEPOLIS.PL. Sąd pierwszej instancji uchylił ją wszystkim telekomom.
Przypomnijmy, że kara w sumarycznej wysokości 113 mln zł została nałożona pod koniec listopada 2011 roku za blokowanie rozwoju technologii mobilnej telewizji.

Zobacz: Sąd uchylił operatorom karę UOKiK za zmowę przy mobilnej telewizji

Cały czas nie zapominamy o trwającej aukcji LTE. Pula zadeklarowanych kwot osiągnęła już 4,273 mld zł i stale rośnie.

Zobacz: Aukcja LTE - wyniki po 70. dniu

A tymczasem za naszą zachodnią granicą...

Zobacz: Niemcy w 16 dni skończyli aukcję i zgarnęli 5 mld euro

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się