DAJ CYNK

Zdarzyło się w tym tygodniu - 14 - 20 września

20.09.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2408

Ważne 2

1

Wiadomość o problemach z certyfikatem sieci Plus w związku z nową odsłoną systemu Apple była najczęściej czytaną w mijającym tygodniu przez czytelników TELEPOLIS.PL.

Sieć Plus postanowiła zafundować posiadaczom iPhone'ów powrót do pierwszej generacji smartfonu. W Plusie z iOS 9 nie można wysyłać MMS-ów. Wiadomość o problemach z certyfikatem sieci Plus w związku z nową odsłoną systemu Apple była najczęściej czytaną w mijającym tygodniu przez czytelników TELEPOLIS.PL.

Zobacz: Z iOS 9 nie wyślesz MMS-a w Plusie

Minister jest zdeterminowany, aby opublikować nowelę rozporządzenia dotyczące aukcji i sprawić, aby efektywnie weszło ono w życie 1. października - usłyszeli na dzisiejszym spotkaniu w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji operatorzy.

Zobacz: Halicki zdeterminowany, aby opublikować rozporządzenie

Zespół ekspertów Rady ds. Cyfryzacji przy Ministrze Administracji i Cyfryzacji dostał od ministra 5 dni na opracowanie alternatywnych rozwiązań względem planowanych zmian w rozporządzeniu aukcyjnym - poinformowała na swoim oficjalnym profilu przewodnicząca zespołu telekomunikacyjnego w tej radzie Anna Streżyńska.

Zobacz: 5 dni na rozwiązanie alternatywne do zmiany rozporządzenia

Chcemy kupić częstotliwości, by dać klientom najlepsze możliwe usługi. Analitycy rynkowi przyznają, że to właśnie Orange potrzebuje ich najbardziej, co - patrząc na wykaz posiadania pasma - nie powinno nikogo dziwić - pisze na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange.

Zobacz: Jabczyński: nam zależy na szybkim i skutecznym rozstrzygnięciu aukcji

Andrzej Halicki, Minister Administracji i Cyfryzacji, łamiąc wszelkie zasady przyzwoitej legislacji, zamierza zmienić swoim rozporządzeniem zasady toczącej się aukcji LTE - napisali Polkomtel i P4 w liście do prezydenta Andrzeja Dudy.

Zobacz: Polkomtel i P4 apelują do prezydenta ws. rozporządzenia aukcyjnego

107. dzień zakończył się z łączną pulą zadeklarowanych kwot na poziomie 7,148 mld zł.

Zobacz: Aukcja LTE - wyniki po 107. dniu

W ofercie sieci Play pojawił się smartfon Huawei P8. Do zakupu urządzenia klienci otrzymają ciekawy gadżet.

Zobacz: Huawei P8 w ofercie Play

Już od poniedziałku, 21. września T-Mobile, jako pierwszy operator na polskim rynku, wprowadzi do swojej oferty flagowe modele Sony - Xperię Z5 oraz Z5 Compact.

Zobacz: Xperia Z5 i Xperia Z5 Compact w sklepie internetowym T-Mobile

Otwarte Regionalne Sieci Szerokopasmowe (ORSS) - Platforma Inwestycyjna, którą tworzą Hawe, Alcatel-Lucent oraz TP Teltech, zakończyły wszystkie prace projektowe, budowlane oraz instalacyjne sieci światłowodowej w woj. warmińsko-mazurskim. Wartość inwestycji o łącznej długości sieci 2295 km wyniosła 327 mln zł.

Zobacz: Warmia i Mazury już szerokopasmowe

Źródło tekstu: wł

Tagi: telepolis.pl
Komentarze
Zaloguj się
3. ~waldemar ponurnik
1

2015-09-21 09:47:57

u mnie nie ma kłopotu z mms. potrzebuje wysłac to pisze treść na kartecze .nastepnie gwiżdże na palcach. Calm7 przybiega w podskokach , dostaje karteczke i pędzi z tym w miasto. proste , szybkie

Odpowiedz

2. ~
1

2015-09-21 08:45:35

Ani słowem o smartfonach islamskich najeźdźców z Bliskiego Wschodu.

Odpowiedz

1. ~Calm7
-1

2015-09-21 00:28:28

;-(

Odpowiedz