DAJ CYNK

Zdarzyło się w tym tygodniu: 12 - 18 stycznia

16.01.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2596

Ważne 0

0

W mijającym tygodniu nie było większych zmian w ofertach operatorów - największą popularnością wśród Czytelników cieszył się zeszłotygodniowy wpis o ofercie Vectone Mobile.

W mijającym tygodniu nie było większych zmian w ofertach operatorów - największą popularnością wśród Czytelników cieszył się zeszłotygodniowy wpis o ofercie Vectone Mobile.

Choć Vectone Mobile ogłosił start oferty 8 stycznia, dopiero 16 stycznia do osób, które zamówiły startery przyszły e-maile z potwierdzeniem zamówienia i informacją, że wysyłka kart będzie potwierdzona kolejnym e-mailem. Na start oferty czekaliśmy przez przeszło dwa lata i... jak widać nadal czekać musimy. Nie da się przy tym ukryć, że płaska taryfa zaprezentowana przez Vectone, jest niezwykle interesująca, a przynajmniej jak na stan obecny - gdy wciaż więcej jest pytań o szczegóły oferty, niż odpowiedzi na nie.

Zobacz: [Aktualizacja II] Vectone Mobile po dwóch latach rozpoczął działalność w Polsce

14 stycznia wystartowaliśmy z nową wersją porównywarki usług komórkowych. Od teraz można wybrać nie tylko zakres kwotowy, ale także minimalną ilość minut, SMS-ów czy transmisji danych, jaka co miesiąc jest nam potrzebna. Dodaliśmy też oferty utrzymaniowe, więcej opcji sortowania i możliwość porównywania kilku ofert abonamentowych w sposób podobny do porównywania specyfikacji telefonów.

Zobacz: Startujemy z nową, lepszą porównywarką usług komórkowych!

Czytelnicy TELEPOLIS.PL wyłonili po 2 tygodniach głosowania i przeszło 2000 oddanych głosów, najgorętszy telefon 2014 roku. Cztery pierwsze miejsca w wynikach głosowania okazały się w tym roku zbieżne z wyborem redakcji.

Zobacz: Czytelnicy wybrali: Najgorętszy telefon 2014 roku

Gdy już przy porównaniach zeszłorocznych modeli jesteśmy, AnTuTu zaprezentował swój ranking najwydajniejszych urządzeń. Ranking trochę dziurawy, bo i w naszych redakcyjnych testach zdarzały się lepsze wyniki (np. Xperii Z3 Compact). Niemniej jednak warto przynajmniej orientacyjnie przyjrzeć się rankingowi, w końcu AnTuTu to jednak z najbardziej cenionych aplikacji do testowania wydajności smartfonów.

Zobacz: Najszybsze smartfony z Androidem w 2014 roku

Ostatni tydzień to również kilka telefonicznych premier:
Zobacz: Samsung Galaxy Note Edge oficjalnie w Polsce
Zobacz: Samsung Galaxy A7 - metalowa ramka i 6,3 mm grubości
Zobacz: Lumia 435 i Lumia 532 - nowe smartfony Microsoftu

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
2. ~Calm7
-1

2015-01-18 22:07:46

To był start propagandowy vectonowy. Zapewne ten właściwy rozpocznie się 1 lutego.

Odpowiedz

1. ~pabloki
0

2015-01-18 20:37:07

a czy aby na pewno to był start vectone czy falstart? wydaje mi sie że start bedzie dopiero w przyszłym tygodniu gdy dotrą startery , pojawią sie zestawy w sklepach , doładowania w terminalach, zacznie działać obsługa po polsku.porównywarka w tym stanie powinna być zakazana ale co zrobisz, nic nie zrobisz.reszta wydarzeń nie zasługuje na wyróżnianie.

Odpowiedz