DAJ CYNK

Zdarzyło się w tym tygodniu - 10-16. listopada

16.11.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7

Ważne 0

1

Miniony tydzień stał głównie pod znakiem ofert operatorów. Nową Formułę zaprezentował Play, a reszta operatorów pokazała świąteczne promocje.

Miniony tydzień stał głównie pod znakiem ofert operatorów. Nową Formułę zaprezentował Play, a reszta operatorów pokazała świąteczne promocje.

Sieć Play wprowadza do oferty Formułę Junior Box przygotowaną z myślą o najmłodszych użytkownikach telefonów komórkowych. Formuła Junior Box występuje w wariancie abonamentowym, mix i na kartę. Cechą wspólną ofert jest domyślnie aktywna blokada treści premium i filtr przeciwspamowy.

Zobacz: Play: Formuła Junior Box

Sieć Orange przygotowała świąteczną ofertę abonamentową, w której obok smartfonu klient otrzyma gratis tablet, smartband lub smartwatch. Do każdego smartfonu, również od 1 zł można wybrać dodatkowy prezent w postaci tabletu Alcatel OneTouch Pixi 7 lub opaski SmartBand Sony czy smartwatcha Samsung Gear Fit albo Mykronoz Zefit.

Zobacz: Świąteczna oferta Orange

Od 14 listopada klienci kupujący FunPacka otrzymają w prezencie na rok pakiet telewizji nc+ (130 kanałów). W świątecznej ofercie Orange pojawił się także Samsung Smart TV za 1 zł i rabaty dla posiadaczy Neostrady.

Zobacz: Świąteczny FunPack od jutra w Orange

W świątecznej promocji można między innymi znaleźć gotowe zestawy, na które składają się telewizor, tablet oraz smartfon, a do tego pakiet trzech usług w ofercie drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę.

Zobacz: "smartDOM na Gwiazdkę" od Plusa i Cyfrowego Polsatu

Microsoft zaprezentował pierwsze dwa smartfony pozbawione logo Nokii - Lumię 535 i Lumię 535 Dual SIM. Mają 5-calowe ekrany i niską cenę. Telefony trafią do sprzedaży w Polsce dopiero w styczniu, a ich cena wyniesie 499 zł.

Zobacz: Microsoft Lumia 535 - pierwsza Lumia bez logo Nokii

Midas zmodyfikuje swoją strategię tak, aby uwzględnić w niej konieczność zdobycia pasma 800 MHz i budowy sieci LTE i zapewnić swoim klientom komplementarne pokrycie kraju zasięgiem szybkiego, mobilnego Internetu.

Zobacz: Midas chce wystartować po 800 MHz

Mobile Vikings wprowadził dziś nową ofertę mobilnego Internetu z pakietami danych od 500 MB do 14 GB. Nowe pakiety wymagają odrębnej karty SIM z taryfą Internet Mobilny, służącej do łączności z Internetem (brak możliwości wykonywania połączeń głosowych i wysyłania SMS-ów).

Zobacz: Taryfa internetowa w Mobile Vikings

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy