DAJ CYNK

Zawsze Razem w Era Tak Tak

20.04.2004

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1

Ważne 0

0

Blisko 7 milionów osób rozmawia tylko w sieci Era Rodzina i Przyjaciele rozmawiają najtaniej; o każdej porze dnia są "Zawsze Razem"

Blisko 7 milionów osób rozmawia tylko w sieci Era Rodzina i Przyjaciele rozmawiają najtaniej; o każdej porze dnia są "Zawsze Razem"

Najtańszy kontakt z 5 bliskimi osobami w sieci Era Do ilu osób dzwonimy najczęściej? Do jednej, dwóch? Nowa oferta, którą sieć Era wprowadza 21 kwietnia br., umożliwi klientom połączenia nawet z pięcioma wybranymi osobami w atrakcyjnej cenie o każdej porze dnia.

"Zawsze Razem" to kolejne rozwiązanie, wprowadzone przez sieć Era z myślą o potrzebach prawie 7 milionów klientów. Dzięki atrakcyjnym stawkom i urozmaiconym taryfom połączeń wewnątrz sieci, mogą oni bardzo tanio rozmawiać i SMS-ować.

Najnowsza propozycja to możliwość kontaktu nawet z 5 osobami w bardzo taniej taryfie: 39 gr za minutę rozmowy, 16 gr za SMS i 59 gr netto za MMS. Wystarczy, że klient wybierze maksymalnie 5 osób, z którymi chce rozmawiać najczęściej, następnie zadzwoni pod bezpłatny numer 9797 i z pomocą lektora uaktywni usługę.

Z nowej oferty mogą od razu skorzystać użytkownicy taryf "Era Love", "SMS Fan", "Razem" i "Moja Okolica". Osoby korzystające z taryfy "Cały Dzień" powinny natomiast zmienić ją na jedną z czterech powyższych. "Zawsze razem" to również alternatywa dla "Połączeń do wybranych numerów" - ustawione wcześniej numery można ponownie wprowadzić w nowej usłudze.

Źródło tekstu: Era

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy