DAJ CYNK

Zamiast PTC będzie T-Mobile Polska

06.05.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 8806

Ważne 9

11

Polska Telefonia Cyfrowa zmieni nazwę na T-Mobile Polska. Zmieni się także adres spółki. Zmiany mają na celu ujednolicenie nazwy firmy z nazwą marki.

Polska Telefonia Cyfrowa zmieni nazwę na T-Mobile Polska. Zmieni się także adres spółki. Zmiany mają na celu ujednolicenie nazwy firmy z nazwą marki.

Siedziba T-Mobile Polska S.A. mieścić się będzie w Warszawie, przy ul. Marynarskiej 12. Uzyskanie potwierdzenia odpowiednich wpisów niezbędnych dla formalnego dokonania się powyższych zmian, planowane jest na dzień 27. maja.

Pozostałe dane operatora, w szczególności numer KRS, NIP, REGON i numery rachunków bankowych pozostają bez zmian. Zgodnie z zapisami Prawa Telekomunikacyjnego, zmiana nazwy i adresu firmy nie stanowi zmiany warunków umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych, a tym samym nie powoduje możliwości rozwiązania umowy terminowej, bez konieczności zapłaty na rzecz operatora kary umownej.

Źródło tekstu: T-Mobile

Tagi: PTC T-Mobile
Komentarze
Zaloguj się
64. ~pawcio
0

2013-05-13 08:21:01

powiem tak zmienia sie siec kiedys majac Ere stalem przy oknie zeby zadzwonic .odpalili przekaznik super zasieg wszedzie w plusie lipa przez 3lata jestem dalej w Erze teraz w T-mobile jednak trzeba sie doczekac zasiegu z Plej jak dzwonia to zrywa polaczenie.za kazdym razem

Odpowiedz

63. ~Jakub
0

2013-05-08 14:12:46

nazwa jest ok, tylko należy ją odpowiednio czytać: "T-Mobile - Polska Spółka Akcyjna"

Odpowiedz

62. ~Maro
0

2013-05-07 19:11:39

Zasięg zasięgiem, ale jakość połączeń w Play, czy Plus jest kiepskiej jakości. Era i Orange w tym przypadku są górą, a jeżeli ktoś nie wie o co chodzi, to niech spróbuje wykonać połączenie z telefonu Play, a następnie Era... jakość połączenia, rozmowy w przypadku tego drugiego jest o wiele lepsza.

Odpowiedz

61. ~
0

2013-05-07 18:42:04

59. Raczej rosyjskie - jak zaczniesz mocniej grzebać.

Odpowiedz

60. ~kazimierz79
2

2013-05-07 09:17:52

Szkoda mi Was wszystkich...sami znawcy rynku telekomunikacyjnego:-)

Odpowiedz

59. ~
1

2013-05-06 23:48:41

a play jest izraelsko chinskie

Odpowiedz

58. ~
-1

2013-05-06 22:56:47

Orange i T jak NetWorks pokryje Polske to staną się sieciami bez zasięgu mającymi zasięg od innej firmy

Odpowiedz

57. ~
-1

2013-05-06 22:54:23

54,to normalka na 3G T takie niskie prędkości, szybciej działa już 2G,u mnie się poprawiło jak stał się NetWorks czyli jak T weszło na nadajniki Orange,tylko po co T stawia swoje nadajniki 3G skoro tak źle działają ?

Odpowiedz

56. ~
-1

2013-05-06 22:51:48

80 gr do Play jako nagroda za wybranie abonamentu

Odpowiedz

55. ~cynizmus
0

2013-05-06 21:11:49

@mirekb Moim zdaniem zasięg się trochę poprawił. Min na ul. Wojska Polskiego pojawił się w budynkach zasięg 3g. Wcześniej tego nie było. Ale ogólnie jeden wielki syf. Rozmowy do Play po 80 groszy.

Odpowiedz

54. ~mirekb
1

2013-05-06 20:58:13

mnie ptc wkur.. ostatnio jak od 2 tyg w powiecie kieleckim i starachowickim ,lącza sieci radiowe zniknal mi zasieg 3g. nawet jak wloze sim do e398 z recznym wyborem sieci 3g idzie kolo 20 kbs na hspa+!!! zasieg gsm 1800 ,u900 dolozyli 3 maszty ale jak widac co z tego?wiadomo to 1800 to pod lte ale jak tak wyglada niemiecka precyzja to albo sie ktos powaznie wezmie do pracy albo pożremy sie troche bo za edge to ja placil nie bede.abo za 30zl jeszcze 3 mies i do widzenia

Odpowiedz

53. ~Były klient PTC
0

2013-05-06 20:27:49

Jeszcze tylko odp @50 Dzięki za potwierdzenie , widzę że nie jestem sam :) U nas zaczeli kombinować z Networks! i narazie jest jeszcze gorzej < ponoć dostrajają BTS > , termin poprawy bliżej nieokreslony . I chyba skorzystam z twojej propozycji : Fon z Media Markt czy Mix ELectro.... + karta MVNO i życie jest piękne :) Pozdrawiam . Do widzenia .

Odpowiedz