DAJ CYNK

Zabytki w sklepie Plus GSM

24.01.2006

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4193

Ważne 0

0

W ofercie internetowego sklepu Plus GSM pojawiły się dość zabytkowe, jak na dzisiejsze czasy, telefony.

W ofercie internetowego sklepu Plus GSM pojawiły się dość zabytkowe, jak na dzisiejsze czasy, telefony.

Są to m.in. Ericsson R380s za 1218 zł, Sony CMD-J70 za 852 zł, a nawet Nokia 5110 za 730 zł.

Możliwe, że znajdą się jacyś chętni kolekcjonerzy, dla których podana cena nie będzie za wysoka.

Podziekowania za info dla Andrzeja.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
26. wers
0

2006-11-23 10:25:27

no z tymi cenami to trochę przegieli

Odpowiedz

25. ~s
0

2006-01-28 21:26:20

zarąbisty temat newsa - nie wiem czym plus podpadł twórcom tego portalu ale naprawdę nabiliście sobie u mnie punktów :D

Odpowiedz

24. ~lol
0

2006-01-25 15:27:10

i wy mówicie, że w Orange''u sa wygurowane ceny ?? :P

Odpowiedz

23. ~ruff
0

2006-01-25 14:00:59

Nie znacie sie, bo to oferta dla oldskulowców :p Retro jest trendy i waarte kazde pieniądze :):)

Odpowiedz

22. maxforce
0

2006-01-24 19:02:42

łał ale okazja,,, lece do banku po kase, i kupuje...;)

Odpowiedz

21. ~2005
0

2006-01-24 17:53:27

?!?!?! Rzeczywiście szałowa oferta, mam jeszcze - już tylko instrukcję od Nokii 5110 (którą to miałem kiedyś jako służbowy fon). Sprzedam tą instrukcję za wyjątkowo niepowtarzalną cenę czyli jedyne 250 zł !

Odpowiedz

20. qbiq
0

2006-01-24 14:45:54

hmm a tak nawiasem mowiac to Orange zaczyna wychodzic na lidera na naszym cudownym rynku..nie ma to jak sie uwsteczniac!

Odpowiedz

19. ~dt
0

2006-01-24 14:43:56

faktycznie ktos tam musial je znalezc w katach magazynu podczas sprzatania. A ze ceny byly do nich przyklejone z dawnych lat to po co bylo szukac w archiwum.

Odpowiedz

18. qbiq
0

2006-01-24 14:43:30

Sony rulez! jako jedyny ma polifonie..reszta przy nim wysiada! krotko mowiac telefon wart tych pieniedzy:)

Odpowiedz

17. pyp
0

2006-01-24 13:48:50

HAHAHA... To to ładnie, tego to bym sie nie spodziewał, taka śmiechawa. Ale może Plus poszedł tropem że niektóre osoby lubią czarnobiałe i wyrażne wyświetlacze, oraz duże klawisze. Hehe, szkoda słów :)

Odpowiedz

16. ~Aaa
0

2006-01-24 13:37:20

Depesz: faktycznie amatorsczyzna - zwłaszcza ortograficzna (w Twojej notce) :/

Odpowiedz

15. ~Senior
0

2006-01-24 13:02:50

No chyba oni z wieżowca na łowe spadli! :D:D:D:D takie TELEFONY za taką CENE!

Odpowiedz

14. ~rektor
0

2006-01-24 12:53:20

Haha, i te ceny jeszcze. No teraz plus to sie zupelnie zbłaźnił :)

Odpowiedz