DAJ CYNK

Za czym stoi ta kolejka?

19.09.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 8431

Ważne 10

6

Dzisiaj do sklepów trafiły najnowsze produkty Apple - iPhone 6 oraz iPhone 6 Plus. W związku z tym sklepy są oblegane... dosłownie.

Dzisiaj do sklepów trafiły najnowsze produkty Apple - iPhone 6 oraz iPhone 6 Plus. W związku z tym sklepy są oblegane... dosłownie.

Tłumy na ulicach USA od razu przywodzą na myśl Polskę sprzed 25 lat, kiedy to masy ludzi na ulicach stało w ogromnych kolejkach. Różnica polega na tym, że Polacy stojący w długich ogonach nie zawsze wiedzieli na co czekają, a Amerykanie czekają na... seksowne kształty nowego iPhone'a?

Dokładnie takiego określenia (ang. sexy back) użył mężczyzna stojący od 11 dni w kolejce na Manhattanie. Uważa on, że kształty iPhone'a 5S są tak ostre, że można by się o nie skaleczyć, czego nie można powiedzieć o ponętnych kształtach jego następcy. Pomimo tego, że czeka w kolejce od 11 dni nie jest pierwszy. Przed nim stoją inni, niektórzy z nich od... 22 dni!

Poniższe nagranie prezentuje słynną 5 Aleję w Nowym Jorku w okolicach tamtejszego Apple Store. 24 godziny przed rozpoczęciem sprzedaży.



A na dokładkę kilka zdjęć prezentujące tłumy czekających.


Źródło tekstu: bgr, wł

Komentarze
Zaloguj się
0

2014-09-22 15:40:05

@50 nie dawno Chińczycy składający te iPhone 16h dziennie dostawali 230 $. Teraz doczytałem i nawet jest już ponad miliard urządzeń z jabolem. Masowa produkcja z dobrym marketingiem dla frajerów.

Odpowiedz

52. wlo
0

2014-09-22 08:06:56

~tata - jeśli komuś zależy, nie ma zakazu podejmowania działalności gospodarczej wysokodochodowej ;-) Nie ma nakazu pracować za dwa ajfony na państwowym...

Odpowiedz

50. ~tata
0

2014-09-22 07:22:55

@49z zdziwil bys sie ile tysiecy tylko samych urzednikow w III RP pracuje polowe miesiaca na tego ajfona o biznesie nie wspomne.Natomiast czy wszyscy ktorzy maja kase gustuja w wyrobach Apple to inna sprawa.

Odpowiedz

0

2014-09-21 20:42:51

@48 bieda intelektualna idzie w parze z biedą ekonomiczną. Chwalili się sprzedażą 700 milionów urządzeń z iOS. Bierze to bieda na kredyt żeby się dowartościować. Chyba że mamy tylu milionerów na świecie ?

Odpowiedz

48. ~tata
-1

2014-09-21 19:35:51

Do 47,gdybys spal na pieniadzach to oczekiwal bys towarow i uslug na miar swoich potrzeb i nie dyskutowal bys na forum telepolis.Skoro nie znasz swojego miejsca w hierarhi spolecznej to ucz sie i pracuj a moze cos osiagniesz i bedziesz kims albo zasilisz elite zyjaca z socjalu.

Odpowiedz

47. ~jan
3

2014-09-21 18:21:34

...niezły cienogród z tego XXXX ...porównywać wyświetlacz w galaxy 5 do wyświetlaczy z ogryzka...to już musi być obłęd...na S5 odpalaja się takie gierki o których ogryzki mogą jedynie...albo w ogóle nie ruszą, ale zaraz się zawieszą, albo zagotują z braku mocy.... tak ogryzki to nie są telefony dla mas to są telefony dla wybitnie wybranych jednostek, czyli snobów którym wmówiono że mają coś lepszego... i ci frajerzy w to uwierzyli... zaliczasz się do tej grupy... no trudno masz pecha... płacić 4 tysiaki za coś co jest warte góra 400zł .... no ale jaki jest sens gadki z typem dla którego wszelkie testy i wykresy z benchmarków nic nie znaczą i są pewnie nieprawdziwe.....o jakości wykonania nie ma co tu ponownie wspominać wystarczy wziąć do ręki S5 i tego złoma IP6... a porównanie jakości wykonania ogryzka do HTC m8 mówi już wszystko na temat gustu.... tutaj to już jest kompletna przepaść jakościowa.... no ale mali ludzie żyją wspomnieniami... i niech już tak zostanie..świat poszedł daleko, oj daleko... i nie chce mi się już na ten temat gadać...dość mam pisaurów i ich kosmicznych poglądów na co dzień w telewizji..a tu jeszcze na forum...zabawny i zarazem tragiczny gościu z tymi poglądami....

Odpowiedz

46. ~Nokia rules !!!
-1

2014-09-21 17:41:04

Przecież Nokia jest chyba nadal najlepszą marką. Niewiem dlaczego aifonowcy i samsungowcy nadal robią widły z igły .

Odpowiedz

45. ~T-Mobile to złodziej
0

2014-09-21 17:28:33

Akcja sie udała i działa "kup japka na złość Putinowi.":-)

Odpowiedz

44. ~xxxx
-3

2014-09-21 12:15:00

@40 Tobie faktycznie coś z głową się dzieje. Retina vs cukierkowy samoled? tryliard mln pixeli aparat? 8ghz x 20 core? a wszytsko po to aby otworzyć gierkę która i tak przytnie albo sie wyłączy ? ten ich mityczny system uciągnie taką samą gierkę na podzespołach 4 razy słabszych, rozumiem, że dla ciebie to powód do dumy ? Jak dla mnei świadczy to źle o androsyfie. wbij to sobie do głowy, że nie jest to telefon dla mas takich jak ty, tak jak mówiłem wczesniej dla ciebie jest android za 350 zł, który po pół roku nie ma aktualizacji. w sumie EOT, bo jaki jest sens gadki z typem dla którego wykresy z benchmarka > reszta. Na koniec jeszcze słowo wykonania, wykonanie każdego IP bije na głowę twoje samsungi które w dniu premiery maja taka sama cenę jak ip6, jedynie htc m8 może tutaj być porównywalne, tyle tylko, że np taki IP4 który już jest bardzo wiekowym telefonem wykonanie ma mega zaje***, a w tym czasie kiedy on miał premiere nic nie było chociażby zbliżone do owego ip4.

Odpowiedz

43. ~skarbnik
1

2014-09-21 11:37:13

I po co brać udział w promocji nowości? Żeby kolejna byla jeszcze drozsza, bo taka "wyczekiwana"??

Odpowiedz

42. ~buzio
1

2014-09-20 23:39:08

Tak tak, wszyscy pisza o tym systemie ze on niby taki super....ludzie mam kilka telefonow, iphona tez mialem (sluzbowa 5) i zadnych roznic na plus do androida nie widze, a przy tym telefon byl duzo wolniejszy, mial problemy bo w czasie rozmowy tracil zasieg...komletnie ale to kompletnie nie wart tych pieniedzy...a obudowa w porownaniu np z htc no to juz sa dwa swiaty, htc masakruje iphony jakoscia...moja 5 byla po 3 misiacach cala poscierana ...wiecej nie dam sobie tego wcisnac ..i ta 6 bedzie taka sama lipa jak 5.

Odpowiedz

41. ~zz
1

2014-09-20 23:34:52

jakby z androidem był tylko jeden model wypuszczany raz na rok też byłyby by kolejki, a tak co miesiąc nowy model prawie nie różniący się hardwarem od innych - nikogo już to nie rusza

Odpowiedz

40. ~jan
1

2014-09-20 23:22:41

"XXXX" vel jarosławie K. z tym dolarem to wszyscy to wiedza i stawka wynosi 20 dolarów... na czym polegają testy sięgnij sobie do prasy fachowej albo do dobrych portali..to zobaczysz...i przestaniesz wierzyć w te wciskane przez PR teorie.... ale najpierw odstaw leki no i trzeba zmienić lekarza... a najlepsze są te mityczne opowieści o tym mitycznym systemie....no tak aparat ma gorszy, wyświelacz ma gorszy... bebechy ma gorsze ..z tym trudno się nie pogodzić .ale za to system....dobry żart... ci co nie są w temacie pomyślą no może tak.... ale prawdy w tym tyle co w teoriach kaczyńskiego na temat zamachu....w tym twoim cudzie techniki do otworzenia kontaktów trzeba 100% mocy ogryzka... ja wykorzystuję do tego w androidzie od 3 do 5 %...tak w życiu nie zamierzam tego wytworu mieć na głowę nie upadłem.... tak cena 4000 za telefon faktycznie jak u innych ... oj"XXXX? zmień leki..... oprócz galaxy jest jeszcze HTC jest Sony i nawet LG także daleka droga oj daleka... ale niech się starają...naiwnych jest dalej sporo...podobno za miesiac maja dodawać antenki zew. do tego modelu żeby biedny nie tracił zasięgu tak jak jego poprzednicy....

Odpowiedz

39. ~lol...
0

2014-09-20 20:27:23

Ale wszyscy z nich będą dalej uparcie twierdzić, że są normalni ... i zawsze wady ajfona obrócą w zalety. Książkowe przykłady bezmózgich Yeti :)

Odpowiedz