DAJ CYNK

Z Ery do Kabulu

30.05.2005

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 910

Ważne 0

0

Po dziewięcioletniej współpracy z Polską Telefonią Cyfrową Renata Flatt odchodzi z firmy. Teraz zajmie się tworzeniem sieci komórkowej operatora Roshan na terenie Afganistanu.

Po dziewięcioletniej współpracy z Polską Telefonią Cyfrową Renata Flatt odchodzi z firmy. Teraz zajmie się tworzeniem sieci komórkowej operatora Roshan na terenie Afganistanu.

Pracę zaproponował mi mój pierwszy szef z Ery. Wtedy on był ekspatem w Polsce, teraz ja będę nim w Kabulu, gdzie mieści się siedziba mojej nowej firmy. Trudno jest odchodzić z Ery po tych dziewięciu latach. Tym bardziej, że zmieniam nie tylko firmę, ale także wyjeżdżam z kraju. Wiąże się to z rozłąką z najbliższymi, pewną dozą niepewności i obaw, ale także z podjęciem nowego wyzwania – wyjaśnia swoją decyzję Renata Flatt. Mówi, że marzenia o podróżach i robieniu rzeczy niecodziennych były jej bliskie już od czasu studiów. Dopiero teraz mogła je zrealizować. W Afganistanie zostanie prawdopodobnie przez dwa lata.

Renata Flatt rozpoczęła pracę w Erze w 1996 roku jako promotion manager. Jej stanowisko po licznych zmianach organizacyjnych firmy przyjmowało różne nazwy, zawsze jednak zajmowała się promocją i reklamą. Zajmowała się współtworzeniem brandu, reklamy oraz ofert promocyjnych. Przez rok pełniła obowiązki dyrektora departamentu komunikacji rynkowej. Kierowała więc departamentem, który zajmował się tworzeniem całej komunikacji zewnętrznej dla Ery. W firmie Roshan będzie także dyrektorem komunikacji. Ze względu na specyfikę kraju i odmienność kulturową tylko teoretycznie będzie zajmowała się tym samym.

Sieci Roshan wystartowała osiemnaście miesięcy temu. Obecnie ma około 580 tys. abonentów i jednego konkurenta.

Źródło tekstu: Brief

Komentarze
Zaloguj się