DAJ CYNK

Xperia neo V w ofercie T-Mobile

12.10.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6103

Ważne 0

0

T-Mobile wprowadza do oferty nową, odświeżoną wersję smartfonu Sony Ericsson Xperia neo - Xperię neo V. Smartfon jest oparty na systemie operacyjnym Android 2.3 Gingerbread i wyposażony w procesor 1GHz.

T-Mobile wprowadza do oferty nową, odświeżoną wersję smartfonu Sony Ericsson Xperia neo - Xperię neo V. Smartfon jest oparty na systemie operacyjnym Android 2.3 Gingerbread i wyposażony w procesor 1GHz.

Specyfikację uzupełniają aparat 5 Mpix z możliwością kręcenia filmów w rozdzielczości HD, 3,7-calowy ekran z technologią Sony Mobile BRAVIA Engine czy technologia HD Voice wpływającą na poprawę słyszalności dźwięku i komfort prowadzenia rozmowy.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
20. ~stefan
0

2011-12-09 19:12:51

moje neo v ciągle się resetuje, normalnie lipa...

Odpowiedz

19. ~M&M
0

2011-10-20 18:12:16

Może być też tak, że SE zrobiła sobie za dużą konkurencję między własnymi modelami. Ludziska brali Neo zamiast ARC - teraz ARC znowu odzyskuje blask ;) Mnie udało się złapać jeszcze Neo - na razie nie żałuje :)

Odpowiedz

18. ~bzik
0

2011-10-18 18:18:26

Karta pamięci 2GB zamiast 8, aparat zamiast 8 5 Mpix, ciekawe czy słuchawki z gumkami zastąpili, tanimi plastikowymi z gąbka, tego nie ma w opisie, ale pewnie jak oszczędności to oszczędności i słuchawki też dali gorsze. Cena jaką widzę w ofercie to 100 zł taniej za neo V, tylko.

Odpowiedz

17. ~M&M
0

2011-10-17 09:16:00

@zenek: są dwie legendy - pierwsza, że po trzęsieniu ziemi mają problemy z produkcją. Druga - że Apple wykupiło większość zapasów do nowych iPhonów ;)

Odpowiedz

16. ~zenek
0

2011-10-16 19:05:09

Jesli juz kupowac Xperie Neo to z wczesniejszym wypustem z 8Mpix Aparacikiem. Obecny model to chyba ciecie kosztow:P.

Odpowiedz

15. ~M&M
0

2011-10-15 23:40:55

Wcale "nie widać" aktywności pracowników T-Mobile w komentarzach... żenua.

Odpowiedz

14. otssia
0

2011-10-15 17:47:16

Fakt. HD Voice to zasługa infry TM, już prawie kazdy nowszy model ma taka mozliwosc, wiec nie ma czym sie zachwycac, ale technologia Sony Mobile BRAVIA mnie conajmniej intryguje. Juz sobie wyobrazam, te kolory i rozdzielczosc wyswietlacza. Sony Ericsson ma o tyle fajniejsze modele dzieki wsparciu japonskiej technologii Sony. Co czyni go moja ulubiona marka telefonow :) Fajnie, ze TM udostepnia te nowosci. Patrzac na pozostale sieci, chyba bysmy sie nie doczekali :)

Odpowiedz

13. ~M&M
0

2011-10-14 17:42:52

@qwerty: biorąc pod uwagę, że żadnego atrakcyjnego telefonu "akurat nie mają w magazynach", to twoja wypowiedź brzmi conajmniej komicznie.

Odpowiedz

12. ~qwerty
0

2011-10-13 11:24:23

T-Mobile ma naprawdę fajne sprzęty i w cenach konkurencyjnych porównując z innymi sieciami. Ciekawy model i fajnie, że w T-Mobile można znaleźć nowości i niekoniecznie trzeba na nie czekać długimi miesiącami. Moim zdaniem póki co T-Mobile ciągle pnie się w góre.. oby tak dalej :)

Odpowiedz

11. ~lol
0

2011-10-13 07:25:13

Neo V ma być trochę tańsze - myślę, że jest to super ruch ze strony SE, że zaczęli produkować świetne telefony w rozsądnych cenach.

Odpowiedz

10. ~
0

2011-10-12 23:06:15

hm... ale to dziwne, o ile pamiętam to chyba normalny neo też miał1GHZ, taki sam wyświetlacz, android 2.3 tylko aparat 8 mp. wiem że to nie jest znacząca różnica w jakości zdjęć ale ciekawe jaka różnica w cenie aparatu?

Odpowiedz

9. ~Miro
0

2011-10-12 20:45:47

A jaka cena? Będzie na stronie operatora? Bo tu nie ma żadnej wzmianki.

Odpowiedz

8. ~jaro070
0

2011-10-12 19:29:39

@2 sorka, w KAŻDEJ NOWEJ Nokii. Ja mam HD Voice w C6-00.

Odpowiedz

7. ~szon
0

2011-10-12 19:19:16

Umowa mi się kończy, a w Playu nie ma tego telefonu. W ogóle tam nie mają nic fajnego. A to nie ma w magazynynie, a to mała dostępność, a to za drogo. Minuty do wszystkich to nie wszystko...

Odpowiedz

-1

2011-10-12 18:15:27

@3 E63 to taki najniższy model E-series dla ludzi którzy by chcieli E71 ale ich nie stać.

Odpowiedz