DAJ CYNK

Xoom lekiem na jabłkowy totalitaryzm?

08.02.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2510

Ważne 0

0

Motorola zaprezentowała kolejny film promujący tablet internetowy Motorola Xoom. Tak jak kiedyś Apple namawiał do ucieczki od orwellowskiej jedynej słusznej ideologii i zakup pierwszego Macintosha, tak teraz Motorola namawia do ucieczki od iOS.

Motorola zaprezentowała kolejny film promujący tablet internetowy Motorola Xoom. Tak jak kiedyś Apple namawiał do ucieczki od orwellowskiej jedynej słusznej ideologii i zakup pierwszego Macintosha, tak teraz Motorola namawia do ucieczki od iOS.



Szerzej o Motoroli Xoom, pierwszym tablecie z Android 3.0 Honeycomb, pisaliśmy miedzy innymi w tej wiadomości. Dla przypomnienia, słynna reklama Apple'a z 1984 roku:



Źródło tekstu: Motorola, wł

Komentarze
Zaloguj się
9. ~Aproksymator
0

2011-02-09 00:44:47

Pokażcie mi produkt, a nie jakieś chrzanienie o Wielkim Bracie.

Odpowiedz

0

2011-02-08 17:06:25

Apple przynajmniej wspiera swoje produkty oraz daje Ci płynny,wydajny system, który nie ma prawa lagować w menu,a codopiero wewnątrz aplikacji. Do tego wydajna bateria i aplikacje sprawdzane w AppStore. Nie to co smieci w Android Market. oczywiście zdrowa konkurencja nie zaszkodzi. Galaxy Tab było niewypałem, ale ten tablet ma szansę zaistnieć. Skorzystamy na tym my, klienci. jak konkurencja się robi uciążliwa, to można powalczyć cenami ;)

Odpowiedz

7. ~Preza
0

2011-02-08 12:36:07

Tia ladna mi wolnosc wg Motoroli skoro bootloadera zamyka w telefonach to Xooom pewnie bedzie tak samo

Odpowiedz

6. ~code
0

2011-02-08 11:15:27

czyli, według reklamy, jest się samemu, nie ma się przyjaciół, a potem zakochuje się w jabłkowym ludziku?

Odpowiedz

5. i-ceum
-1

2011-02-08 10:25:50

Motorola Xoom ma kosztować 800 US$ w wersji z 32GB. No, to czas zacząć zbierać na iPada 2.

Odpowiedz

4. piwosz
-1

2011-02-08 10:23:25

@3 symbian nawet bajta danych na lewo mi nie wyslal a andek? brak slow. gdybym nie odkryl magicznego pozwolenia danych w tle to co miesiac znikalo mi od 50 do 100 mega. i jeszcze te reklamy w prawie kazdej darmowej aplikacji.

Odpowiedz

3. ~SEDES
-1

2011-02-08 10:18:20

Żaden android nie sciąga sam danych, zezwalasz na to i dopiero coś sciąga. Google nie gryzie.

Odpowiedz

0

2011-02-08 10:07:24

Niekontrolowana transmisja, chyba przytrafiła się każdemu OSowi dla Smartphona... więc, nie widzę sensu takiego przekonania, każdy OS idzie do przodu, warte by nie zostać w tyle bo coś nie pasowało gdzieś kiedyś.

Odpowiedz

1. Paweł
2

2011-02-08 09:52:35

Daleka droga przed Motorolą :) Niestety po mało przyjemnych doświadczeniach z Androidem (niekontrolowana transmisja) jakoś nie jestem zainteresowany.

Odpowiedz