DAJ CYNK

Xiaomi Redmi Note 5 i Redmi Note 5 Pro zaprezentowane

14.02.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3396

Ważne 3

2

Xiaomi zaprezentował dziś w Indiach modele Redmi Note 5 oraz Redmi Note 5 Pro.



Xiaomi zaprezentował dziś w Indiach modele Redmi Note 5 oraz Redmi Note 5 Pro.

Premiera smartfonów potwierdziła ujawnione wczoraj informacje na temat ich specyfikacji. Oba modele zostały wyposażone w ekrany o przekątnej 5,99 cala i rozdzielczości 1080 x 2160 pikseli. Redmi Note 5 Pro posiada do tego układ Qualcomm Snapdragon 636, 4 lub 6 GB pamięci RAM, 64 GB pamięci wbudowanej, podwójny aparat o rozdzielczości 12 Mpix i 5 Mpix, przedni aparat o rozdzielczości 20 Mpix oraz akumulator o pojemności 4000 mAh. Smartfon obsługuje również funkcję Face Unlock, do odblokowania ekranu zdjęciem twarzy.



Redmi Note 5 otrzymał układ Qualcomm Snapdragon 625, 3 lub 4 GB pamięci RAM, 32 lub 64 GB pamięci wbudowanej, główny aparat o rozdzielczości 12 Mpix i przedni o rozdzielczości 5 Mpix. Za zasilanie odpowiada tutaj akumulator o pojemności 4000 mAh.

Więcej na temat szczegółów specyfikacji obu modeli znajdziecie pod poniższym adresem.

Zobacz: Redmi Note 5/5 Pro - jutro oficjalna premiera, a dzisiaj specyfikacja i wygląd



Na rynku indyjskim Xiaomi Redmi Note 5 został wyceniony na 125 euro w wersji z 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wbudowanej. Wersja Pro z 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wbudowanej kosztuje 176 euro.

Źródło tekstu: Xiaomi; wł

Komentarze
Zaloguj się
12. ~k!r
0

2018-02-28 14:05:43

Czytałem ostatnio na opiniertvagd.pl że xiaomi własnie otworzył swój pierwszy oficjalny sklep internetowy w Polsce, więc pewnie teraz ceny będą szły tylko w górę aż dorównają flagowcom :)

Odpowiedz

11. jack78
0

2018-02-15 17:27:27

@8Ty sie nigdy nie poddasz??@9na wsi

Odpowiedz

10. ~fiu
0

2018-02-15 08:22:16

nienawidze telefonów z wystającym obiektywem, to niepraktyczne, nie kupię , wystarczy mi note 4/64

Odpowiedz

9. tehmal
0

2018-02-14 12:30:39

@5 gdzie mieszkasz?

Odpowiedz

8. mlody_pelikan
0

2018-02-14 12:30:31

Ja pierdziele jaki brzydki tył i te belki z tyłu jak w starych iPhone/''ach hahaha

Odpowiedz

7. ~z
0

2018-02-14 12:05:35

@Hotelarz właśnie przeciwnie 800 MHz jest częstotliwością typową wiejską jeden nadajnik obsługuje wielkie połacie pól i łąk i gości wiejskiego hoteliku, natomiast częstotliwość 2600 MHz to typowa miejska umiejscowiona na lataniach.

Odpowiedz

6. ~chacik
0

2018-02-14 11:43:58

Nie wiem, skąd macie informację o S635 w Note 5. Na stronie Xiaomi jest S625, tak jak w ubiegłorocznym Note 4.

Odpowiedz

5. ~Hotelarz
0

2018-02-14 11:32:08

Może i bym się skusił ponownie na Xiaomi ale bez LTE 800 MHz nie ma to sensu mieszkając na wsi.

Odpowiedz

4. ~
0

2018-02-14 11:05:42

@1 nie masz pojęcia o czym piszesz

Odpowiedz

3. ~Wirek
0

2018-02-14 11:00:20

Xiaomi już wcale do takich tanich nie należy, powoli zrównuje się cenowo z resztą rynku, te pierwsze "wow, szok" ceny miały jedynie przyciągnąć klientów żeby w późniejszych etapach zakupili nowe, droższe medale. Bardzo dobre wejście na europejski rynek z dobrą taktyką marketingową :) niestety to tylko taktyka była... żeby na stałe tak dogodne ceny zagościły byłoby już zbyt pięknie..

Odpowiedz

2. karolka
0

2018-02-14 10:44:29

Xiaomi robi dobrą robotę. Wizualnie drugi iphone.

Odpowiedz

1. Eragon
0

2018-02-14 09:47:46

Pro ma jeszcze jakąś rację bytu, ale podstawka - nie bardzo. Zresztą, głupie jest robienie dwóch wersji tego samego smarta.... Równie dobrze, mogłyby być to 2 totalnie inaczej nazwane sprzęty. Zresztą, 2x Xrn5 + 2x XR5...Wszystkie 4 smarty bardzo do siebie podobne :( I do tego różne pojemności... Dywersyfikacja jest dobra, ale do czasu. Jednak to Redmi, czyli to co najwięcej się sprzedaje. A pieniądz nie śmierdzi. Eh te Xiaomi... Oby z Mi7 pokazali klasę.

Odpowiedz