DAJ CYNK

Wystartował wirtualny operator Tel Mobile

02.06.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 42

Ważne 7

8

Firma Telgam wystartowała z siecią Tel Mobile. Wirtualny operator oferuje nielimitowane połączenia do wszystkich sieci za 29 zł miesięcznie.

Firma Telgam wystartowała z siecią Tel Mobile. Wirtualny operator oferuje nielimitowane połączenia do wszystkich sieci za 29 zł miesięcznie.

Podstawowy pakiet Tel Mobile Komórka bez ograniczeń oferuje nielimitowane połączenia do wszystkich sieci (w tym stacjonarnych) za 29 zł miesięcznie. Koszt wysłanego SMS-a, to 5 gr, a pobranie 1 MB danych kosztuje 10 gr. Do podstawowej taryfy można dokupić nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci za 9 zł miesięcznie oraz pakiety danych w wysokości 4 GB za 19 zł miesięcznie, 10 GB za 29 zł miesięcznie i 30 GB za 39 zł miesięcznie. Oczywiście w standardzie LTE. Wszystkie pakiety są wyposażone w lejek ograniczający prędkość transferu do 32 kb/s. Koszt aktywacji numeru w sieci Tel Mobile, to 20 zł, pod warunkiem podpisania umowy na okres 12 miesięcy.

Dla klientów dostępna jest również oferta internetowa. Miesięczny abonament odpowiada wysokości opłat za pakiety w ofercie głosowej, czyli 19, 29 i 39 zł, za odpowiednio 4, 10 lub 30 GB.

Tel Mobile posiada w sprzedaży urządzenia, ale w cenach rynkowych. W związku z tym nie ma możliwości zakupu telefonu w cenie promocyjnej z abonamentem. W ofercie są dostępne telefony, zarówno proste jak Nokia 105 lub myPhone Hammer, ale też smartfony z wyższej półki, jak LG G Flex 2. Oprócz tego zakupić można tablety, mobilne modemy i routery oraz akcesoria GSM.

Siec Tel Mobile działa w oparciu o nadajniki sieci Play i Plus. Dostępna jest też oferta dla klientów biznesowych, która jest przygotowywana indywidualnie dla każdego klienta. Strona internetowa operatora informuje również, że w przyszłości będzie dostępna oferta na kartę.

Zobacz: Regulamin promocji "Komórka bez ograniczeń"
Zobacz: Cennik usług dodatkowych
Zobacz: Regulamin promocji "Internet mobilny"
Zobacz: Cennik promocji "Internet mobilny"
Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się