DAJ CYNK

Wyniki MVNO Cyfrowego Polsatu w 1Q2010

17.05.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1639

Ważne 0

0

Na koniec I kwartału Cyfrowy Polsat miał 29 tys. klientów swojego MVNO, z czego 60% stanowili klienci abonamentowi. Z usługi mobilnego dostępu do Internetu korzysta z kolei 5 tys. osób.

Na koniec I kwartału Cyfrowy Polsat miał 29 tys. klientów swojego MVNO, z czego 60% stanowili klienci abonamentowi. Z usługi mobilnego dostępu do Internetu korzysta z kolei 5 tys. osób.

Podane dane oznaczają, że CP nie pozyskał klientów usług głosowych w pierwszych trzech miesiącach roku, a udało mu się pozyskać 5 tys. klientów na mobilny Internet (usługa wystartowała 1. lutego).

CP poinformował także, że trwają prace nad uruchomieniem telefonii stacjonarnej (najprawdopodobniej VoIP na sieci Aero2 i Sferii) w II półroczu, ale ostateczna decyzja o wdrożeniu jeszcze nie zapadła.

W I kwartale CP miał 3,354 mln zł przychodów z tytułu usług telekomunikacyjnych, o ponad 2,6 mln zł więcej niż w analogicznym okresie zeszłego roku.

Źródło tekstu: Cyfrowy Polsat

Komentarze
Zaloguj się
10. ~frank
0

2010-07-07 11:20:18

przede wszystkim jest prosta - i o to chodzi: jeden rachunek, minimum formalności, zero problemów.

Odpowiedz

9. ~palisarna
0

2010-07-06 12:44:16

telefonia za złotówkę w ramach promocji i korzystne warunki przeniesienia numeru - takie są zmiany w cyfrowym polsacie. nie wiem jak to się ma do oferty łączonej, ale wygląda na to, że staje się ona coraz bardziej zauważalna.

Odpowiedz

8. ~w łodzi mierz
0

2010-07-05 16:24:38

Są też jakieś zmiany w ramach telefonii cp więc co by nie mówić, ma to także wpływ na usługi łączone - niewielu ma pojęcie o tym zakresie działania polsatu, a szkoda - pewnie się dzięki temu MULTI trochę i telefonia upowszechni.

Odpowiedz

7. ~megaroman
0

2010-07-03 12:33:44

telefonia stacjonarna - to ciekawy ruch. Multi by pewnie było jeszcze bardziej multi ;). A czymś takim CP może po prostu rozwalić konkurencję.

Odpowiedz

6. ~Ruler
0

2010-07-03 06:27:02

Mobilny net od polsatu to przełom na rynku dostępu do sieci. Prędkość i zasięg usługi (o takiej szybkości) wygląda naprawdę super. Polecam bo warto i to najlepiej w ofercie Multi gdzie dodatkowo zyskuje się telefon, gdzie za 1 pln mamy 30 minut.

Odpowiedz

5. ~CP Rulezzzz
0

2010-05-18 10:01:53

Limity to Wy macie na swój iloraz IQ nałożone, jakbyście czytali i przejrzeli cennik CP oferty internetu to może wiedzielibyście, że to się naprawdę opłaca a w szczególności ludziom poza dużych aglomeracji gdzie dla TP S.A. są wiecznie problemy techniczne z możliwością rozbudowy swojej infrastruktury sorry ale to nie ten wiek. Mam nadzieje ze takie działania związane z internetem pozwolą na obalenie monopolisty TP.

Odpowiedz

4. ~paolo
-1

2010-05-17 15:08:34

ale jao tester dostałem modem za 1zł, aktywacja za darmo i pakiet 200mb za 1zł/m-c a w nocy 1GB za 1zł! więc nie jest źle! :)

Odpowiedz

3. stalewiak
1

2010-05-17 10:49:35

Ten internet to masakra i limity ..........

Odpowiedz

2. ~
1

2010-05-17 10:07:39

Kto w ogóle z tego produktu tego pseudokapitalisty Solorza korzysta ? Tylko ludzie, którzy uważają, że jest biedny, bo nikt normalny nie będzie dorabiał takiego Solorza ! Niech wraca ten cep do swojej byłej pracy jako magazynier kruszywa, a nie ogłupia ludzi na komórki czy internet !!! Precz z wyzyskiem !!! uczciwy.pl

Odpowiedz

1. ~
1

2010-05-17 09:44:18

To i tak o wiele za dużo, zważywszy na poziom cen,zasięgu,limitów w tym polsatowskim internecie.

Odpowiedz