DAJ CYNK

Wyniki LG po 4Q2011

01.02.2012

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1896

Ważne 0

0

W 2011 roku LG zanotowało 48 mld dolarów przychodu przy 384 mln dolarów straty netto. W samym IV kwartale było to odpowiednio 12,2 mld dolarów przychodu i niecałe 100 mln dolarów straty.

W 2011 roku LG zanotowało 48 mld dolarów przychodu przy 384 mln dolarów straty netto. W samym IV kwartale było to odpowiednio 12,2 mld dolarów przychodu i niecałe 100 mln dolarów straty.

Z tytułu sprzedaży telefonów komórkowych LG zanotowało 10,1 mld dolarów przychodów w całym 2011 roku (spadek o niecałe 11% w stosunku do 2010 roku) oraz 153 mln dolarów straty. W samym IV kwartale było to 2,4 mld dolarów przychodów (spadek o 19% w stosunku do IV kwartału 2010 roku) i 9 mln dolarów zysku. Zysk netto w ostatnim kwartale LG tłumaczy lepszą sprzedażą smartfonów w całym portfolio, szczególnie modeli z LTE na rynku amerykańskim.

Źródło tekstu: LG, wł

Komentarze
Zaloguj się
10. ~
0

2012-02-01 16:07:29

A ja mam LG P970 i nie narzekam . Nie ma się do czego przyczepić . Jakieś wybujania o zasięgu , nie wiem skąd takie wnioski .

Odpowiedz

2012-02-01 12:23:48

1. Ja mialem GT500 i ogolnie bylem z niego zadowolony, ale ekran dotykowy sie odkleil ;O Zanioslem na gwarancje- naprawili, wszystko ok. Sprzedalem potem ten telefon koledze i jemu tez sie odkleil ekran.... Mialem jeszcze jeden model od LG, ktory juz 2 razy byl w serwisie. Czyli teraz juz zadnego budzetowego LG nie kupie. Zakladam, ze w drozszych smartfonach jednak jest lepsza jakosc wykonania i ekran sie nie odkleja.

Odpowiedz

8. babeo
0

2012-02-01 12:10:18

Ja tylko spokojnie czekam na nowego bożka. Przeżyłem już na telepolis czasy gdy jedyną słuzzną opcją był tak tak, potem pley, teraz nie wiem co, z telefonami kiedyś rządził SE, teraz Samsung, a kto będzie nowym cielcem?

Odpowiedz

7. Hose
0

2012-02-01 11:59:48

2 - Samsung też notuje wzrosty...

Odpowiedz

6. ~Keelo
0

2012-02-01 10:59:23

Do kolegi z opinii 1 kup sobie LG p920 to zmienią się twoje poglądy na temat telefonów lg :) naprawdę zmienisz zdanie :)

Odpowiedz

5. ~
0

2012-02-01 10:31:01

4, przepraszam bardzo, ale porównuje, bo wiele zapłaciłem za ten telefon a nie działał łapał sieci jak potrzeba, żaden serwis mu nie pomógł, oddałem na recykling, a telefon nie był stary tylko nowy z salonu.

Odpowiedz

4. ~Michale
0

2012-02-01 10:07:12

@1 co porównujesz telefony z roki 2004 może i starsze do wydanych od 2011. BOŻE CO ZA LUDZIE -,- To tak jak porównać pierwsze samsungi czy inne modele telefonów do obecnych.

Odpowiedz

3. ~assa
0

2012-02-01 09:37:42

Popyt na elektronike w roku 2011 był mniejszy niż 2010 ze względu na kryzys, co za sobą ciągnie mniejszy zysk w porównaniu do zeszłego roku i dlatego duże firmy elektroniczne są na minusie.

Odpowiedz

2. ~poprostumarek
0

2012-02-01 09:25:22

nie rozumie tego że wszystkie duże firmy elektroniczne przynoszą straty.jaki to news by nie był zawsze na minusie.pomijając apple. gdzie rentowność tych spółek? gdzie tu logika? proszę o wytłumaczenie.pozdrawiam

Odpowiedz

1. ~
0

2012-02-01 09:16:09

LG to kiepskie telefony, miałem jednego Viewty i już więcej nie chcę.

Odpowiedz