DAJ CYNK

WYNIKI KONKURSU: SanDisk Ultra Dual USB Drive

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2955

Zakończyliśmy konkurs, w którym do wygrania był pendrive SanDisk Ultra Dual USB Drive 3.0 64 GB .Zakończyliśmy konkurs, w którym do wygrania był pendrive SanDisk Ultra Dual USB Drive 3.0 64 GB .

Przypomnijmy, że w ramach testu pendrive'a zorganizowaliśmy konkurs. Aby wziąć w nim udział należało napisać, jakie pliki przechowywalibyście w wygranej, przenośnej pamięci. Wątek jest dostępny pod tym adresem.

Zobacz: TEST: SanDisk Ultra Dual USB Drive 3.0 64 GB [KONKURS]

Po burzliwych naradach uznaliśmy, że zwycięzcą konkursu zostaje Kryniczanin za ogromną wiedzę i bezgraniczną miłość do kolei. A wszyscy dobrze wiemy, że kochać polską kolej nie jest łatwo...

Ja bym przyjął by przetrzymywać filmy kolejowe mojego autorstwa. Część z nich to absolutnie niepowtarzalne rarytasy jak choćby 10 wagonowy pociąg TLK w Krynicy w 2016 roku. Takiego filmu już nikt nie nakręci gdyż w roku 2017 PKP PLK zmodernizowała stację przesuwając semafory wyjazdowe- obecnie maksymalnie stacja Krynica jest w stanie przyjąć pociąg złożony z ośmiu wagonów - napisał Kryniczanin.

Zwycięzcę zapraszamy do kontaktu mailowego lub przez wiadomość prywatną na forum w celu ustalenia szczegółów wysyłki. Polecam szybki kontakt, bo pendrive za bardzo spodobał się Marianowi i grozi, że go nie odda :) .

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za zgłoszenia i zapraszamy do dalszej zabawy, bo już niedługo pojawią się kolejne okazje do wygrania ciekawej nagrody.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu