DAJ CYNK

WYNIKI KONKURSU: SanDisk Ultra Dual USB Drive

08.03.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2675

Ważne 5

1

Zakończyliśmy konkurs, w którym do wygrania był pendrive SanDisk Ultra Dual USB Drive 3.0 64 GB .



Zakończyliśmy konkurs, w którym do wygrania był pendrive SanDisk Ultra Dual USB Drive 3.0 64 GB .

Przypomnijmy, że w ramach testu pendrive'a zorganizowaliśmy konkurs. Aby wziąć w nim udział należało napisać, jakie pliki przechowywalibyście w wygranej, przenośnej pamięci. Wątek jest dostępny pod tym adresem.

Zobacz: TEST: SanDisk Ultra Dual USB Drive 3.0 64 GB [KONKURS]

Po burzliwych naradach uznaliśmy, że zwycięzcą konkursu zostaje Kryniczanin za ogromną wiedzę i bezgraniczną miłość do kolei. A wszyscy dobrze wiemy, że kochać polską kolej nie jest łatwo...

Ja bym przyjął by przetrzymywać filmy kolejowe mojego autorstwa. Część z nich to absolutnie niepowtarzalne rarytasy jak choćby 10 wagonowy pociąg TLK w Krynicy w 2016 roku. Takiego filmu już nikt nie nakręci gdyż w roku 2017 PKP PLK zmodernizowała stację przesuwając semafory wyjazdowe- obecnie maksymalnie stacja Krynica jest w stanie przyjąć pociąg złożony z ośmiu wagonów - napisał Kryniczanin.

Zwycięzcę zapraszamy do kontaktu mailowego lub przez wiadomość prywatną na forum w celu ustalenia szczegółów wysyłki. Polecam szybki kontakt, bo pendrive za bardzo spodobał się Marianowi i grozi, że go nie odda :) .

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za zgłoszenia i zapraszamy do dalszej zabawy, bo już niedługo pojawią się kolejne okazje do wygrania ciekawej nagrody.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
23. Kryniczanin
0

2018-03-13 06:20:33

To film o którym mówiłem

Odpowiedz

22. Kryniczanin
0

2018-03-12 18:01:05

Dziękuję wszystkim za gratulacje!

Odpowiedz

21. ~Tom
0

2018-03-11 20:02:54

To ja widzę, że lepiej dla redakcji żadnych konkursów nie robić. Ludzie opamiętajcie się. Przecież to rodzaj zabawy a nie konkurs o przetrwanie. Jest konkurs - jest zwycięzca i fajnie.

Odpowiedz

20. ~
0

2018-03-11 17:43:41

I dlatego nie biorę udziału w tych konkursach bo wygra coś z dupy wzięte z grona towarzystwa wzajemnej adoracji.

Odpowiedz

19. bazooka
0

2018-03-09 06:19:53

Popieram @goldenmen...ale uwaga znów się czegoś nauczyłem o redakcji telepolis.pl i stanę się co raz mniej naiwny... Bez odbioru.

Odpowiedz

18. ~~~~~~
0

2018-03-08 16:39:14

I znowu wygrał stały bywalec forum. I gdzie tu sprawiedliwość?

Odpowiedz

17. Morvius
0

2018-03-08 16:31:19

@16-jarpen byłeś ;) @15- LuiN następny musi być trudniejszy z racji wartości nagrody, ale niemniej fajny. Stawiam tym razem na coś zabawnego. :)

Odpowiedz

16. jarpen
0

2018-03-08 16:00:03

O! Byłem tak blisko!Gratulacje!

Odpowiedz

15. LuiN
2

2018-03-08 15:30:41

@5, adziu82 - no niestety, nie tym razem. Miejsca kolejno:Kryniczanin, Jarpen, Przemix, dawidos160 & Yosi (remis), Ricki1980, Sebak 2 & Klinsmann (remis) Dużo głosujących, różne podejścia do kreatywności i jeden zwycięzca.W kolejnym konkursie do wygrania będzie nowiuteńki (dostaliśmy specjalny egzemplarz dla naszych Czytelników) Sandisk Connect Wireless Stick, o pojemności - uwaga - 200 GB, łączący się ze smartfonem bezprzewodowo. Szczegóły już wkrótce - wraz z recenzją tej pamięci.

Odpowiedz

14. goldenmen
0

2018-03-08 15:13:50

@9 masz racje ze mogło wygrac cokolwiek ale miało być to kreatywne a nie nagroda za wiedze w danej dziedzinie i bez graniczna miłośc w danej dziedzinie. a za to została przyznana nagroda jak byk jest uzasadnione dlaczego ten a nie inny dostał pendrive. nie ja pisałem takie chore uzasadnienie.jedyna uczciwosc w tym konkursie ze wygrała osoba co jest znana a nie jakiś wirtualny zawodnik ze post konkursowy to jego 1 i ostatni post na forumtak samo jakby zrobić konkurs wyslij zdjecie i luin by wysłał byle co i wygrywa bo profesjonalnie zajmuje sie tym i jego pasja i autor robi równiez inne ładne zdjęciajedynie kreatywne w tym konkursie to było uzasadnienie bo trzeba było sie natrudzić jak uzasadnić ze tak słaba praca ma wygracnie twierdze ze moje zgłoszenie było najlepsze ale było zgodne z załozeniem kreatywne i ekstremalne a nie wgranie zdjec rodzinnych filmów i innych cuownych pomysłów . gdzie kreatywnosc jak to sa podstawy do tego pendrive słuzy. chciałbym zobaczyć jak ktos wgra i zapłeni cąłego pendrivaa zdjęciami rodzinnymi. chyba te zdjecia robił juz od 1000 lat.

Odpowiedz

13. ~Gliwice
1

2018-03-08 14:59:08

Stacja PKP Gliwice klaszcze wygrańcowi:-)

Odpowiedz

12. ~Przemo
1

2018-03-08 13:55:47

Gratulacje dla zwycięzcy.

Odpowiedz

11. goral2099
1

2018-03-08 13:53:52

I jak zwykle komuś potrzebna jest maść na...wiecie co. ;) Zawsze przy konkursach.

Odpowiedz

10. Morvius
0

2018-03-08 13:49:17

Nie ma się co smucić, to nie koniec konkursów ja tego dopilnuję. :)

Odpowiedz

9. Mila89
2

2018-03-08 13:36:47

@7 goldenmen czy ty jestes glupi czy udajesz? tematem było : "jakie pliki przechowywalibyście w wygranej, przenośnej pamięci" czyli mogłeś napisać COKOLWIEK to ze wygraly akurat pasje no to akurat tak sie zlozylo. Gdyby ktos napisal ze przechowałby tam zdjecia psich kupek i to by wygrało to tez bys pisal ze "dziwnym trafem" tylko zwyciezca napisal o psich kupkach i ze to podejrzane? Słaby trolling, podobnie jak tweoje "zgloszenie" do konkursu.

Odpowiedz