DAJ CYNK

Wyniki Cyfrowego Polsatu po 3Q2012

14.11.2012

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2956

Ważne 0

0

Na koniec III kwartału Cyfrowy Polsat miał 117 tys. użytkowników usługi dostępu do Internetu oraz 144 tys. użytkowników telefonii komórkowej.

Na koniec III kwartału Cyfrowy Polsat miał 117 tys. użytkowników usługi dostępu do Internetu oraz 144 tys. użytkowników telefonii komórkowej.

W skali roku liczba użytkowników mobilnego Internetu wzrosła o 63 tys. , a względem II kwartału o oraz 18 tys.. Cyfrowy Polsat odnotował także wzrost liczby klientów telefonii komórkowej ze 141 tys. w II kwartale do 144 tys. na koniec III kwartału. W stosunku rocznym pula klientów telefonii komórkowej wzrosła o 8 tys. użytkowników. Tu mała uwaga - Cyfrowy Polsat jako swoich klientów liczy tych klientów Plusa, którym ofertę sprzedał w ramach crosspromocji.

Źródło tekstu: Cyfrowy Polsat, wł

Komentarze
Zaloguj się
12. ~awdiejewa
0

2012-11-19 12:25:20

biorąc pod uwagę zaangażowanie w nowe projekty i względny spokój wobec miraży konkurencji - dobry wynik Polsatu nie budzi zdziwienia

Odpowiedz

11. ~Michał
0

2012-11-18 23:47:12

W jakimś wywiadzie Libicki mówił, że w listopadzie tych klientów na net było już 130 tysięcy, więc widać, że ostatnia obniżka bardzo skutecznie podziałała. Ludziom potrzebny jest net mobilny, a jak mobilny, to szybki, wielozakresowy i z dużym zasięgiem. A że w CP to wszystko jest, no to ludzie go zaczynają kupować na wiekszą skalę.

Odpowiedz

10. ~Derwisz
-1

2012-11-17 19:38:07

LTE mamy dzięki polsatowi i również Plus go ma. To ważne, że nie jesteśmy znów na szarym końcu Europy. Nasi operatorzy telekomunikacyjni wogóle nie byli zainteresowanie, bo sprzedawali w wygórowanych cenach edge lub czasami HSPA+. dzięki polsatowi to się zmienia.

Odpowiedz

9. ~Tajniak007
0

2012-11-14 13:50:13

kod już przyjoł @tomislav3540

Odpowiedz

8. ~Andrew
0

2012-11-14 13:39:02

Kod do ipla chętnie przyjmę mail : andrew_@onet.pl Dziękuję

Odpowiedz

7. ~kacha
0

2012-11-14 13:00:39

Internet LTE starcza na 82 sekundy. http://www.spidersweb.pl/2012/11/jesli-policzyc-dane-reklamy-plu sa-abonament-na-lte-za-15-zl-starczy-na-82-sekundy.html

Odpowiedz

6. ~he he
-1

2012-11-14 12:47:44

Bo polish LTE jest do odbierania E-maili i czytania telepolisa, a nie do filmów HD jak to w telewizyjnych reklamach kłamią :)

Odpowiedz

5. Blank
2

2012-11-14 12:14:29

4, najłatwiej zorientować się o czymś co boli, a głupota nie boli, więc nie nastąpi to zbyt prędko. Ultraszybki internet do 150 Mbps za 14,90 ... na godzinę

Odpowiedz

4. ~Antoni
2

2012-11-14 12:12:29

Ciekawe, kiedy te 117 tyś. się zorientuje, że maja szybki internet podawany w kieliszku zamiast w wiadrze.

Odpowiedz

3. ~tomislav3540
0

2012-11-14 12:02:11

kod do ipla chętnie przyjmę tomislav3540@poczta.onet.pl

Odpowiedz

2. ~Tajniak007
0

2012-11-14 11:55:07

Kod do ipla chce ktoś????????

Odpowiedz