DAJ CYNK

Wyniki ankiety: Najgorętszy telefon 2010 roku

17.01.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5278

Ważne 0

0

Publikujemy wyniki ankiety Najgorętszy telefon 2010 roku, będącej uzupełnieniem artykułu 10 najgorętszych telefonów 2010 roku. Który z proponowanych przez redakcję telefonów wybrali czytelnicy TELEPOLIS.PL?

Publikujemy wyniki ankiety Najgorętszy telefon 2010 roku, będącej uzupełnieniem artykułu 10 najgorętszych telefonów 2010 roku. Który z proponowanych przez redakcję telefonów wybrali czytelnicy TELEPOLIS.PL?

W zorganizowanej ankiecie Czytelnicy TELEPOLIS.PL oddali prawie 3,5 tys. głosów. Pierwsze miejsce w zestawieniu zachował wybrany przez redakcję Samsung S8500 Wave z aż 30,26%głosów.

Na drugą pozycję wdrapał się Samsung I9000 Galaxy S (16,8% głosów), pokonując Nokię N8 (trzecia pozycja, 13,37% głosów) i HTC Desire HD (10,33% głosów i czwarta pozycja). Miejsca w rankingu nie zmienił Apple iPhone 4, który pozostał na piątej pozycji z 8,91% głosów.

Pełne wyniki można zobaczyć w archiwum ankiet, bądź klikając tutaj.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia zwycięskiego telefonu w katalogu.
Zobacz: test zwycięskiego telefonu w dziale Artykuły.
Zobacz: felieton 10 najgorętszych telefonów 2009 roku.
Zobacz: felieton 10 najgorętszych telefonów 2008 roku.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
21. ~Artur
0

2011-01-18 22:51:42

Głosowałem na s8500. podoba mi sie specyfikacja i design. kiedyś trafi do mojej kieszeni w futerale :-)

Odpowiedz

20. ~Cogito
0

2011-01-18 12:17:45

Sorry, powyższy post miał być skierowany do "Kamila_K" z nr 17.

Odpowiedz

19. ~Cogito
0

2011-01-18 11:48:49

@16: Ja również głosowałem na Nokię N8, ponieważ dla mnie to najlepszy smartfon w tym gronie.

Odpowiedz

18. Eczige
1

2011-01-18 10:59:18

Dajcie spokój z kłótnią co lepsze, bo w telefonach o podobnych możliwościach, to czysto subiektywne odczucia decydują. Chociaż właściciel iPhone''a raczej nie pochwali produktu Samsunga i na odwrót. Dla mnie np. produkt firmy Apple to taka Doda wśród telefonów - śpiewać, owszem, potrafi ale najważniejszy jest image, Wave natomiast to taka A. M. Jopek - przede wszystkim śpiewa, a reszta jest dodatkiem do niej :) Nawiasem mówiąc testowałem w firmie obydwa telefony i obydwa uważam za bardzo dobre, chociaż trwalszy wg mnie jest produkt Samsunga. Teraz na tapecie mamy HTC 7 Trophy z WP 7, zobaczymy co to warte.

Odpowiedz

17. Kamil_K
0

2011-01-18 00:17:24

PLAY naklikał Nokii N8 tylko 3. miejsce ;-)

Odpowiedz

16. a_lex
0

2011-01-17 22:51:29

Są tu linki do: felieton 10 najgorętszych telefonów 2008 roku i 2009 roku. A gdzie do 2010 roku?

Odpowiedz

15. ~Elektron
0

2011-01-17 21:31:38

O zgubiłem wyraz - miało być: "...a o tych co się zakochują w przedmiotach śmiało można powiedzieć "zboczeńcy" :-P

Odpowiedz

14. ~Elektron
0

2011-01-17 21:27:18

Ad 13. Dognier użytkowałem iPhone i jakoś się w nim nie zakochałem - więc daruj sobie te bzdury ;-) Zakochać to się można w człowieku, a o tych co się zakochują w przedmiotach śmiało można "zboczeńcy" :-P

Odpowiedz

13. ~Dognier
0

2011-01-17 21:14:06

Od razu widać ze nigdy nie miałeś iPhone''a w ręku - na ten telefon można narzekać, ale gdy już się go zacznie używać człowiek się zakochuje :) Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, ze nie ma obecnie telefonu mogacego równać się z iP4 pod względem jakości wykonania, materiałów, wygody użytkowania i dopracowanego do perfekcji systemu operacyjnego z gigantyczna bazą aplikacji. Poza tym ten telefon ma w sobie taką... magię, że gdy człowiek raz spróbuje, wie od razu, ze nigdy nie kupi innego telefonu :)

Odpowiedz

12. ~Elektron
-1

2011-01-17 20:18:24

Ad 10. "PatrykOS" jeśli Polska mogłaby nie istnieć dla Apple to iPhone mógłby nie istnieć dla Polaków. I nie byłoby czego żałować - przecież to zbędny gadżet i marny telefon.

Odpowiedz

11. ~code
0

2011-01-17 18:55:10

@8: czyli Spica jest o klasę wyższy od iP4 bo cenowo jest o 2000zł niżej? :)

Odpowiedz

10. ~PatrykOS
0

2011-01-17 17:52:45

@8, cena iPhone w Europie Zachodniej oraz w Stanach jest jeszcze niższa niż cena Wave u nas. A tak tylko przypomnę, że rynkiem docelowym dla Apple jest właśnie USA i później Zachód Europy. Polska mogłaby dla nich nie istnieć, a to że robią nas operatorzy to już nie ich wina. Oj kolego dałeś ciała na calutkiej linii...

Odpowiedz

9. ~PatrykOS
0

2011-01-17 17:51:01

Słaby ten Wave. Być może i ma bebechy doskonałe, ale design i OS to porażka dla mnie.

Odpowiedz

8. ~Arletta Carter
0

2011-01-17 17:43:54

@3- To czym jest Wave jak nie smartphonem? Nie osmieszaj sie. Wave jest b. dobrym smartphonem, o klase wyzszy od jablka wlasnie ze wzgledy na swoja cene i fakt ze jest "przyjazny" uzytkownikowi. Oj kolego dales ciala po calej linii...

Odpowiedz

6. thonka
0

2011-01-17 17:17:13

@4 jak nie ma "japka" na obudowie to juz nie smartphone ;)

Odpowiedz