DAJ CYNK

Wydrukuj zdjęcie w Nokia Kodak Printing Kiosk

04.06.2004

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 719

Ważne 0

0

Od maja ruszyła wspólna akcja Nokia Poland i Kodak Polska, w ramach której w salonach Nokia w Warszawie przy ul. Siennej 39 i w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 183/187 każdy posiadacz telefonu komórkowego wyposażonego w łącze Bluetooth lub podczerwień może wprost z telefonu komórkowego wydrukować zdjęcia na wysokiej jakości papierze i sprzęcie firmy Kodak.

Od maja ruszyła wspólna akcja Nokia Poland i Kodak Polska, w ramach której w salonach Nokia w Warszawie przy ul. Siennej 39 i w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 183/187 każdy posiadacz telefonu komórkowego wyposażonego w łącze Bluetooth lub podczerwień może wprost z telefonu komórkowego wydrukować zdjęcia na wysokiej jakości papierze i sprzęcie firmy Kodak. Przed wydrukowaniem każde zdjęcie można poprawić, wyostrzyć i idealnie przygotować do wydruku.

"Postanowiliśmy sprawdzić, czy usługi wydruku zdjęć z telefonów będą cieszyły się w Polsce dużym zainteresowaniem, czy też nie. Akcja jest częścią globalnego projektu i potrwa na razie 3 miesiące. Od zainteresowania klientów zależy, czy Nokia Kodak Printing Kioski zagoszczą w salonach Nokia na stałe" – powiedział Robert Siewierski z firmy Nokia, odpowiedzialny za rozwój projektu w Polsce.

Osoby, które w dniach 14-18 czerwca zrobią min. 5 odbitek otrzymają w prezencie magnetyczną ramkę na zdjęcia GRATIS. Akcja potrwa do 31 lipca.

Źródło tekstu: Nokia

Komentarze
Zaloguj się