DAJ CYNK

Wstępne wyniki Polkomtela po 2Q2010

23.07.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 9279

Ważne 0

0

30. czerwca w sieci Polkomtela działało 13,710 mln kart SIM. Oznacza to, że w II kwartale operator stracił 13 tys. kart.

30. czerwca w sieci Polkomtela działało 13,710 mln kart SIM. Oznacza to, że w II kwartale operator stracił 13 tys. kart.

Z szacunków TELEPOLIS.PL w oparciu o dane Vodafone wynika, że 30. czerwca Polkomtel miał 6,69 mln aktywnych kart prepaid (ubytek 7 tys. w II kwartale) i 7,02 mln kart abonamentowych (ubytek 6 tys.).

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
140. PLAY
0

2010-08-02 23:26:34

139@ W ofercie Orange Free na kartę nie można korzystać z dobrodziejstw CDMA.

Odpowiedz

139. ~
0

2010-08-02 23:22:09

@137: Zgadza się, w moim mieście powiatowym tylko orange nie ma 3G, a ich CDMA mnie nie urządza ani trochę, bo po pierwsze nie będę zmieniał sprzętu (na modem CDMA), a po drugie w ofercie na kartę chyba i tak z CDMA nie można korzystać.

Odpowiedz

138. PLAY
0

2010-08-02 16:57:23

136@ Zadziwię Cię nie odszedłem w ostatniej chwili ;) jednak to przywiązanie do czegoś pozostaje.

Odpowiedz

137. ~www.bialorus.pl
0

2010-08-02 16:50:29

E.....ORANGE cienko z UMTS stoi,te CDMA mogą se wsadzić,lepiej niech w UMTS więcej inwestują podobnie jak Plus,Plus też ma te braki,ale nie takie i niech najpierw poprawi braki GSM. Na Podlasiu te dwie sieci mają ogromne problemy z zasięgiem zarówno UMTS jak i GSM.Pozdrawiam.

Odpowiedz

136. ~mika
0

2010-08-02 12:53:55

oh.. PLay juz odszedleś od P4???

Odpowiedz

135. ~Lukkasz90
0

2010-08-02 12:52:52

Zgodze sie z tym ze plus ma słaby zasieg na podlasu pow.siemiatycki (wiem bo miałem iplusa przez 3 lata sie z nim meczyłem )a zasieg sie przez ten czas nie zmienił... Teraz jedyne wyjsce najbardziej opłacalne to Net na bazie CDMA a Orange *** smiga (polecam)co do sieci play nic nie mam bo nie mam z nia stycznosci od 10 lat jestem w Orange abonament (wczesniej Idea)i polecam każdemu :) tylko czasami mnie denerwóje to ze nie ma w ofercie wszystkich telefonów ;/ i trzeba kombinowac zeby miec tego co sie chce ;]

Odpowiedz

134. PLAY
0

2010-07-31 23:02:24

132@ A jednak tak samo kto by pomyślał. Na szczęście uciekłem na razie z P4 do Orange. Już mnie nie bawi ich ważność konta rok, jak zasięgu nie mają. Na razie jadę na OFnK a co będzie później zobaczy się, może wrócę ale bym musiał mieć ich własny zasięg macierzysty by w pełni korzystać z ich usług.A pan Poll jak i reszta niech chwalą P4 nie zabraniam, ale w obrębię ludzi z metropolii,nie do tych co mieszkają poza nimi, to każdy Ci powie tak samo jak ja "Podstawa to Zasięg". Ci ludzie co tak słodko piszą o Play''u zapewne mają zasięg własny sieci 2G/3G, skoro tak ją wychwalają. Powtórzę jeszcze raz, przyjedzcie do mnie, weźcie swoje Samsungi, Nokie i HTC i zobaczycie jak się żyje zdanym na roaming.www.bialorus.pl@ Wiem i współczuję oglądałem na mapa.btsearch.pl, u mnie są ale powiem Ci nie jest tak słodko.

Odpowiedz

132. ~www.bialorus.pl
0

2010-07-31 22:21:17

@PLAY Ja mam Nokia i jest to samo,więc nie zależy to od telefonu.Z siecią Play jest tylko dobrze w dużym powiiatowym mieście jak siedzi przy ich nadajniku UMTS i 3G,wyjedź za miasto i zaczynają problemy; Temu Plus jest UNIWERSALNY,bo w mieście ma UMTS i poza dobry zasięg GSM,choć nie wszędzie i jakby mi jeszcze w tym Adamowo-Zastawa zrobili to byłbym im wdzięczny.A Play pozostaje tylko miasto,poza jest jedna wielka lipa i jak tego nie poprawią jakoś ich przyszłość cienko widze. Pozdrawiam

Odpowiedz

131. ~www.bialorus.pl
0

2010-07-31 22:14:21

@Play Zgodzę z tobą u mnie w wiosce przykładowo Adamowo-Zastawa,gmina Mielnik nad Bugiem,woj.podlaskie brak nadajników Plus i przykładowo mając telefon na abonament w Play zadzwoń z niego i skorzystaj nawet z tego romamingu Plus jak nie da,bo brak nadajnika i do czego ma zalogować do białoruskiej sieci.....???????I jak z tego dzwonić....??? A w pobliskich Maćkowiczach też gmina Mielnik nad Bugiem,woj.podlaskie,20 km na zachód od ADAMOWO-ZASTAWA w stronę Warszawy jest nadajnik Plus,ale telefonu PlAY za groma do niego nie loguje jak przejeżdżam,a jak łapnie to dopiero po pół godzinie i to tylko stania autem w miejscu............

Odpowiedz

130. PLAY
0

2010-07-31 00:52:44

129@ Co ci tu będę pisał na automatycznym, wyszukuje roaming ale tak wolno że szok, nie wiem może za to że nie mam Nokhi tylko LG. Na ręcznym złapie ale czasem to nawet nie zaloguje do sieci Plus. Może w mieście tak ludzie nie odczuwają niż ja na wsi przy lesie.

Odpowiedz

129. ~
0

2010-07-31 00:04:22

@109,123: A to w ogóle ktoś narzeka na Play? ;-) @117,128: Mimo wszystko trochę się Tobie dziwię. Jeśli miałeś w Playu najlepszą (Twoim zdaniem) ofertę to ustawiając na sztywno Plusa jakoś byś sobie chyba poradził. Wprawdzie wiele telefonów mimo ręcznego wyboru Plusa i tak co jakiś czas lubi pchać się do szczątków zasięgu Playa, ale da się z tym żyć. Przełączanie automatyczne w ogóle nie wchodzi w grę, działa to za wolno i w efekcie bywa, że przez długie minuty wcale nie ma sieci (ani Playa, ani Plusa).

Odpowiedz

128. PLAY
0

2010-07-30 23:45:44

Poll@ Więc o co? Oświeć mnie bo wróżką nie jestem i sobie nie wywróżę. A do P4 kiedyś wrócę jak będę miał jej macierzysty zasięg u siebie choćby te 2G.

Odpowiedz

127. ~Poll
0

2010-07-30 23:14:03

@126 No nie da się pokryć 100% terenu, nie ma na co liczyć. Ludziska płaczą że jak pojadą z Warszawy czy Krakowa do Dębek to zasięgu nie ma . Nie ma i prędko nie będzie bo w Dębkach mieszka 200 ludzi przez 11 miesięcy a potem w lipcu 200 tyś. i dla nich trudno utrzymywać zasięg.

Odpowiedz

126. ~www.bialorus.pl
0

2010-07-30 22:37:29

Niech ten Plus dalej nad morzem stawia i w Warszawie szpikuje ludzi falami,bo za mało tam ma i niech duperele sponsoruje,bo ma za co,a na wschodzie Polski przykładowo w Adamowo-Zastawa niech ludzie zamiast komórek Plusa noszą komórki z bialorusi.....made in russia;

Odpowiedz

125. ~Poll
0

2010-07-30 22:32:55

@119 nie "wolno" mi s Tobą dyskutować ale jesteś w błędzie. Nie o to chodzi.

Odpowiedz