DAJ CYNK

Wrześniowe promocje w Carrefour Mova

07.09.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2468

Ważne 0

0

Klienci sieci Carrefour, kupujący produkty marek Rama, Knorr i Hellmann’s, otrzymują minuty, które następnie wykorzystują na rozmowy z telefonów w sieci Mova. Klienci uczestniczący w programie Rodziynka otrzymują dwa razy więcej minut.

Klienci sieci Carrefour, kupujący produkty marek Rama, Knorr i Hellmann’s, otrzymują minuty, które następnie wykorzystują na rozmowy z telefonów w sieci Mova. Klienci uczestniczący w programie Rodziynka otrzymują dwa razy więcej minut.

Do 4. października trwa akcja promocyjna skierowana do klientów nabywających artykuły spożywcze marek Knorr, Rama oraz Hellmann’s. Za każde 10 zł wydane na te produkty, klient otrzyma dodatkowe 10 minut (uczestnicy Rodziynki - 20) na rozmowy z sieci Mova. Darmowe minuty wykorzystywane są na połączenia do wszystkich dużych sieci komórkowych (czyli Centertela, Polkomtela i PTC). Minuty przedłużają ważność konta na wykonywanie połączeń oraz wymieniają się na SMS-y - 1 minuta to 2 SMS-y.

Klienci korzystający z karty Rodziynka mogą otrzymać we wrześniu starter z numerem w sieci Mova i 230 minut wymiennych na 460 SMS-ów: 100 minut (z wymiany 1000 punktów), 30 minut jako dodatkowy bonus za dokonanie wymiany we wrześniu, 30 minut za rejestrację numeru Mova w programie Rodziynka, 20 minut za wymianę 250 punktów uzyskanych za zakupy oraz np. 50 minut za zakup produktów marek Knorr, Hellmann’s i Rama za 50 zł.

Carrefour Mova to dla klientów również możliwość dokonywania tańszych zakupów hipermarketach Carrefour. Za doładowanie konta Carrefour Mova w hipermarkecie, zyskuje się bon Carrefour, dzięki któremu kolejne zakupy są tańsze.

Źródło tekstu: Carrefour Mova

Komentarze
Zaloguj się
22. ~
0

2010-09-08 15:55:38

@20, Ty chyba nie sądzisz, że CMM ma w planach przejąć większość użytkowników w3?? ;) To jest MVNO i ich cel i sposób działalności jest zupełnie inny. Oni nie myślą o 5mln abonentów. Zadowolą się 100tyś. co i tak byłoby największym MVNO w Polsce. Kupić starter i doładować 500min. za zakupy np. kupionymi na allegro i dać np. dziadkom i niektórym może starczyć to na kilka miesięcy a nawet rok jak ktoś mało rozmawia. Wyniesie to zdecydowanie taniej niż utrzymanie prepaida w w3. Porównaj kwoty jakie na reklamy wydają w3 czy Play a CMM, to powinno uświadomić, że telefonia nie jest ich działalnością główną.

Odpowiedz

21. ~
0

2010-09-08 14:50:38

Fakt jeśli ktoś robi zakupy tylko w CMM to może i mu się opłaci? Ja mam PF i efektywna cena za min do wszystkich sieci wychodzi mi 19gr! tak samo jak w mBanku lecz tu jeszcze mam SD i smsy za doładowania i oczywiście zbieranie min których mam około 150 miesięcznie! Ale każdy wybiera to co mu się naj bardziej opłaca!!!

Odpowiedz

20. ~nalilpolish
0

2010-09-08 14:49:39

@19 ale klienci carrefoura to przede wszystkim osoby dorosłe wydaje mi się, że od mniej więcej 20 roku życia, które same się utrzymują i robią duże, tygodniowe zakupy przede wszystkim na ok. 100 zł i więcej. W przedziale wiekowym osób pracujących większość ma abo u w3 i play, ale nie w tym sklepie.

Odpowiedz

19. ~
0

2010-09-08 13:22:20

@18: to nie jest operator dla młodzieży, która chce korzystać z pakietów internetowych. Korzystając z promocji "minuty za zakupy" i odrobinie chęci faktycznie można uzbierać setki minut z paragonów a bardziej leniwi mogą kupić na allegro pakiet 150minut za 10zł co daje roczną ważność konta i stawkę 7gr/min. Ten MVNO nawet nie próbuje rywalizować z w3 o młodego użytkownika. MVNO ma inne zadanie, ma zachęcić jeszcze bardziej do robienia zakupów i zatrzymać go przy swojej głównej działalności.

Odpowiedz

18. ~delphi
0

2010-09-08 13:01:12

Z mojego doświadczenia wynikającego z odwiedzania tej sieci co tydzień na duże zakupy, to w tej sieci są chyba tylko starsze osoby, które sobie ciułają te minuty. Sieć jeszcze działa, więc jakoś to działa. Ale żadna chyba młoda osoba nie ma tam konta. Nawet nie wiem czy oni tam mają pakiety internetowe?

Odpowiedz

17. ~ariel
0

2010-09-08 11:39:37

@forumiak, podstawowa stawka w CMM to 25gr/min do w3 i 49gr do Play a w TT 29gr i 79gr. Po drugie minuty w CMM dostajesz gratis do zakupów a nie płacisz za nie a to jest różnica. Poza tym to są zupełnie nieporównywalne oferty i wprost porównań stosować nie można. Ważne jest to, co zauważył @2, że za niską kwotę możemy uzyskać roczna ważność konta na wychodzące, co w w3 nadal jest niemożliwe. Oferty TT i CMM są kierowane do zupełnie różnych grup użytkowników. Faktycznie na allegro 150min. do CMM można bez problemu kupić z roczną ważnością konta. CMM obecnie wyprzedza faktycznie Mobilkinga, którego odświeżenie oferty miało nastąpić najpóźniej w wakacje ale jakoś nie widać tego.

Odpowiedz

16. ~zzz
1

2010-09-08 11:12:43

@12 i 14 - ludzie, czemu porównujecie rzeczy nieporównywalne? To nie jest _głównie_ tlefonia komórkowa, to dodatek, który ma promować sklepy Carefour. Kupujesz w tym sklepie - masz korzyści. Proste jak drut, ale widać, że dla niektórych zbyt skomplikowane... Porównywania pakietów za które PŁACIMY do czegoś co dostajemy PRZY OKAZJI nie skomentuję. Nadużyciem byłoby nawet porównywanie darmowych bonusów przy doładowaniu u innych operatorów, bo tam pieniądze są ulokowane w telefonie, a tutaj kupiłeś po prostu produkt, który zawsze kupowałeś... CM można porównywac do oferty mBankMobile, bo obie działają na tej samej zasadzie - premiowaniu klientów korzystających z właściwych usług właściciela operatora (przy CM to nie aktualne, ale koncepcja została) - sklep i bankowość.

Odpowiedz

15. WitekT
1

2010-09-08 11:07:01

zebros: sam udowadniasz to, co ja próbuję powiedzieć - że tego nie da się porównać w sensowny sposób.

Odpowiedz

14. ~zebros
-1

2010-09-08 10:57:59

No tak kup milion zupek Krorra, a dostaniesz coś tam. Heyah wypuściła podwójne doładowanie do wszystkich sieci właśnie, bez potrzeby zakupu jakichkolwiek zupek.

Odpowiedz

13. WitekT
1

2010-09-08 10:43:30

forumiak: a widzisz różnicę pomiędzy zakupem 1000 minut za 10 zł, a zakupem zupek Knorra za 10 zł, za co dostajesz EKSTRA 10 minut?

Odpowiedz

12. forumiak
-1

2010-09-08 10:39:13

Czy tylko mi się wydaje, że Carrefour Mova ma promocje niczym z innej epoki? ;-) 10 minut za 10 zł? W momencie, gdy konkurencji dają po 1000 minut za 9, 10 zł w pakietach? Kiedy Era w Tak-taku za wydanie 10 zł daje 30 zł? (ponad 100 minut). Carrefour Mova do pracy nad ofertą!

Odpowiedz

11. ~...
0

2010-09-08 09:26:17

To już przesada. Ibisz wyskakuje z lodówki a z półki straszą praktycznie już tylko produkty Unilever.

Odpowiedz

10. ~zzz
2

2010-09-07 20:11:24

Bardzo podoba mi się ta oferta i szczerze mówiąc, gdyby nie kombinacja GaduAIR i Play FRESH która spełnia KAŻDĄ moją potrzebę, to pewnie skorzystałbym z tej oferty. Może uda mi się namówić osoby w jeszcze W3 i robiące tam zakupu. Wiedza, jak o każdym wirtualnym, praktycznie zerowa. Jeżeli już ktos kojarzy, to to że jest taka oferta i nic więcej...

Odpowiedz

9. ~
3

2010-09-07 17:43:31

@8,- dlatego jesteś w Play a nie w CMM. Ja uważam, że tyle co obecnie mogę zaoszczędzić dzięki minutom za zakupy, to mogę spokojnie pozwolić sobie na stawkę do Play 49gr. Jest mBank, który daje 19gr/min. nawet do Play. Nie mogą być wszystkie oferty identyczne. Uważam, że CMM to obecnie po mBank i GA jedyny mvno, który coś robi. MobilKing po przejęciu zginął zupełnie.

Odpowiedz