DAJ CYNK

wRodzinie dalej mierzy w pół miliona

17.10.2011

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3328

Ważne 0

0

wRodzinie nie rezygnuje z celu 0,5 mln użytkowników w przyszłym roku lub później - zapewnia Włodzimierz Plewczyński, dyrektor ds. sprzedaży i obsługi klienta w CenterNecie, cytowany przez serwis rpkom.pl.

wRodzinie nie rezygnuje z celu 0,5 mln użytkowników w przyszłym roku lub później - zapewnia Włodzimierz Plewczyński, dyrektor ds. sprzedaży i obsługi klienta w CenterNecie, cytowany przez serwis rpkom.pl.

Obecnie wRodzinie ma około 160 tys. aktywnych użytkowników, czyli takich, którzy wykonują połączenia i wysyłają SMS-y. Ponad 50% klientów regularnie doładowuje kartę. To, jak zapewnia Plewczyński, sprawia, że projekt jest dochodowy, szczególnie przy uwzględnieniu asymetrycznych stawek MTR.

Sądzę, że nasza mocna strona, to relacje budowane z użytkownikami. Nie bombardujemy ich co rusz promocjami, nie wymagamy od nich wzmożonej aktywności. (...) Nasza strategia, to edukowanie grupy docelowej, której wielkość szacujemy na kilka milionów osób - mówi Plewczyński.

Według niego, mimo ograniczonych działań promocyjno-reklamowych, baza użytkowników sieci wRodzinie rośnie. Także dzięki akcji dodawania kart do specjalistycznego czasopisma Działkowiec oraz akcji edukacyjnej prowadzonej wśród studentów uniwersytetów trzeciego wieku.

Przypomnijmy, że sieć wRodzinie wystartowała w lipcu 2009 roku. Pierwotnie plany zakładały pozyskanie pół miliona klientów w ciągu pół roku. O stu tysiącach aktywnych kart SIM CenterNet poinformował w marcu 2010 roku. Pod koniec 2010 roku oficjalnie rozeszły się drogi fundacji Lux Veritatis należącej do ojca Tadeusza Rydzyka i CenterNetu - projekt MVNO pozostał przy tym drugim.

Źródło tekstu: rpkom.pl, wł

Komentarze
Zaloguj się
32. ~jerry
0

2011-10-19 08:49:58

dobra prosta usługa bez zbędnych bajerów i naciągania.Niestety zrezygnowałem z nich ponieważ nie rozwijali się w tak podstawowej sprawie jaką jest dostęp do internetu.A teraz to rzecz nieoceniona np.info o korkach a Nokia maps

Odpowiedz

31. ~
0

2011-10-18 22:27:53

#30: Ale ja nie do ciebie lemingu kierowałem tę uwagę tylko do leminga nr #2, #11 czy #22. Przecież wiem doskonale, że dla ciebie O, U, HU czy PI jest Janusz Palikot czy Anna, Rysiu Grodzka.

Odpowiedz

30. ~AMSQ
0

2011-10-18 13:02:41

@17 [...]Poza tym jeśli już coś to O. Rydzyk, a nie Rydzyk[...] Rydzyk nie jest dla mnie żadnym O, ani U, ani HU, ani PI.

Odpowiedz

29. ~Rafiki
0

2011-10-18 11:00:03

wRodzinie to taka swojska nazwa, gdybyśmy byli we Włoszech to nazwaliby ją laMafia, ale w PL jest wRodzinie ;) A po wynikach ostatnich wyborów sądzę, że te pół miliona łykną dosyć szybko, a nawet mogą dobić do 5 mln :)

Odpowiedz

28. ~
0

2011-10-17 19:23:30

23 tylko mnie utwierdzasz w przekonaniu że skoro najpierw narkotyki, później alkohol, za chwile będą papierosy to nastepna prohibicje zrobią na religie-wszystko urojeni fałszywi przyjaciele wywołujący lęk że się ich straci i którzy rzekomo pomagają w problemach choć wszystko jest na zasadzie iluzji i nakręcania koła. Piszczysz z afganistanem jakby ci działke ktoś zabierał.

Odpowiedz

27. ~lady_bird
1

2011-10-17 19:15:02

po 1.-nie ma gdzie zarejestrować ich startera bo brak punktów obsługi, po2.- nie da rady zadzwonić na numery zaczynajace się choćby na 801 (np na infolinię tp ;))Poza tym nie narzekam, zasięg dobry, ważność konta 2 lata po doładowaniu,rozsądny cennik.Mms-ów nie wysyłam i brak tej opcji mi nie przeszkadza.

Odpowiedz

26. ~
0

2011-10-17 19:08:19

22, dodam ponadto jak to pisze wlo: chwilowe urozmaicenie krajobrazu nie mające żadnego wpływu na ekosystem.

Odpowiedz

25. ~
0

2011-10-17 19:05:35

@24, nikt nie musiał mówić ponieważ używam więc wiem

Odpowiedz

24. ~cbr600
-1

2011-10-17 18:59:30

16- a kto Ci tak powiedział, że wRodzinie działa na zasięgu T-Mobile i Orange ? Mylisz Cyprowy Polsat z tą siecią.

Odpowiedz

22. a-go
-1

2011-10-17 18:48:52

#21 To, czy wR istnieje, czy nie niczego nie zmienia. Nie stanowilo zadnej konkurencji dla pozostalych, gdyz grupa docelowa dla pozostalych graczy nie ma wiekszego znaczenia. Co do Twojej uwagi na temat RM, to.. kto czym wojuje itd.

Odpowiedz

21. ~dziewiętnasty
0

2011-10-17 18:24:13

Kultury nikt Tobie nie sprzeda, tego trzeba nauczyć się. Pozdrawiam szanujących poziom dyskusji, w tej grupie nie odnajduje chłystków plujących na RM. Wg mnie, źle stało się że to przedsięwzięcie nie wypaliło - CenterNet i LuxVeritatis słabo na tym wyszli, a lepiej gdyby rośli w siłę czyniąc mocniejszą konkurencję na rynku - tego małolateria nie zauważyła w swoich komentACH.

Odpowiedz

17. ~
0

2011-10-17 17:04:02

#2, #11: I co w związku z tym? Gdyby właściciele mieli takie plewy w głowie to pewnie by zmieniali nazwę. Nawet w takim przypadku zmiana nazwy byłaby kosztowna. No i zasadnicze pytanie-po co niby mieliby zmieniać nazwę? Twoja argumentacja jest tak niedorzeczna, by nie rzec głupia, że szkoda jej nawet komentować. Poza tym jeśli już coś to O. Rydzyk, a nie Rydzyk, bo to świadczy tylko o twojej ignorancji lub arogancji bądź też o jednym i drugim.

Odpowiedz

16. ~
1

2011-10-17 16:46:35

@12, T-Mobile i Orange @15, CenterNet operator wRodzinie jest operatorem infrastrukturalnym i ma koncesję na 1800MHz. To, że jeszcze nie mają wybudowanej swojej sieci, to insza inszość ;)

Odpowiedz

15. ~hfhf
1

2011-10-17 15:48:50

powinno byc nie mierzy w 0.5 miliona a wierzy i nie wkrotce a znacznie pozniej albo nawet wcale. teraz naprawde trudno zeby mvno cos zawojowalo skoro oferty mno sa juz ok. kiedy cos nowego w sim+ ? np. roczna waznosc konta? tak pytam dla smiechu. :)

Odpowiedz

14. ~
0

2011-10-17 15:48:31

do 13: a do czego Ci taki starter potrzebny? no chyba ze kolekcjonujesz karty sim...?

Odpowiedz