DAJ CYNK

WP7 z 256 MB RAM: problemów jeszcze więcej

29.05.2012

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3730

Ważne 0

0

Wiele wskazuje na to, że to dopiero początek problemów słabszych telefonów z systemem Windows Phone 7. Wszystko przez coraz większą listę aplikacji, które odmówią posłuszeństwa i się nie zainstalują na takim urządzeniu.

Wiele wskazuje na to, że to dopiero początek problemów słabszych telefonów z systemem Windows Phone 7. Wszystko przez coraz większą listę aplikacji, które odmówią posłuszeństwa i się nie zainstalują na takim urządzeniu.

Wcześniej pisaliśmy o tym, że lista takich aplikacji zawiera obecnie zaledwie kilka pozycji. Teraz okazuje się jednak, że problem jest większy niż wcześniej sądzono - informuje holenderski serwis Pocket Info.

Do wcześniejszych kilku tytułów doszły kolejne, a ich lista nie jest krótka. Znajdują się już na niej m.in. takie pozycje jak:
Sid Meier's Pirates,
NFS Hot Pursuit,
Let's Golf 2,
Angry Birds (dostępna tylko wersja demo),
Plants vs Zombies,
Deer Hunter 3D,
Assassin's Creed,
Monopoly,
The Sims 3,
Rocket Riot,
Navigon.

I chociaż obecnie jedynym telefonem z Windows Phone 7 będącym na rynku i posiadających 256 MB pamięci operacyjnej jest Nokia Lumia 610, to już wiadomo, że na półki sklepowe trafia kolejne telefony o takich parametrach, pochodzące od innych producentów.

Źródło tekstu: Pocket Info, wł

Komentarze
Zaloguj się
47. ~
0

2012-05-31 18:55:18

No to wracamy do WM, tam tez bylo cos takiego jak WM standard. Bez ekranu dotykowego i z mniejsza iloscia funkcji, mniejsza iloscia kompatybilnych programow...

Odpowiedz

46. ~
0

2012-05-29 23:50:36

Maniiiek, nie wymagaj za dużo od dev/nulla.

Odpowiedz

45. Maniiiek
0

2012-05-29 23:19:21

@44 ale Ty wiesz, że developer to aplikacje pisze a nie herezje?

Odpowiedz

44. ~applefan
0

2012-05-29 18:24:59

@39 1. zajmuję się developerką co wymaga treningu umysłowego non stop. 2. NIE, 3. Systematycznie chodzę do kina, na filmy, które na imdb.com mają ocenę > 7.0, ostatnią książką jaką przeczytałem to "Dyktatorzy", 4. systematycznie gram w nogę (nie tyle ile bym chciał, bo praca dom itd), czasem w kosza i śmigam na rowerze, przyjaciół prawdziwych i oddanych mam mało, 5. dziewczyna na stanie jest - używa IP4S (fanka, przeszła z Androida i jest zachwycona). Jeśli jeszcze coś chcesz wiedzieć to pytaj. Jeśli uznam, że są ok to odpowiem.

Odpowiedz

43. Kamil_K
0

2012-05-29 18:16:09

Ulubionego PvZ też nie udało się pobrać i to już z tydzień temu próbowałem.

Odpowiedz

42. Kamil_K
0

2012-05-29 18:10:58

Nie mogę pobrać Angry Birds Demo na Lumię 610. Nie można pobrać wielu aplikacji, m.in. "Serce i rozum" :D. W przypadku większości zapewne wprowadzono 512 MB wymaganej pamięci RAM na wyrost...

Odpowiedz

2012-05-29 16:39:38

Po co kupować telefon na który co raz więcej aplikacji nie chodzi microsoft zraża do takiego modelu jak ta nokia.

Odpowiedz

40. ~
0

2012-05-29 15:18:57

@25 co ma do tego wszystkiego szybka jazda samochodem - jeździj wolniej to tel dłużej wytrzyma hahaha Przestań p.itolić - internet bez Ciebie będzie 2xszybciej chodzić hahaha

Odpowiedz

38. Maniiiek
0

2012-05-29 13:30:58

@36 wytykaj błędy systemu a nie producenta bo nie o tym teraz mówimy. A ta wielozadaniowość w iPhone to tak jak rozmowa z szympansem za pomocą tablicy znaków. Niby się da ale do rozmowy z człowiekiem dużo brakuje.

Odpowiedz

37. Maniiiek
0

2012-05-29 13:28:49

@30 ale pisałeś, że jeśli o baterię chodzi to iPhone jest najlepsze wśród smartfonów a wiele sobie by poradziło znacznie lepiej jeśli o tą rozmowę przez zestaw BT idzie. Zaraz.. czyżbyś wcześniej kłamał? No nie wierzę! Prawda objawiona którą głosisz okazała się stekiem bzdur pianych przez hipokrytę?

Odpowiedz

36. ~applefan
0

2012-05-29 13:28:25

@35 IP może działać jako pamięć masowa :) wielozadaniowość jaka jest w IP jest wystarczająca - maile w tle wychodzą, komunikatory też w tle działają, muzyka gra w tle itd. Skoro ten symbian taki super (dodajmy szybki i płynny i bezawaryjny) to skąd tak wielkie problemy Nokii???

Odpowiedz

35. Maniiiek
0

2012-05-29 13:25:53

@32 a czego to Symbianowi brakuje? Obsługi radia? Kart pamięci? Pełnej wielozadaniowości? Możliwości wysyłania plików przez BT? Działania jako pamięć masowa? Menadżera plików i procesów? A nie przepraszam, ten "stary, zły i archaiczny Symbian" świetnie sobie z tym radzi. Tylko "najcudowniejsze dziecię słońca wśród systemów iOS nie jest w stanie podołać żadnej z tej funkcji.

Odpowiedz

33. ~telefonistka
0

2012-05-29 13:03:07

I tak każdy pobiera aplikację do backup''u bo tak często trzeba robić twardy reset.

Odpowiedz

32. ~applefan
0

2012-05-29 13:01:41

@32 jesteś klientem antykwariatu?

Odpowiedz