DAJ CYNK

WP7 Mango w połowie września?

Dodane przez: Q!

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2764

Według różnych informacji docierających z sieci, Windows Phone 7 Mango może trafić na szerszy rynek już w połowie września.

Według różnych informacji docierających z sieci, Windows Phone 7 Mango może trafić na szerszy rynek już w połowie września.

Taka informacja wypłynęła m.in. od jednego z konsultantów internetowego biura obsługi klienta HTC. Według niego, WP7 Mango w ostatecznej wersji ma się pojawić jeszcze we wrześniu. Zanim to nastąpi, Microsoft może jeszcze tworzyć i udostępniać końcowe łatki i uaktualnienia dla systemu.

Tymczasem jeszcze w lipcu amerykański AT&T wstrzymał sprzedaż telefonu Dell Venue Pro z Windows Phone 7. Powody takiej decyzji nie były znane, jednak teraz pojawiła się informacja, że wznowienie jego dostaw ma nastąpić w okolicach 15. września. Może to oznaczać, że wtedy właśnie dostępny będzie telefon z najnowszą wersją systemu.

Obecnie jedynym telefonem z Windows Phone 7 Mango jest Fujitsu Toshiba IS12T, który pojawił się 25. sierpnia w ofercie japońskiego operatora KDDI. Szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: WP7Central, welovewp.hk

Przewiń w dół do następnego wpisu