DAJ CYNK

Wojewódzki może wrócić do Play

05.12.2011

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4364

Ważne 0

0

Odbiór kampanii testujsmartfona.pl był bardzo pozytywny, zarówno na poziomie samych reklam, jak też towarzyszących im działań public relations i informacji w mediach - mówi w wywiadzie dla portalu Wirtualne Media Bartosz Dobrzyński, szef marketingu P4.

Odbiór kampanii testujsmartfona.pl był bardzo pozytywny, zarówno na poziomie samych reklam, jak też towarzyszących im działań public relations i informacji w mediach - mówi w wywiadzie dla portalu Wirtualne Media Bartosz Dobrzyński, szef marketingu P4.

Reklamy z Kubą Wojewódzkim były dla wielu osób ciekawe i zabawne, więc zwróciły uwagę na promowaną w nich ofertę. A liczba negatywnych opinii była naprawdę minimalna - powiedział Dobrzyński.

Dodał, że Wojewódzkiego zaangażowano przede wszystkim do konkretnej kampanii. Nie wykluczył, że w bliższej czy dalszej przyszłości zostanie twarzą nowej oferty czy kampanii Play.




Źródło tekstu: Wirtualne Media, wł

Komentarze
Zaloguj się
36. MADMAX
1

2011-12-08 12:54:36

Tak do mnie trafili tymi spotami, że nawet nie kojarzę jaka była ich treść. Jedyne co pamiętam, to że Wojewódzki gadał sam do siebie.

Odpowiedz

35. ~
0

2011-12-06 12:14:14

On ma AŻ 48 lat? O_o Stylizację można zrozumieć o ile weźmie się pod uwagę ''target'' jego zachowań, ale przecież on taki jest naturalnie! :D http://tnij.org/jakuba

Odpowiedz

34. ~lol wut
1

2011-12-06 09:32:45

to nie żaden Kuba tylko Pan Jakub Wojewódzki lat 48 :D prawie jak młodzież lol stylizacja na studenciaka to w jego przypadku totalny FAIL :]

Odpowiedz

33. ~
1

2011-12-06 08:08:34

Litośći. Nie dość już było tego pajaca w TV? Play się chce z taką antypolską miernotą utożsamiać?

Odpowiedz

32. ~Kupa Wojewiejski
1

2011-12-06 07:53:37

@31, Plej się nie umie reklamować inaczej jak robiąc wokół siebie szum (vide: rajd po Polsce "w poszukiwaniu BTSa"), a to mówi coś o zatrudnionych tam marketingowcach... Za co im płacą?...

Odpowiedz

31. ~
1

2011-12-06 07:38:45

Zatrudnienie Kupy Wojewódzkiego było duzym błędem. Kampania kontrowersje wprowadza, co co tak naprawdę chodzi ale firma traci wizerunek. Trzeba wybrać, co dla Play jest obecnie ważniejsze. Sam Kupa Wojewódzki o ile jest śmieszny w esce rock, to w reklamie jest nudny i wcale nie jest zabwany.

Odpowiedz

30. ~
1

2011-12-06 06:27:18

Wojewódzki musi odejść!

Odpowiedz

29. motyl45
1

2011-12-05 20:41:47

To prawda, Wojewódzki jest samograjem, ale ja i tak wole postacie Rozumu i Serca z Funpack HD... Co do oferty Play ciekamy na wprowadzenie pakietów tv, ale w tym temacie chyba nie ma żadnych, prawda?

Odpowiedz

28. ~
-1

2011-12-05 16:47:33

Piszcie co chcecie ale chcialbym znowu zobaczyc Wojewodzkiego w reklamach play.

Odpowiedz

1

2011-12-05 13:36:53

Reklamy z Kubą Wojewódzkim były dla wielu osób ciekawe i zabawne, więc zwróciły uwagę na promowaną w nich ofertę. A liczba negatywnych opinii była naprawdę minimalna - powiedział Dobrzyński. Co znaczy "minimalna"? Jak się założy, że minimum to poniżej 50% głosów, to rzeczywiście, nie trudno o spełnienie tego warunku.

Odpowiedz

26. ~...
0

2011-12-05 13:34:24

To smutne, że połowa odpowiedzi jest za oszołomem na afiszu. Jeszcze gorsze jest to, że pewnie większość z głosujący oddziela postać od osoby. Dlaczego? Nie wiem. A chyba najgorsze jest to, że większość to ludzie młodzi. Prawdę mówiąc sam oglądałem tego dziadka jak chodziłem do liceum- myślałem że to fajny gość. Tymczasem to zwykły prostak, który myśli, że posiadanie IQ nieco wyższego od przeciętnej upoważnia go do bycia gburem.

Odpowiedz

24. Lukaszsz
0

2011-12-05 13:09:38

osobiscie uwazam ze jesli odbior byl pozytywny to tylko ze wzgledu na to ze ludki za darmo dostali tel z netem na 2 tyg :P

Odpowiedz

23. ~ala
0

2011-12-05 12:51:00

Pan Wojewódzki nie zachęcał mnie osobiście postawą w reklamie do zakupu. Lepiej już niech reklamują anonimy, a kasę na "twarz" utopić w lepszej ofercie dla Klienta.

Odpowiedz

22. ~
0

2011-12-05 12:48:26

Spoty w telewizji były fajnie pomyślane. Wiadomo, nie każdy musi przepadać za osobą Pana Wojewódzkiego ale obiektywnie patrząc na liczbę testerów/uczestników akcja im się bardzo udała i musiała mieć pozytywny oddźwięk.

Odpowiedz

21. ~
0

2011-12-05 12:45:57

@17 Możesz jaśniej? O jaki k... styk chodzi bo nie wiem z w czym rzecz?

Odpowiedz