DAJ CYNK

Wkrótce usługa "Już dostępny" w Plusie

11.05.2012

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7158

Ważne 0

0

Od 16. maja Plus wprowadzi do swojej oferty usługę Już dostępny.

Od 16. maja Plus wprowadzi do swojej oferty usługę Już dostępny.

Usługa polegać będzie na informowaniu osoby, której nie udało się połączyć z klientem sieci Plus, że jest już on dostępny.

Usługa będzie bezpłatna i dotyczyć będzie wszystkich klientów operatora, czyli klientów usług abonamentowych, na kartę oraz mix.

Zobacz: regulamin usługi (plik .pdf; 118 kB).

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
76. ~xyz199
0

2012-08-28 13:02:04

jaka jeste treść smsa ''juz dostepny?''

Odpowiedz

75. ~Jacek
0

2012-05-18 16:52:06

Jedna z bardziej bezsensownych funkcji. Nie mam życzenia, żeby osoba która nie może się do mnie dodzwonić dostawała wiadomość, ż już jestem "online" - sam czasem jestem uszczęśliwiany smsem o 3 w nocy że mój niedoszły rozmówca uruchomił telefon.

Odpowiedz

74. wlo
-1

2012-05-15 23:29:41

73. potter28 - a u którego jest chociażby od jutra "podpis elektroniczny" na sim?

Odpowiedz

73. potter28
0

2012-05-15 21:47:01

u innych opów od kilku lat jest coś takiego ;)

Odpowiedz

72. wlo
-1

2012-05-15 21:41:52

A pocztę głosową mam wyłaczoną od kiedy jest (nawet nie pamiętam czy od początku była w ofercie? w Play na pewno... ;-)) Tak samo nie nagrywam się na sekretarce tym, którzy mają przekierowania właczone na pocztę.

Odpowiedz

71. wlo
-1

2012-05-15 21:38:00

68. dlatego każdy wybiera co lubi albo czego potrzebuje. ale nie rozumiem ludzi, którzy generalizują. Nicgy nie mówię, zę to złe czy dobre jest. mi nie jest potrzebne, ale widać inni wybierają operatora w zależności czy ma już dostępny czy nie ;-) 70. - a ja ze snopowiązałką ;-)

Odpowiedz

70. DanielR
0

2012-05-15 21:23:29

Marta26 (69), czemu, mądrze prawisz! Chociaż z Twoją uwagą o Poczcie Głosowej pozwól, że się nie zgodzę. ;-)

Odpowiedz

69. ~Marta26
0

2012-05-15 21:09:55

Obudzili się w Plusie, wow ! :D W T-Mobile, Orange i Play już od dawna to jest. W Play minusem jest płatna notka sms, bo poczta głosowa to co innego, w Orange nie zestawiają wszystkich 5 prób w jednym sms-ie, a w T-Mobile wkurzyłam się, że nie informują o ilości prób połączeń, bo nie można podzielić tych nr na priorytety, czyli jeśli ktoś dzwonił do mnie 7 razy, a ktoś tylko raz to wiadomo, że ten drugi z duperelą pewnie dzwonił itp. Może to poprawią po większej interwencji klientów na ich @bok ? Pewnie niektórzy pomyślą, że głupawa dziewczyna ze mnie, ale nie tylko mi to przeszkadza. Poczta głosowa to przeżytek, jak snopowiązałka u mojego wujaszka na wsi. ;)

Odpowiedz

68. ~Andrzej
0

2012-05-15 15:00:33

wlo, dla mnie na przykład taka usługa jest bardzo praktyczna. Gdy potrzebuję się z kimś skontaktować w sprawach zawodowych i ten ktoś ma wyłączony telefon lub jest poza zasięgiem, to taka wiadomość bardzo ułatwia życie - nie muszę wydzwaniać i próbować, czy już aby ktoś się "udostępnił", tylko przychodzi sms i ja sobie spokojnie dzwonię.

Odpowiedz

67. DanielR
0

2012-05-15 11:11:53

wlo (62), widzisz, w przeciwieństwie do Ciebie, ja uważam za normalną sytuację, że raz ktoś do mnie zadzwoni, a innym razem ja do niego oddzwaniam, gdy np. widzę, że dzwonił wcześniej, a nie mógł się d o mnie do dzwonić (to też zresztą zależy jeszcze od sytuacji, od osoby która do mnie dzwoniła, itp., itd., jednym słowem od wielu róznych czynników). Parafrazując wlo jeden z Twoich słynnych tekstów: "nie ma obowiązku/musu oddzwaniania", a już szczególnie do "debili" ;-)

Odpowiedz

66. DanielR
0

2012-05-15 11:06:38

xy (64), to dla Ciebie, jak sam słusznie zauważyłeś, jest "przegięciem". Jeżeli ktoś jest "debilem", to czy będzie informowany o tym, że jestem w danym momencie dostępny/niedostępny, czy też nie i tak będzie wydzwaniał co kilkanaście sekund, choć przed chwilą słyszał, że zgłasza się np. PG. Niestety ani ja, a nie zapewne wlo, na "debili" wpływu nie mamy. Te usługi zostały wprowadzone dla normalnych użytkowników, nie "debili". ;-)

Odpowiedz

65. ~
0

2012-05-15 03:27:34

63 ech taki skansen juzchyba tylko minusie w playju. w ywkim przypadku przychodził sms zw ta osoba już skończyła połączenie a może trudno ci to sobie wyobrazić jak q taki przypadku ktoś dzwoni do mnie to mogę go dołączy ć. do trwającej rozmowy

Odpowiedz

64. ~xy
0

2012-05-14 23:49:12

@49: "Kto dzwonił" jest od lat w PLusie, tylko chyba jakoś inaczej się to nazywa (nie pamiętam). A informować kogoś, że właśnie włączyłem telefon, to przegięcie i na pewno nie zamierzam tak robić, więc "Już dostępny" dla mnie jest zdecydowanie nieprzydatna.

Odpowiedz

63. wlo
-1

2012-05-14 23:26:48

Np. dzisiaj... Gadam sobie jak zwykle i bez przerwy słyszę, ze jest druge ołączenie - nie mogę się przełaczyć, więc nie reaguję... 5 razy gość dzwonił... Ile czasu upłynęło, zanim po tych 5 próbach jedna po drugiej ponownie zadzwonił? 6 godzin! Nie wiem co sobe myśłał po raz kolejny wybierając w ciągu kilku sekund numer - że skończyłem rozmowę bo do mnie dzwoni?

Odpowiedz

62. wlo
-1

2012-05-14 23:23:43

59. - a co mnie obchodzi po ile ktoś do mnie zowni? Co mnie obchodzi że ktoś chce w ogole zadzownić? mam oddzwoaniać? No jeśłi ktoś ten debilny tekst o nieodebraniu rozmowy nt. życiowej szansy bycia miliarderem uważa za słuszny, to życze powodzenia ;-) Tak samo z tym już jestem... Jełśi to domyślnie będzie włączone - ja wyłaczę. Mi się zdarza nie odebrać - ale jak jestem gdzieś u klienta w fabryce i nie słyszę dzwonka, kiedy tracę w halach zasięg - jednak - nie wiem jakim cudem - dostaję wiadomość, zę ktoś próbował się dodzwonić ;-)

Odpowiedz