DAJ CYNK

Wkrótce nowe urządzenia w Erze Domowej

09.01.2007

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4551

Ważne 0

0

W usłudze Era Domowa i Era Firmowa pojawią się wkrótce dwie nowości sprzętowe - bramka GSM i kolejny telefon imitujący stacjonarny.

W usłudze Era Domowa i Era Firmowa pojawią się wkrótce dwie nowości sprzętowe - bramka GSM i kolejny telefon imitujący stacjonarny.

Niedługo w ofercie pojawi się bramka GSM - Sagem RL300. Proste urządzenie pozwoli na podłączenie dowolnego, kablowego telefonu stacjonarnego po złączu RJ11 - także bazy DECT. Dodatkowo, dostępny powinien być także Jablotron GDP-02.

Na razie nie są jeszcze znane ceny urządzeń. Era przedłużyła dziś promocje do 5. marca, jeszcze bez zmiany jakichkolwiek warunków.

Szerzej o stacjonarnych usługach sieci Era pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
24. ~elektromechanik
0

2007-01-21 21:45:18

mieszkam w powiecie Nowe Miasto Lub. zasięg ery jest bardzo słaby z okna mojego domu widzę antenę ery oddaloną o 3km a telefon odbiera stacje oddalone o 20km czy to jest niedbalstwo ery???

Odpowiedz

23. KimdzonG
0

2007-01-10 15:39:40

dobrze, że coś takiego era stworzyła.Im większy wybór tym większa walka o klienta. TP już nie jest jedyna oferująca usługi telefonii stacjonarnej.

Odpowiedz

22. janczerek
0

2007-01-10 12:38:24

jednym działa, innym nie.Ważne z tego wszystkiego, że Era słucha uwag i coś próbuje poprawić.

Odpowiedz

21. Szalony
0

2007-01-10 00:07:43

To jest fakt - zasieg Ery -tragedia , moim rodzicom tak samo odradzam Ere - u nich nawet ta strefa chyba by nie dzialala - bo w domu loguja sie do okolo 6bts oddalonych od 2km do 10km !!!

Odpowiedz

20. kamilgruszka
0

2007-01-09 21:42:23

no dokladnie betamax rządzi. a jak ktoś nie ma neta to zestawiamy połączenie dowolna w miarę nowa komórka z operą mini 3 na pokładzie. człowiek loguje sie na swoje konto i dzwoni gdzie chce. zamiast narzekać ze drogo trza troche ruszyć główką i kciukami ;-))

Odpowiedz

19. ~ki
0

2007-01-09 20:29:14

era firmowa plus betamax wdzwaniany i mamy 20 gr/ godzinę z abo=10 PLN :)

Odpowiedz

18. ~bie
0

2007-01-09 20:28:53

racja z zasięgiem, u moich teściów to tylko plus chodzi, orange to mam w pasie 2 metrów i wiem że era nie lepiej, jak to będzie plus sprzedawał to tam cała wieś odpłynie z TPSY a z nią pół Polski, bo dla nas internetowych chłopców to będzie raczej skype, dziś o tym piszą o onecie (współpraca z Nokią)

Odpowiedz

17. ~realista
0

2007-01-09 20:16:56

co z tego jak zasięg ery jest do bani

Odpowiedz

16. ~tkubon
0

2007-01-09 19:09:49

***Krzys1:A czemu nie? Firmy, ktore nie przekraczaja 1000min miesiecznie i nie dzwonia zbyt duzo za granice? Wiadomo, ze jakoscia rozmow to sie do Tepsianego ISDNa np. nie umywa, ale jest to bardzo sensowna oferta. Nie wiem czy da sie wlasnie obnizyc jakos te rozmowy miedzynarodowe. Chyba tylko dzwoniac przez karty zdrapki ;)

Odpowiedz

15. ~Rutek
0

2007-01-09 18:47:12

Tomy... w Era Domowa oraz Firmowa naliczanie sekundowe to standard bez opłat, także rachunek szczegółowy jest za darmo

Odpowiedz

14. ~tomy
0

2007-01-09 17:57:05

Nareszcie jakiś operator zaczyna myśleć. Mam nadzieje ze wprowadza niedługo sekundowe naliczanie i możliwość przenoszenia numeru z tp. Przydałyby się także wyższe abonamenty z większą ilością minut

Odpowiedz

13. ~zb
0

2007-01-09 16:28:47

potrzebny jest taki zastępczy do tp operator, I ta oferta jak na razie zmierza w dobrym kierunku.Poza tym wyróżniają ją czyste zasady, bez poukrywanych zapisów kruczków.

Odpowiedz

12. ~Krzys1
0

2007-01-09 16:07:36

tkubon: Taaak małe firmy spokojnie wywalą TP i zaczną płacić Erze za minutę tyle co w TP za impuls (3 minuty). Już widzę te tłumy właścicieli małych firm w salonach....

Odpowiedz

11. ~Rutek
0

2007-01-09 16:01:45

Dla uściślenia informacji tutaj podanych: W Era Firmowa od dziś - Jablotron GDP-02 GRAND za 99 zł netto w obu przypadkach abonametowych czyli 15 zl/bez minut/ oraz 90 zl/1000 minut/.

Odpowiedz

10. ~Marek Opalek
0

2007-01-09 15:38:08

Zasięg! Dlaczego tak słaby zasięg Ery?!

Odpowiedz