DAJ CYNK

Wkrótce nowe taryfy w Erze

12.05.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 10898

Ważne 0

0

Jeszcze w tym miesiącu Era zaprezentuje zupełnie nowe taryfy dla klientów prywatnych.

Jeszcze w tym miesiącu Era zaprezentuje zupełnie nowe taryfy dla klientów prywatnych.

Jak informuje operator, charakteryzować się one będą atrakcyjnymi stawkami połączeń, prostą konstrukcją oraz swobodą korzystania z usług.

Źródło tekstu: Era

Komentarze
Zaloguj się
100. ~impassive
0

2010-05-22 23:10:50

A interwencje w BOA jak grochem o ścianę.

Odpowiedz

99. ~impassive
0

2010-05-22 23:09:48

Nie wiesz, co chcemy? Era przez dziewięć lat nie potrafiła zrozumieć, że jak ktoś (ja) nie wyraził zgody na otrzymywanie wiadomości marketingowych, to nie chce ich otrzymywać. I słała spamy o pierdołach - big brohterach, "idź na wybory", o mercedesach itd.

Odpowiedz

98. ~goafreak
0

2010-05-21 15:26:15

Oszukali mnie! :/ Tydzień temu N97mini była w dedykowanych taryfach za 299zł-abo 85zl i 99zl abo 145zl,teraz w nowych multimedialnych N97mini kosztuje 999!zł w abo 99zl i 699zł w abo 135zl ! Ocipieli ?! W takim razie po 6 latach nadszedł czas rozstania z erą.

Odpowiedz

97. ~lokop
0

2010-05-19 17:15:51

Nie wiem co Wy chcecie od tej Ery. Jestem już w Erze dobrych parę lat, dokładniej 6 i nigdy nie miałem żadnych problemów, przedłużam umowy bez telefonu, w tej chwili mam miesięcznie 190 min za 30 zł w Nowej Erze 60 + 10 min przez rok, za punkty Era premia, była jakaś promocja za połowę punktów. Łącznie to jest 200 min za 30 zł, co w zupełności mnie zadowala. Telefony kupuje na allegro, nie są to prawda najnowsze modele, ale do dzwonienia się nadają. Nie jestem żadnym loobystą Ery ani tam nie pracuje. Dla mnie Era jest OK.

Odpowiedz

96. ~
0

2010-05-15 17:40:04

http://media2.pl/telekomunikacja/64350-taryfy-rodzinne-nowa-ofer ta-ery.html

Odpowiedz

95. ~chesteroni
0

2010-05-14 13:56:33

tylko kiedy się one pojawią? "do końca maja" to zostały dwa tygodnie z okładem...

Odpowiedz

94. ~ReBe
0

2010-05-14 13:47:31

Nowe taryfy będą nazywać się Taryfy po byku :-)

Odpowiedz

93. ~bzzz
0

2010-05-14 11:39:08

@87 a potem się obudziłeś ;)

Odpowiedz

92. ~ReBe
0

2010-05-14 11:06:07

No to Taryfy po byku :-)

Odpowiedz

91. ~
-1

2010-05-13 16:17:23

@mikkel, oferta TT właśnie tak wygląda- pojawiają się podwójne doładowania w których jest coś kole 15gr za minute, można kupić pakiet 1000 minut w sieci za 6 zł.

Odpowiedz

90. ~jarek
1

2010-05-13 15:14:42

a i jeszcze 50 mb miesiecznie za free

Odpowiedz

89. ~jarek
1

2010-05-13 15:14:09

a mbank mobile 19 gr do wszystkich łacznie z play i GA

Odpowiedz

88. ~janek
0

2010-05-13 12:45:37

mam w erze 2 na abonament i 5 tak taka ale chyba zrezygnuję wszyscy znajomi sie pezwnoszą to po pierwsze po drugie zadnych reklamacji nie uznają a smsy dopisują. oplaca mi sie nawet zaplacic kare ,

Odpowiedz

87. ~
0

2010-05-13 12:34:57

"prac ery mielismy szkolenie dot nowych taryf w weekend i tak taryfy od 29 do 99 zł za 29zł 50 min do wszystkich i 100 do Ery za 49zł 100 min do wszystkich i 300 min do Ery za 69zł 200 min do wszystkich i 500 min do Ery za 99zł 300 min do wszystkich i 1000 min do Ery i na stacjonarne stawka za minute od 27 gr do 45 gr" powiem jedno ze jesli taka wylaby oferta w orange bylbym bardziej zadowolony i wzial kolejna aktywacje oraz zrobil szybciej przedluzenie umowy. a tak, zmuszony jestem na play :(

Odpowiedz

86. ~Pitero
0

2010-05-13 11:22:46

#78 ciekaw jestem o jakich opłatach za pocztę głosową mówisz? Sama podstawowa poczta jest bezpłatna prawie od zawsze, przekierowania na pocztę masz bezpłatne. Jeżeli wykażesz się odrobiną sprytu, to ów poczta BEZPŁATNIE do Ciebie oddzwoni, jeśli ktoś zostawi Ci wiadomość. Oczywiście, jeżeli chcesz korzystać z możliwości korzystania z faksów i maili w tej samej poczcie i przez stronę internetową wszystkim sobie zarządzać, to rzeczywiście trzeba zabulić całe 2 PLN/m-c!!!

Odpowiedz