DAJ CYNK

Wizytówka SMS w Idea POP i Dla Każdego w Idei

02.04.2004

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 20891

Ważne 0

0

Jeśli masz nowy numer telefonu i chcesz o nim poinformować znajomych - w Idei POP zrobisz to za darmo dzięki nowej usłudze Wizytówka SMS.

Jeśli masz nowy numer telefonu i chcesz o nim poinformować znajomych - w Idei POP zrobisz to za darmo dzięki nowej usłudze Wizytówka SMS. Aktywując swój telefon w ofercie Idea POP oraz Dla Każdego (po 20.04.br.), użytkownik obu ofert prepaid w sieci Idea automatycznie otrzymuje 10 darmowych SMS-ów, które może wysyłać jako swoje Wizytówki. Nie musi uruchamiać tej usługi, zostanie ona włączona automatycznie, po aktywacji numeru telefonu.

Aby skorzystać z usługi Wizytówka SMS, należy wysłać SMS pod numer 801 wpisując w treści numer telefonu osoby, którą chcemy poinformować o swoim numerze oraz po spacji, swoje imię i nazwisko (9 znaków na numer telefonu oraz max 30 znaków na imię i nazwisko), np. 501234567 MAŁGORZATA MAGDALENA KOWALCZYK.

Osoba, do której przesyłamy swoją Wizytówkę, otrzyma informację o numerze telefonu nadawcy Wizytówki, np. następującej treści: "Wizytówka SMS w sieci Idea: MAŁGORZATA MAGDALENA KOWALCZYK ma nowy numer telefonu: 501234567. Możesz już na ten numer dzwonić i SMSować".

Idea daje 10 SMS-ów do wykorzystania przez 30 dni od momentu aktywowania telefonu; w ten sposób można przekazać swój numer telefonu co najmniej 10 znajomym osobom. Przy okazji wysyłania każdej Wizytówki system poinformuje użytkownika, ile bezpłatnych SMS-ów już wykorzystał. Jeżeli upłynie okres 30 dni lub wykorzysta on wszystkie swoje Wizytówki SMS, przy próbie wysłania kolejnej otrzyma on odpowiednią informację. Należy pamiętać, że aby skorzystać z Wizytówki SMS trzeba mieć aktywny telefon.

Źródło tekstu: Idea

Komentarze
Zaloguj się
2. ~SpeeD
0

2009-01-02 16:03:22

Dziekuje Pomoglo mi to wyslac wizytowke taki porat zeby wiecej bylo POzdro

Odpowiedz