DAJ CYNK

Witek nadaje #35: o rynku prepaid po rejestracji z Grażyną Piotrowską-Oliwą

01.12.2016

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 8337

Ważne 10

10

Wkrótce po wakacjach Virgin Mobile miał uruchomić nową platformę i usługi abonamentowe. Plany pokrzyżował jednak wprowadzony obowiązek rejestracji kart prepaid oraz... wybuch środków gaśniczych w serwerowni Netii w Warszawie - powiedziała w Witek nadaje Grażyna Piotrowska-Oliwa, szefowa Virgin Mobile.

Wkrótce po wakacjach Virgin Mobile miał uruchomić nową platformę i usługi abonamentowe. Plany pokrzyżował jednak wprowadzony obowiązek rejestracji kart prepaid oraz... wybuch środków gaśniczych w serwerowni Netii w Warszawie - powiedziała w Witek nadaje Grażyna Piotrowska-Oliwa, szefowa Virgin Mobile.

Jak zmieni się rynek prepaid po obowiązku rejestracji, kiedy ruszy nowa platforma, kiedy można spodziewać się usług abonamentowych, a także kto jest pierwszym testerem nowych rozwiązań poza firmą, dowiecie się z dzisiejszego odcinka Witek nadaje.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
80. wlo
1

2016-12-04 20:33:15

79 - a jak ludzie do Ciebie dzwonią, to na który numer? Czy na wszystkie? Jeden masz zawsze w telefonie a inne przekładasz?

Odpowiedz

79. ~Baobab
0

2016-12-02 19:35:53

Ja w Virgin Mobile nie zapłaciłem jeszcze ani grosza, a mam 5 sztuk numerów u nich juz ponad rok. Wystarcza mi ich bezpłatny pakiet samo odnawialny co miesiąc. 30 minut do wszystkich, 30 SMS-ów, 300MB netu. Wszystko w temacie.

Odpowiedz

78. ~miśNAdrzewie
0

2016-12-02 17:03:03

@WitekT: proszę, podziel się (na ile można) pierwszymiwrażeniami z testowania

Odpowiedz

77. WitekT
0

2016-12-02 10:09:40

Andrzej24: dane użytkownika tej karty są publicznie znane. :-)

Odpowiedz

76. wlo
0

2016-12-02 08:52:50

Remington (48) - jeśli nawet zaprzestanie nie oznacza dezaktywacji karty, to jak długo wg Ciebie operator ma obowiązek (!!!) utrzymywać taką kartę? Jakie przepisy - ustawy, rozporządzenia, regulaminy - to regulują?

Odpowiedz

75. wlo
0

2016-12-02 08:24:36

Remington (48)- na jakiej podstawie tak twierdzisz?

Odpowiedz

74. Andrzej24
2

2016-12-01 21:58:03

Ciekawe na kogo jest numer zarejestrowany, który pan Witek dostał od pani Grażyny

Odpowiedz

73. ~Max
1

2016-12-01 20:36:47

WITEK! Do jakich sieci możesz się logować i jakie są priorytety na karcie SIM od Pani Grażyny?

Odpowiedz

2016-12-01 19:10:10

jedno jest pewne i nie podlega dyskusji, kto się spóźni i nie zarejestruje, będzie wyłączany, tym bardziej wyłączą, jeśli ktoś ma starą ofertę, przykład DIL rbm i inne tego typu dobre oferty.

Odpowiedz

71. WitekT
0

2016-12-01 19:09:31

antekwars: nigdzie nie mówiłem o nju jako oddzielnej platformie tylko jako o typie oferty. Przesłuchaj ten fragment jeszcze raz.

Odpowiedz

70. antekwars
0

2016-12-01 19:04:53

Więc lepiej mówić o range rewolucji w nju a nie o niu jak o czymś oddzielnym.

Odpowiedz

69. WitekT
0

2016-12-01 19:03:50

antekwars: ja podawałem przykład pioniera, a nie wymieniałem wszystkich na rynku. Tych czytelnicy znają.

Odpowiedz

68. ~darek
1

2016-12-01 19:00:20

virgin zaoferuje coś co już funkcjonuje na platformie bilingowej play, moim zdaniem obecnie najlepszej

Odpowiedz

67. antekwars
0

2016-12-01 18:55:45

Trochę w błąd wprowadzałeś ludzi bo njumobile to sub marka orange a mówiłeś o niej jako odrębnej platformie a nią nie jest w dodatku pominięte redbulmobile sub marka play gdzie także są abonamenty na czas nieokreślony

Odpowiedz

66. WitekT
0

2016-12-01 18:37:17

goldenmen: podmieniłem też datę publikacji na YouTube? Naprawdę uważasz, że mam takie umiejętności i kontakty?Tym samym udowodniłem jak bardzo stronniczy jesteś w swoich oskarżeniach. Nie wnikam czy mścisz się bezinteresownie czy za pieniądze, ale idź robić to gdzie indziej, tu już zostałeś zdemaskowany.

Odpowiedz