DAJ CYNK

Witek nadaje #31: o EURO i sieci komórkowej z T-Mobile

08.07.2016

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7585

Ważne 3

11

31. odcinek Witek nadaje był bardzo nietypowy... Czemu? Sami zobaczcie!

31. odcinek Witek nadaje był bardzo nietypowy... Czemu? Sami zobaczcie!

Dzisiaj Witek nadawał z dwoma panami z T-Mobile i jednym z T-ELEPOLIS.PL m.in. na temat tego, jak EURO wpłynęło na zużycie danych komórkowych i rozmów. Wszystko okraszone niezrozumiałym scenariuszem i nagłymi zwrotami akcji (i prowadzących). ;-)

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
45. ~
0

2016-07-12 22:22:58

Jak zwykle amatorski dźwięk i intro/outro dużo głośniejsze od reszty (też amatorka).

Odpowiedz

0

2016-07-10 00:12:57

Teściowa jest jak antywirus. Niby potrzebna a jednak zamula cały system.

Odpowiedz

43. ~johndoe
0

2016-07-09 20:27:08

Jeśli tak to szanuję ;) Teściowa ważna kobieta!

Odpowiedz

42. WitekT
0

2016-07-09 20:10:11

johndoe: wyjścia nie było, urodzinowy spływ teściowej. ;-)

Odpowiedz

39. ~
0

2016-07-09 19:15:43

38, naprawdę lepiej pokajakować, niż gapić się w telewizji na zgraję milionerów biegających za piłką.

Odpowiedz

38. ~johndoe
0

2016-07-09 15:29:24

Co z Ciebie za kibic Witek jak wybierasz kajakowanie (nawet na jedną połowę (!)) ponad reprezentację?

Odpowiedz

37. WellDone
1

2016-07-09 14:15:07

Tmobajl to jest ewenement w skali wszyskich firm w Polsce. Jak można doprowadzić do upadku tak świetnie prosperującej firmy. Z największego i najlepszego operatora zrobiło sie takie dziadostwo, ze wstyd mieć u nich telefon. Zakup GTS nie zwróci sie nigdy, reklamy durne, infantylne i wkurzające. Oferty z milionami pułapek. Pracownicy sami żalą sie w necie, ze to do firma wyprawia z warunkami ich pracy to skandal. I jeszcze te komentarze pochwalne które sami sobie piszą pod każdym newsem na ich temat. Żenada.

Odpowiedz

36. ~
0

2016-07-09 14:01:10

Avatrion. co innego zakończona promocja a co innego jak wykupisz sobie rok ważności konta a oni ci w połowie tego okresu sprzątną kasę z konta

Odpowiedz

35. ~gosciu
0

2016-07-09 13:30:04

Kiedy jakas nowa oferta z większym pakietem roamingowym (dane)

Odpowiedz

34. ~Avatrion
0

2016-07-09 12:14:59

Nie do końca kumam cały zgiełk związany z tym, że jakiś operator Plus, Play czy T-Mobile zakańcza jakiś pakiet by później wdrożyć inny. Czy ktoś przed włączeniem pakietu spojrzał w regulamin? Oferta ważna od.... do.... (odwołania). U żadnego operatora nie znalazłem zapisu do.... nieskończoności.Obecny rynek wygląda tak, że operator wypuszcza ofertę- jeśli się godzę na nią to przechodzę do T-Mobile, jeśli nie jestem gdzie jestem lub przechodzę gdzieś indziej. Proste. A nie wylewam gorzkie żale jaki to T-Mobile zły i niedobry.Co do oceniania jako sieć a badań UKE. Ktoś przeprowadził badania i ktoś w nich wypadł słabiej bądź lepiej.

Odpowiedz

33. WitekT
0

2016-07-09 11:41:34

Ola: też będą, ale umówienie takich realizacji nie jest proste.

Odpowiedz

32. ~
0

2016-07-09 11:26:21

nigdy do tej firmy nie miałem zaufania :P

Odpowiedz

31. ~R
0

2016-07-09 08:26:02

Ale co, Witek awansował na szeregowego pracownika serwerowni Tbombaja? To czekam na wideo jak przelacza wajhe na lte 800. Jak w reklamie hejah kiedyś. Pan Witek przyszedł i zrobił, hehe.

Odpowiedz

30. ~
0

2016-07-09 00:01:11

Ola przeoczyłaś ostatnie zdanie nagrania. To jest ostatni odcinek z tej serii. Następne będą z siedziby T Mobile :)

Odpowiedz

29. ~ola
1

2016-07-08 23:50:47

@28.WitekT - te video są OK, tylko bardziej technicznie.. kamera w łapkę i do siedziby, BTS czy jakieś kabelki.... takie kanapowe 3 po 3 nudne się robi :)

Odpowiedz