DAJ CYNK

Witaj na nowym TELEPOLIS.PL

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 13661

Telepolis zmienia się dla Was! Witajcie w nowej odsłonie naszego serwisu, który łączy ludzi lepiej niż Tinder i nie boi się żadnych nowych technologii cheeky.

Przede wszystkim mobilnie
Podczas projektowania nowej odsłony serwisu zależało nam przede wszystkim na porządnej wersji mobilnej. Dotarliśmy do czasów, gdy niemal każdy z nas nosi w kieszeni potężniejszy komputer, od tych, na których powstawało TELEPOLIS.PL. No a serwis, który serwuje telekomunikację i technologie „jak na dłoni”, powinien idealnie wpisywać się w ekrany mobilne.
Obok części serwisowej, w której znajdujecie się czytając ten wpis, gruntowną przebudowę w kierunku mobilnym czeka nasze forum i katalog urządzeń – nowe wersje udostępnimy już za kilka tygodni.
 
Nowe podejście do komentarzy
Bardzo zależy nam na tym, aby komentarze Czytelników były integralnym elementem prezentowanych przez nas treści i pomocą dla osób odwiedzających TELEPOLIS.PL. Aby to zapewnić, po wieloletniej walce ze spamem, postawiliśmy na drastyczniejsze niż do tej pory metody.
Od teraz nie ma możliwości podszywania się pod nicki zarejestrowanych użytkowników, bez rejestracji konieczne jest wypełnienie reCaptcha zanim komentarz trafi na stronę, a już wkrótce będzie można ograniczyć widoczność wpisów jedynie do tych z zarejestrowanych kont.
Rzecz jasna zarejestrowani użytkownicy nie odczują żadnych niedogodności… raczej będzie to ulga :-). Myślimy też, że spodoba się Wam funkcja bezpośredniego odpowiadania na komentarze. Zachowaliśmy przy tym numerowanie wpisów, jeśli więc ktoś woli po staremu – małpka i numerek dalej działają.
 
Koniec kont Premium
Wspomniane wyżej filtrowanie komentarzy osób niezarejestrowanych czy piszących z Opery Mini, to jedna z funkcji, które do tej pory zarezerwowane były wyłącznie dla użytkowników kont Premium. Wraz z nową odsłoną serwisu, postanowiliśmy odejść od abonamentów, oferując dotychczas płatne usługi wszystkim użytkownikom. Będę one sukcesywnie uruchamiane, wraz z przebudową kolejnych elementów serwisu.
Co jednak ze złotym nickiem i gwiazdką, zapytacie? Zastąpią je rangi dla najaktywniejszych Czytelników oraz oznaczenia VIP dla najbardziej zasłużonych komentatorów. Więcej szczegółów ogłosimy wkrótce.
 
Szersza tematyka
Rozrastający się skład redakcji sprawia, że obok treści typowo telekomunikacyjnych, jesteśmy w stanie sprawdzić dla Was działanie wielu rodzajów akcesoriów dla smartfonów, jak i innych rodzajów urządzeń, na które brakowało nam do tej pory czasu.
Nie martwcie się – nie ma tutaj mowy o rezygnowaniu z tego, co w Telepolis lubicie najbardziej. W dalszym ciągu, wiadomości ze świata telekomunikacji są dla nas priorytetowe. Nie zdziwcie się jednak widząc na Telepolis testy ultrabooków, słuchawek, aplikacji mobilnych, gimbali czy filtrów fotograficznych do telefonów. Naszą redakcję tworzą miłośnicy nowych technologii, zamierzający dzielić się swoją pasją i te dodatkowe 100 tekstów miesięcznie, to właśnie miejsce na spacerowanie po nowych technologiach szerzej niż do tej pory.
 
Ostatnie szlify i konkurs dla bystrzaków
Pomimo wielomiesięcznych prac, zdajemy sobie sprawę, że tu i ówdzie nowy serwis wymaga jeszcze dopieszczenia. Już niebawem pojawi się możliwość logowania za pomocą serwisów społecznościowych, a niektóre funkcje pozostały "po staremu", czekając na kolejne wdrożenia.
Liczymy z jednej strony na Waszą wyrozumiałość, z drugiej zaś na konstruktywną krytykę, za którą wręczymy smatwatche. Nasz dział IT czeka na Wasze uwagi i pstryczki w nos pod adresem uwagi@telepolis.com.pl - szczegóły konkursu znajdziecie tutaj.

Pomyśleliśmy o całym mnóstwie rzeczy, które sprawią, że TELEPOLIS.PL będzie lepszym serwisem niż do tej pory, ale jak zawsze - Wasze zdanie jest dla nas najważniejsze. Oczywiście obok krytyki jest też miejsce na miłe słowa – nie krępujcie się :D

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł.

Przewiń w dół do następnego wpisu