DAJ CYNK

Wiosenne promocje w sieci Era

27.03.2009

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 8555

Ważne 0

0

Od 1. kwietnia ruszają nowe odsłony promocji abonamentowych w sieci Era: Telefoniczna okazja i Wiosenne Prezenty.

Od 1. kwietnia ruszają nowe odsłony promocji abonamentowych w sieci Era: Telefoniczna okazja i Wiosenne Prezenty.

W nowej ofercie klienci mogą wybrać jeden z abonamentów w kwocie od 20 do 200 złotych, w ramach którego otrzymają od 30 do 500 minut wliczonych w abonament, wymiennych na SMSy. Dodatkowo, w zależności od wybranej oferty, klient otrzyma niższą cenę na telefon (Telefoniczna Okazja) lub jeden z trzech pakietów do wyboru: darmowe minuty do 5 wybranych przyjaciół, darmowe minut na rozmowy w weekendy lub pakiet transmisji danych (Wiosenne Prezenty).

W trakcie trwania umowy klient będzie miał możliwość jednej zmiany usługi dodatkowej.

Polska Telefonia Cyfrowa, jako jedyny operator w Polsce oferuje możliwość zawieszenia opłaty abonamentowej na okres do 6 miesięcy. W czasie zawieszenia abonent może normalnie korzystać z telefonu płacąc jedynie za połączenia i inne usługi, z których skorzysta w tym czasie. W ramach obecnej promocji usługa oferowana jest bezpłatnie.

Niezależnie od wybranych ofert klienci mogą korzystać z dodatkowych pakietów obniżających koszty połączeń w sieci Era i na telefony stacjonarne:
Taniej do wszystkich - oferta obejmuje pakiet 35 lub 70 minut miesięcznie w cenie, odpowiednio, 10 i 20 złotych
Taniej w weekendy - oferta 200 lub 2000 minut miesięcznie w cenie 10 i 20 złotych
Taniej wieczorami i w weekendy - 200 minut za 15 złotych
Tanie SMS-y i MMS-y - 500 SMS-ów wymiennych na 100 MMS-ów za 5 złotych miesięcznie
Taniej z wybraną osobą - 200 lub 2000 minut w cenie 10 i 20 złotych miesięcznie
Taniej z 5 wybranymi osobami - 200 lub 2000 minut w cenie 15 i 30 złotych.

Stawka za minutę połączenia do sieci Play po wykorzystaniu minut z abonamentu to 72 gr, za wiadomość SMS - 20 gr. Pozostałe stawki zostały ujęte w poniższych tabelach:

Wiosenne
Prezenty
200 zł 120 zł 100 zł 85 zł 65 zł 45 zł 25 zł
Minuty / SMS-y
do wszystkich
500 / 1500 280 / 840 220 / 660 170 / 510 120 / 360 70 / 210 30 / 90
Stawki poza
abonamentem
0,49 zł / minuta
0,20 zł / SMS
0,59 zł / minuta
0,20 zł / SMS
Wielkość opcjonalnego
pakietu internetowego
500 MB 50 MB


Telefoniczna
Okazja
200 zł 120 zł 100 zł 85 zł 65 zł 45 zł 20 zł
Minuty / SMS-y
do wszystkich
500 / 1500 280 / 840 220 / 660 170 / 510 120 / 360 70 / 210 30 / 90
Stawki poza
abonamentem
0,49 zł / minuta
0,20 zł / SMS
0,59 zł / minuta
0,20 zł / SMS


Źródło tekstu: Era

Komentarze
Zaloguj się
110. ~martuś
0

2010-01-08 19:10:12

a byłam kiedyś zadowolona z Ery, która była dla mnie super po przejściu z Idei. Niestety Ero jeśli będziesz tak traktować długoletnich klientów to licz sie z odejściem. Dleczego mam płacic 105 zł łącznie w Erze a nie 45 łącznie w Play? Przy praktycznie tej samej ofercie???

Odpowiedz

109. ~martuś
0

2010-01-08 19:08:00

właśnie tak zrobiłam przeszłam do Play na firmę. teraz jest za 30,50 zł 170 minut+2000 do playa. Do tego wezmę pakiet 500 mb za 15 zł i w koncu mam to co chcialam. w Erze probowalam negocowac umowe. ale dawali za 55 zł 2000 min do jednej osoby plus 170 min do wszytskich+120min ale w nierównym pakiecie z głównym.A gdzie MB? za 50zł 500MB!!! A jestem abonentką 2 nr w Erze od 6 lat. niestety nie potraktowali mnie jako lojalnego i stabilnego klienta to maja 2 nr mniej. a byłam kiedy

Odpowiedz

108. ~lesia
0

2010-01-08 18:22:12

Era to jedno wielkie dno!! doili kasę od 2004 roku, a teraz przeszli samych siebie....od 1 stycznia, tak chyba spóźniony prezent pod choinkę zaczęli naliczać mi inne stawki za min. I na dodatek nikt nie jest w stanie powiedzieć czemu się tak dzieje. Zwalają winę na system. W dupie mam ich system. taryfy do kitu mało min ciagła kontrola...a i propozycje na przedłużenie umowy do bani. Przechodzę do play na firmę.

Odpowiedz

107. ~stały abonent
0

2009-04-04 21:27:13

ERO - z TĄ PROPOZYCJĄ CHYBA sobie JAJA robisz z ABONENTÓW!!

Odpowiedz

106. ~,
0

2009-04-04 15:17:23

hahahhaha ostro 30 minut za 25 zeta... a do tego ceny telefonów wysokie... ta taryfa byłaby dobra ale w 2000 roku.... ;)

Odpowiedz

105. ~madziar
0

2009-04-03 15:45:51

Wiosna 2005 czy 2006??? bo napewno z takimi cenami to nie 2009;/ tylko ten news raczej do archiwum powinen isc...;-)

Odpowiedz

104. ~tak
0

2009-03-31 13:56:50

Acha przypominam że kiedys NOwa Era 70 kosztowała 40 zł a teraz ta sama taryfa jest za 45 zł.... Obniżka...

Odpowiedz

103. ~tak
0

2009-03-31 13:55:35

dzięki Bogu ja już pożegnałem się ze zdziERĄ:-)

Odpowiedz

102. piotrek_s1987
0

2009-03-31 12:09:05

Wiadomo jakie telefony rzuci jutro ERA wraz z "nowymi" taryfami??

Odpowiedz

101. ~harnas
0

2009-03-30 14:25:09

tony przestan pierd0lic bo kazdy op ma ograniczenia kwotowe na wychodzace w roznej wysokosci w zaleznosbi od wielkosci abo. Wiec walnij sie tym pustym lbem o klozet. Tak bylo zawsze i to w czasach gdy hitem byla nokia 5110 u kazdego opa.

Odpowiedz

100. ~bla
0

2009-03-30 00:37:54

@maka9 Migruj na fresha. Po trzech miesiacach mozna wrocic na abo i masz wtedy w ofercie taryfe miesiaca.Jak sie skonczy ta akcja, pewnie bedzie inna "akcja migracja"-kazdy operator woli miec klientow z abonamentem. Pamietaj że nowe stawki MTR sa juz blisko:)Jak Play nic nie wymysli z abonamentem , to zawsze możesz przejsc z Fresha do innego opa. Ja tak właśnie robię.(podpisalem juz papier o rozwiazanie umowy i migracje na karte)

Odpowiedz

99. ~Maka9
0

2009-03-29 22:28:17

Witam... zastanawiam sie nad przejsciem z Play do Ery poniewaz Era uroczyła mnie "darmowymi nr" do 5 osob... play jest zajebi... ale na koniec umowy (gdzie srednie rachunki placilem na poziomie 90zl) nie zaoferowali mi praktycznie nic ! jestem zly na play bo wspolpraca bardzo dobrze utrzymywala sie przez 2 lata...

Odpowiedz

98. ~
0

2009-03-29 20:18:12

@93: drogi kolego- kompletnie nie masz pojecia o tym co piszesz, nie wiem jak teraz- ale Era tez blokowala niegdys polaczenia po przekroczeniu pewenj kwoty przez 3 miesiace bodaj od podpisania umowy. I jest to dla mnie zupelnie zrozumiale.

Odpowiedz

97. ~,
0

2009-03-29 19:53:30

po sprawdzeniu cen telefonów uważam, że nawet opłacałoby mi się wziąść Telefoniczną Okazję 20, jeśli utrzymaliby ceny telefonów z telefonicznej okazji 25(Motorola V8 do sprzedania na allegro za 500zł jest za 149zł) Czyli zysk 350zł czyli 17 miesięcy abonamentu za darmo.

Odpowiedz

96. ~robi
0

2009-03-29 13:37:12

jak tak wszyscy narzekają na tą ofertę, to proszę mi pokazać gdzie za mniej niż 85zł dostanę 170 minut i 500MB do wykorzystania?

Odpowiedz