DAJ CYNK

Wind Mobile dostarczy Plusowi pocztę głosową nowej generacji

26.08.2015

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4719

Ważne 8

9

Wind Mobile podpisał z Polkomtelem list intencyjny na dostarczenie platformy poczty głosowej oraz nowych usług głosowych dla sieci Plus.

Wind Mobile podpisał z Polkomtelem list intencyjny na dostarczenie platformy poczty głosowej oraz nowych usług głosowych dla sieci Plus.

W ramach współpracy Wind Mobile dostarczy Polkomtelowi platformę poczty głosowej nowej generacji, która umożliwi realizację usług głosowych optymalizujących i podnoszących jakość obsługi klienta, zarówno abonentów indywidualnych, jak i biznesowych. Nowa platforma pozwoli klientom na uruchomienie usług, stanowiących ciekawą alternatywę dla osób chcących być w stałym kontakcie. Mowa tu między innymi o takich usługach jak dostęp do poczty głosowej z poziomu aplikacji mobilnej, wysyłanie nagrań głosowych w formie wiadomości MMS czy możliwość wysłania automatycznego powiadomienia SMS, którego treść można wybrać w trakcie połączenia z pocztą głosową niedostępnego odbiorcy.

Współpraca w powyższym zakresie będzie realizowana w modelu Revenue Share (dzielenie się przychodami), który angażuje obie strony zarówno w ścisłą współpracę w zakresie rozwoju produktu jak i zarzadzanie poszczególnymi usługami.

Wind Mobile współpracuje z Polkomtelem od wielu lat. Wdrożenie poczty głosowej, będzie kolejnym dużym projektem obok usługi Czasoumilacz czy Ad Servera, który realizujemy dla sieci Plus. Cieszymy się, że nasza platforma poczty głosowej znalazła uznanie u kolejnego operatora, gdyż pozwala nam to poważnie myśleć o sprzedaży tego produktu poza granicami naszego kraju. Ponadto realizujemy ten projekt w modelu revenue share, co jest strategicznym kierunkiem dla nas i poszerza portfolio naszych platform, ukierunkowanych na długofalowe generowanie powtarzalnych przychodów - mówi Tomasz Kiser, Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Business Unit Telco Grupy Wind Mobile.

Źródło tekstu: Polkomtel

Komentarze
Zaloguj się
44. ~Nikita
0

2015-08-27 16:23:29

Czemu gniot? Może wyjść ciekawa usługa. Może nie każdy potrzebuje poczty głosowej, ale mi w pracy nie zawsze wypada odebrać, więc z poczty korzystam czasem. A jak to ma być jeszcze lepsze, to czemu nie? Plusowi zawsze można dać szansę.

Odpowiedz

43. ~Tomasz Karaś
0

2015-08-27 12:36:59

Ciekaw jestem, jak to będzie funkcjonowało. Znając jednak Plusa można być spokojnym, że cokolwiek wprowadzą nie przyniesie im wielkiego wstydu, a ludzikom z telefonami Plusa rozpaczy :-) Rozszerzenie funkcjonalności appki mobilnej to zawsze będzie dobry krok.

Odpowiedz

42. SACZI
0

2015-08-26 21:35:51

Kolejny gniot po czasouprzykrzaczu i innym graniu na czekanie będą wciskać ...

Odpowiedz

41. ~
0

2015-08-26 21:22:40

Plus i Cyfrowy Polsat są w 19 wieku andal :D technologicznie.

Odpowiedz

40. Blank
-1

2015-08-26 20:14:53

Oj to bardzo innowacyjna będzie... Plus jeszcze w XX wieku?

Odpowiedz

39. ~Baldur
0

2015-08-26 18:22:43

Skoro współpraca się układa to po co zmieniać partnera. Z tego założenia chyba wyszedł Plus, a co do samych usług Wind jest ok.

Odpowiedz

38. Karlos20
0

2015-08-26 18:20:59

Kolejna zmowa Wind Mobile z operatorami - po Halo Dzwonkach, przyjdzie czas na NOWĄ POCZTĘ GŁOSOWĄ. Ale oni są pazerni.

Odpowiedz

37. wlo
0

2015-08-26 17:06:35

36 - jeśli tak mówisz, to pewnie coś na ten temat wiesz? Duża konkurencja? Bo może bym się zainteresował inwestycjami w ten sektor?

Odpowiedz

36. ~
0

2015-08-26 17:00:07

33 wlo - sprzątanie lokali usługowych to nie jest niszowa sfera ;-)

Odpowiedz

34. ~acd
0

2015-08-26 16:47:40

33 WloWszystko jasne. Ja prowadze biznes i stad moja wypowiedz. Tutaj napewno nie rozwinalbym tematu. Tylko kontakt KONTROLOWANY. Jeszcze raz Czesc

Odpowiedz

33. wlo
0

2015-08-26 16:16:12

30 - ja też nie - mówiłem o poczcie głosowej ;-) Wspólny biznes? To chyba nie jest miejsce na takie rozmowy? Poza tym... Działam w dość niszowej sferze usług dla firm. Mam ustabilizowaną sytuację, także w zakresie współpracy z innymi specjalistami w mojej branży.

Odpowiedz

32. ~acd
0

2015-08-26 16:06:54

30 WloNie mialem nic zlego na mysli. Ludzie - byznysmeni i inni - przez przypadkowy kontakt robia potem wspolnie dobre interesy. To wyrazilem w ostatnim zdaniu. Zycze sukcesow!

Odpowiedz

31. ~pabloki
0

2015-08-26 15:34:11

29 spróbuj wyłaczyc poczte w tmobile od razu. nie da sie. musisz wyłaczyc przekazy połaczeń i może po 6 miesiącach sie wyłaczy sama. w plusie chyba od razu wyłaczaja , nie wiem jak w orange.

Odpowiedz

30. wlo
0

2015-08-26 15:31:47

17 - ale jednak nie uważasz, ze to ja decyduję? Nie, Twoja opinia zupełnie mnie nie przekonuje ;-) Polityczne zaangażowanie? O polityce tylko z jednym kolegą rozmawiam - a i to zwykle podniesionym głosem obaj się wówczas posługujemy ;-)29 - nie jest tak u każdego jak Plej... Od tego może byśmy zaczęli?

Odpowiedz