DAJ CYNK

Wii i Xbox 360 w ofercie Plusa

01.12.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6704

Ważne 0

0

Od 2. grudnia w cennikach Plusa dostępne będą konsole do gier: Nintendo Wii i Xbox 360.

Od 2. grudnia w cennikach Plusa dostępne będą konsole do gier: Nintendo Wii i Xbox 360.

Play od 1. września oferuje swoim klientom możliwość podpisania umowy abonamentowej z konsolą Sony PlayStation (stacjonarną lub mobilną) zamiast telefonu. http://telepolis.pl//wiadomosci/sony-playstation-zamiast-telefonu-w-play Na podobny pomysł wpadł właśnie Plus, który swoim klientom zaproponuje od 2. grudnia produkty konkurencji: Xbox 360 (wersja 4 GB) od Microsoftu oraz Wii od Nintendo.

Konsole będą dostępne w taryfach abonamentowych, Mix oraz w ofercie iPlus.

Oprócz konsoli klienci Mix-a otrzymają promocyjny pakiet 2 tys. MMS-ów do Plusa aktywowany automatycznie wraz z aktywacją karty SIM (ważność pakietu to 17856 godzin). Ważność pakietu będzie można sprawdzić kodem *121#.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
22. ~Czekolaodwy
0

2012-06-12 15:37:53

jezeli ktos pisze ze oferta nie ma sensu bo w mediamarkt jest taniej... nie mysli :P Biore abonament...ktory i tak bym mial...a konsole dostaje za darmo...a nie 700 zl...ech ludzie to takie trudne do zrozumienia?

Odpowiedz

21. ~Adaś
0

2010-12-01 21:51:10

Nie sądzę aby w Play tak szły te konsole, więcej pisania niż kupowania taka prawda. Co do tego kto od kogo to prawda. Można wymieniać na każdą sieć co od kogo wzięła. Play np. po Heyah międzynarodowe wzięła. Plus po Play konsole. Ale to nie zmienia faktu że sprzedawanie konsol do grania jest po prostu bezsensowne. To tak samo mogli by sprzedawać pralki i lodówki do abonamentu.

Odpowiedz

20. ~IKS
0

2010-12-01 21:08:43

Porównajcie "promocyjne" ceny konsol w Plusie i ceny na wolnym rynku.To oferta dla tych których nie wpuszczają do MediaMarkt

Odpowiedz

19. ~joa
0

2010-12-01 19:57:33

nie zerżneli ofert tylko play zerzna plusa - plus to wymyslil wczesniej

Odpowiedz

18. thonka
0

2010-12-01 19:46:29

@5 tak samo mozna napisac, ze play zerznal oferte z Anglii czy Irlandii...

Odpowiedz

17. ~wojtas
0

2010-12-01 17:35:40

niedługo będą promocje dla rolników: np. ab za 100 zł i do tego siewnik za 1 zł , ab za 200 i jałówka na 3 lata za 1 zł, dramat!!!!

Odpowiedz

16. ~mati
0

2010-12-01 16:11:53

będzie bardzo mało tych konsol więc kto pierwszy ten lepszy

Odpowiedz

15. ~Adaś
0

2010-12-01 14:48:54

Nie wiem po co to w cenniku Plusa ? Lepiej się zatroszczyć o telefony, ich ceny oraz niezłe abonamenty a nie wrzucać konsole do cennika u operatora komórkowego.

Odpowiedz

14. ~Masala
0

2010-12-01 14:31:00

@3 - Gdyby SNES był w Orange Delfinie 29zł na 12 msc za 1zł to brałbym w ciemno z sentymentu ;)

Odpowiedz

13. ~ramlo
0

2010-12-01 13:14:48

To jest sposób na wpuszczenie konsoli w koszty firmy. to mi się podoba ciekawe co na to US

Odpowiedz

12. bartheks
2

2010-12-01 13:00:21

10 - Ani słowa nie było o rozwoju, ale o pieniądzach. Masz rację, to rewelacyjna oferta na święta, dla takich ludzi, jak Ty. Zwłaszcza w plusie. Z pozdrowieniami. Merry Christmas.

Odpowiedz

11. ~Alkoholik
1

2010-12-01 12:53:47

Ja czekam jak do abonamentu będą dawać przydział piwa co miesiąc, np. biore taryfe biznes 200 i uprawnia mnie ona to do 2-3 puszek piwa dziennie.

Odpowiedz

10. ~kalifar
-2

2010-12-01 12:50:55

myślę że jakby dali puzzle 2 mln elementów albo małego chemika to ty byś się najbardziej cieszył bo to rozwija. Twoje myślenie jest takie moje jest inne i niech tak pozostanie dla mnie oferta jest ok a tobie jak nie pasuje to nie bierz.

Odpowiedz

9. ~bzz
2

2010-12-01 12:48:01

Dzięki wielkie za odpowiedź, ale nie obchodzi Cię to, że przepłacisz? Wiadomo, super sprawa ze znajomymi, ale nie za wszelką cenę.

Odpowiedz

8. ~kalifar
-2

2010-12-01 12:46:31

Telefonu nie chcę bo już dwa u mnie leżą nieużywane na raty to tak średnio chce mi się brać w jakimś sklepie z tego powodu iż za dużo druczków. A dzwonić i tak dzwonię więc coś bym musiał wybrać a że telefon już mam to chociaż będę miał na czym pograć z kolegami jak wpadną!!!!

Odpowiedz