DAJ CYNK

Więcej zmian w Gadu Air

12.04.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7267

Ważne 0

0

Od 12. kwietnia zmieniają się promocyjne pakiety transmisji danych za doładowanie w Gadu Air, spada też cena SMS-a do wszystkich sieci, wprowadzono też możliwość otrzymywania wiadomości z komunikatora SMS-em.

Od 12. kwietnia zmieniają się promocyjne pakiety transmisji danych za doładowanie w Gadu Air, spada też cena SMS-a do wszystkich sieci, wprowadzono też możliwość otrzymywania wiadomości z komunikatora SMS-em.

Kwota doładowania

Pakiet

10 zł

10 MB

20 zł

100 MB

30 zł

100 MB

50 zł

200 MB

100 zł

500 MB

Pakiet jest ważny 30 dni i jest rozliczany z dokładnością do 1 kB. Pakiet jest automatycznie włączany przy doładowaniu poprzez stronę gaduair.pl.

Zobacz: regulamin promocji Internet za free (plik .pdf; 46 kB).

Od dziś spada też cena SMS-a do wszystkich sieci - z 15 do 6 groszy. Co najważniejsze, pozycja ta wchodzi na stałe do cennika i nie jest promocją. Podskoczyła cena do Mobylandu i CenterNetu - do 0,72 zł.

Dodatkowo zwiększono liczbę MB w pakiecie za 5 zł - teraz jest to 100 MB, poprzednio było 25 MB.

Dziś w życie wchodzi też promocja, gdzie w zamian za doładowanie można mieć darmowe połączenia wewnątrzsieciowe, 0,19 zł do wszystkich sieci (oprócz Play) lub tysiąc SMS-ów. Szerzej o promocji Wszechdostępni w Gadu Air pisaliśmy w tej wiadomości.

Tani numer 133 to usługa pozwalająca na wykonywanie tanich połączeń wg cennika VoIP. Koszt połączenia na numer 133 to 5 groszy (poprzednio 15 groszy) za minutę, do tego trzeba dodać cenę minuty wg cennika VoIP.

GG czat SMS to sposób, aby natychmiast odpowiedzieć na wiadomości wysłane na numer Gadu-Gadu. Użytkownik odbiera wiadomości na komórce i odpowiada na nie SMS-ami bez konieczności podawania numeru GG odbiorcy. Odpowiedzi zostają natychmiast dostarczone adresatowi. Każda wiadomość zawiera nick nadawcy odpowiadający nazwie z listy kontaktów w komunikatorze Gadu-Gadu. Usługę aktywuje się kodem *124*1#, a dezaktywuje - *124*0#. Koszt SMS-a odpowiadającego na przychodzącą wiadomość to 3 grosze.

Z oferty promocyjnej wycofano stawkę 0,22 zł za doładowanie.


Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
37. ~exSimplusowiec
0

2010-06-25 20:30:47

Mam pytanie, czy usługa Happy Hours w telefonii VoIP GaduNaGłos jest jeszcze aktualna (darmowe rozmowy na stacjonarki polskie codziennie od 18ej do 21ej?)I czy trzeba dzwonić z komunikatora GG ver.10 czy też można dzwonić z X-Lite`a ? Ja dzwoniłem z wykupionego numeru stacjonarnego w Gadu Gadu z X-Lite`a na komputerze i pobrało 10 sekund z puli darmowych minut przyznanych po doładowaniu Gadu Air.. Wiec jak można realizować Happy Hours w GaduNaGłos?

Odpowiedz

36. ~ewq
0

2010-06-07 13:44:50

Już są. Także ok. W momencie aktywacji nie było. Wskoczyły po upływie 24h...

Odpowiedz

35. ~ewq
0

2010-06-07 13:15:57

Możliwe mój nie ma KASY!

Odpowiedz

34. ~hm
0

2010-06-04 12:14:48

niemozliwe ;) 2 tyg temu kupowalem starter 20 MB i byl z kasą ;p haha ^^

Odpowiedz

33. ~ewq
0

2010-06-04 10:54:56

Dlaczego starter 20 PLN jest bez kasy? Kupiłem i mimo opisu w środku, że środki pieniężne ze startera są do wykorzystania przez 60 dni to ich w ogóle tam nie ma! To jakiś BUBEL!

Odpowiedz

32. ~lolo
0

2010-05-30 19:44:37

gagu jest super owszem na początku były pewne problemy ale teraz wszystko mi śmiga i ten internet za free w pakiecie mam do pięciu numerów z innych sieci po 10 gr a z mama na stacjonarne gadam sobie do woli z komunikatora jest super i zawsze jakieś bonusy tylko tej opery mini nie mogę skonfigurować a oryginalna przeglądarka w samsungu e251 chodzi ale jest dziadowska opera nie chce mi chodzić nie wiem czemu

Odpowiedz

31. ~filo9011
0

2010-04-27 01:31:23

Witam wszystkich. Ja osobiście bardzo polecam GaduAir. Sądzę że warto bo jaka inna sieć daje tyle za darmo? Mi karta za 20zł spokojnie starcza na te 3 miesiące. 100 mb gratis przy doładowaniu bez problemu starcza na miesiąc. Później kolejne 2 miesiące po 100 mb i na koncie mam jeszcze 10zł to tak na rozmowy. Świetną sprawą jest 10% bonus jeśli ktoś was polecił. Te dwa zł zawsze starczy na jakieś 10 minut rozmowy (przy stawce 19gr/min). Jeśli nie macie kogo wpisać jako polecającego to możecie mnie. Logujecie się na konto -> wszechdostępni -> i na dole jest bonus. Trzeba wpisać numer i zaakceptować. Jeśli nie macie kogo wpisać to mój numer: 729187797 pozdrawiam: Jacek

Odpowiedz

30. ~
1

2010-04-13 10:58:39

W zasadzie zlikwidowali też przelew sms. Teraz mozna przelać tylko max. 3 zł

Odpowiedz

29. ~yam
1

2010-04-13 09:13:33

Pakiet 100mb aktywujesz przez Konto Gadu-Gadu. lub z klawiatury telefonu, wpisując kod *120*205*1# Pozdro.

Odpowiedz

28. ~mm
1

2010-04-13 07:53:06

jeszcze cos napisze -internet maja naprawde dobry, czasem szszybciej czasem wolniej -ale praktycznie wszedzie dziala -a to chyba najwazniejsze w przypadku mobilnego internetu, nawet wmalych wioseczkach dziala czy w szczrym polu ;) podczas jazdy pocigieem dobrze ze zrobili ten pakiet 100 mb bo 300 mb nie zawsze sie wykorzystalo prosze jeszcze raz ten kod na setke ;)

Odpowiedz

27. ~mm
1

2010-04-13 07:43:12

prosze o ten kod do telefonu- 5zl za 100MB, akurat jestem na tel i z tel ciezko wejsc na ich duzo witryne kiedy wreszcie zrobia mobilna na przyzwoitym poziomie!!?

Odpowiedz

26. ~
-1

2010-04-13 01:08:32

Co z tego, że tanio skoro to GA to jest straszne dziadostwo. Doładowałem konto a kasy nie dostałem. Dopiero po interwencji następnego dnia moje konto zostało doładowane. Dopiero niedawno zaczął przyzwoicie chodzić net, a i tak ma limit do 1 mb/s. /Lukasz_

Odpowiedz

25. Animatter
1

2010-04-13 00:26:50

Przydałby się Fresh z rozliczaniem do 1KB. Mój android źle takie takty znosi:/

Odpowiedz

24. ~
1

2010-04-12 23:19:18

Wg mnie najlepsza opcja-GG czat SMS. Czegoś takiego od operatora jak GA oczekiwałem i taka opcja powinna być od razu na wejście, całkowite połączenie komunikatora z telefonem ;) Gdyby nie to, że sporo znajomych przeszło do play i mają do mnie/ja do nich za darmo, to już bym był w gaduair;P

Odpowiedz

23. ~Aster
0

2010-04-12 23:08:44

*18,20 - Nigdzie w regulaminie nie widzę ceny za aktywację.

Odpowiedz