DAJ CYNK

Więcej treści na TELEPOLIS.PL

07.03.2018

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3409

Ważne 9

1

Jak być może część z Was już zauważyła, nasza stopka redakcyjna przeżyła w ostatnich dniach istotną aktualizację. Szykują się pozytywne zmiany :-)



Jak być może część z Was już zauważyła, nasza stopka redakcyjna przeżyła w ostatnich dniach istotną aktualizację. Szykują się pozytywne zmiany :-).

Przede wszystkim, do naszego stałego składu redakcyjnego trafił Michał Świech (Isand), który od maja 2017 roku był wsparciem weekendowym serwisu. Od teraz wiadomości i recenzji Michała będzie znacznie więcej i będą one towarzyszyły Wam codziennie, od poniedziałku do piątku.

Co zatem w weekendy? Z pomocą przybywa Monika Malinowska (Ta_Monika), która związana jest z branżą telekomunikacyjną od przeszło dekady. Niech nie zmyli Was jej delikatna powierzchowność - to prawdziwa specjalistka, formułująca swoje myśli w sposób prosty ale i bardzo precyzyjny, czasem może troszkę uszczypliwy ;-). Oprócz pisania wiadomości dziennikarskich, Monika zajmuje się też recenzjami - już za kilka dni przeczytacie kolejną z jej publikacji.

Z kolei w lepszym zidentyfikowaniu potrzeb naszych Forumowiczów pomoże Damian Dąbek (Morvius). Z jego pomocą uczynimy Forum TELEPOLIS.PL miejscem jeszcze bardziej przyjaznym dyskusji na tematy bliższe i dalsze telekomunikacji. Ponadto poprawi się struktura treści i wdrożone zostaną liczne usprawnienia. Z uporem i entuzjazmem Damiana to musi się udać.

Właściwie już od początków istnienia serwisu z radością oddajemy się pracy zdalnej i nasza redakcja jest rozproszona po całym kraju. By jednak zawsze trzymać rękę na pulsie, w Warszawie TELEPOLIS.PL wspiera nasz nowy reporter - Andrzej Kaźmirowski (kaszpir). Wystarczy powiedzieć, że jego konto jest 5. stworzonym na TELEPOLIS.PL, by nie mieć wątpliwości, że jest tutaj z nami od zawsze. A jeśli dodać, że to na jego serwerze działał początkowo serwis, to śmiało można wpisać go na listę "ojców założycieli".

Gdy o tych ostatnich mowa, to przyszedł też czas na podziękowanie Marcinowi Kozłowskiemu (Sirmark), który rozstał się z naszą redakcją wraz z początkiem marca. Marcin, dziękujemy Ci za te kilkanaście lat niesamowitej pracy nad TELEPOLIS.PL - zarówno widocznej w licznych publikacjach, jak i tej specjalistycznej, dzięki której wszystko działało jak należy. To były lata niezliczonych wyzwań i nieustającej walki o to, by news rzeczywiście był newsem. Mamy nadzieję, że na dalszy rozwój serwisu będziesz patrzył z przyjemnością, często dyskutując z Czytelnikami - w końcu część z nich to już niemal rodzina.

Na koniec dodam jeszcze, że w dalszym ciągu otwarta jest rekrutacja kolejnych testerów sprzętu. Jeśli macie już jakieś doświadczenia w tej dziedzinie i odwagę, by zmierzyć się z czujnym okiem naszych Czytelników, piszcie śmiało - jest tyle niesamowitych urządzeń do zrecenzowania.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
45. ~frasag
0

2018-03-09 12:38:40

Ja bym chętnie poczytał jakie jest najpopularniejsze imię na Telepolis (prawdziwe lub używane). Bo ostatnio dużo tych Wacków tu zagląda. Wybaczcie że bez związku z tematem :)

Odpowiedz

42. LuiN
0

2018-03-08 23:04:56

@35, PioterMax i pozostali aplikujący na przyjemną rolę recenzenta - wszystko dotarło i postaram się wszystkim odpowiedzieć już jutro. Jako naczelny 2 serwisów technologicznych walczę z czasem jak tylko mogę - poproszę o jeszcze chwilkę cierpliwości :)

Odpowiedz

41. LuiN
0

2018-03-08 23:00:56

@40, Ja - no ja tak zaczynałem - przez 2 lata zdobywałem sam sprzęt na testy, a potem trzeba było coś wymyślić, by się nie zadłużać. Poszło CV do 3 redakcji, wszystkie były chętne, przyszedłem tutaj, bo ruch był największy. Od tego czasu serwis urósł 4-krotnie, a by powiększyć wreszcie redakcję do docelowej liczby osób, będzie trzeba na to jakoś zarobić. Staramy się działać tak, by zachowane były dotychczasowe cykle i tematy treści, a nowości były uzupełnieniem, a nie czymś zamiast. Nie można stać w miejscu, by nie zacząć się cofać :-/

Odpowiedz

40. ~Ja
1

2018-03-08 21:03:30

Serwis nieuchronnie podąża w stronę anty... i pająk... Te strony są słupem ogłoszeniowo - reklamowym. Napiszemy fajny tekst firma będzie Happy, potem zrobimy dla niej kampanię reklamową. Wszystko będzie zgadzało się. Firma nie obrazi się, będzie sprzęt na testy. Przed zakupem Comperii, było (mam wrażenie) bardziej rzetelnie. Tekstów było mniej, ale bardziej konkretnie. Z drugiej jednak strony każdy chce zarobić i nie mogę temu dziwić się. Zresztą obecnie wszystkie portale tele są podobne. W świecie idealnym redaktorzy powinnisami "zdobywać" sprzęt, tylko skąd mają wziąć $?

Odpowiedz

39. ~wacek
0

2018-03-08 21:01:46

Do @25) To trzeba było się zwracać do innych userów z wielkiej litery, chodzi mi o zwroty grzecznościowe, toś byś miał pan kąto.

Odpowiedz

38. ~Zakrza
-1

2018-03-08 20:31:04

Te Wasze "pozytywne zmiany" są jak "dobra zmiana".oznaczają coś zupełnie odwrotnego.

Odpowiedz

36. ~pabloki
0

2018-03-08 16:30:24

trochę głupio wyszło z podziekowaniami dla Mr. Kozłowskiego na końcu. zwykle się daje to na początku, szczególnie dla jednego z założycieli . teraz poszło w świat to już za późno. reszta ok.

Odpowiedz

35. PioterMax
0

2018-03-08 16:10:55

@LuiN odpowiesz na mój komentarz @8?

Odpowiedz

34. LuiN
1

2018-03-08 14:23:08

@31, deko - taka polityka przepływu informacji, Comperia to spółka akcyjna, zasady są ściśle ustalone. Ale rzeczywiście nie mamy żadnych powodów do wstydzenia się czy kompleksów. @32, el - gdy rok temu stanąłem na czele serwisu, politykę ograniczania dostępu do artykułów natychmiast zmieniłem - wszystkie publikacje są dostępne natychmiast. Nadal jednak można wyłączyć reklamy i skorzystać z kilku dodatkowych usług dzięki kontu premium. Lepiej dać komuś wybór, niż nie mieć takiej opcji, prawda?

Odpowiedz

33. Morvius
0

2018-03-08 14:15:27

Skąd w ludziach tyle jadu i hejtu to tego nie ogarniam. Czy to już taka natura, czy z zazdrości, czy po prostu żeby wytknąć komuś, że ma coś lepiej lub się spełnia w tym co sprawia mu prawdziwą radość i chce mu się to uprzykrzyć.

Odpowiedz

32. ~el
-1

2018-03-08 13:36:14

pamiętam jak ograniczyliście dostęp do treści, chcąć wyłudzić kasę za abonament i płacenie wam :)od tej pory podchodzę do was z lekkim uśmieszkiem ... i dystansem :)I co? Czytelnicy nie poszli na wasze proPOzycje ;-)

Odpowiedz

31. ~deko
0

2018-03-08 13:26:12

30 to dziwne że z statystyk robocie tajemnice tylko pisać gdzieś tam mam. jako zwykły czytelnik nie będę pisał bo po co? wyobraź sobie ze marka samochodu X względem 2016 roku w 2017 sprzedali 25 procent więcej aut i robią tajemnice? przecież tym się chwal. Spytam wprost skoro jest tak dobrze to czemu jest tak źle?

Odpowiedz

30. LuiN
0

2018-03-08 13:19:07

@29, deko - w 2017 roku +25% UU względem 2016 roku. Po więcej szczegółów zapraszam do korespondencji z naszym działem sprzedaży.

Odpowiedz

29. ~deko
0

2018-03-08 13:14:23

27 jakie sa wyniki odwiedzin stron cały 2017 w porównaniu do 2016 i 2015?

Odpowiedz

28. LuiN
0

2018-03-08 13:13:05

@17, recenzje sprzętu są z gatunkowego założenia subiektywne, jednak autor musi swoją opinię rzetelnie uzasadnić. Podczas 11-letniej współpracy z Telepolis ani razu nie miałem nacisków ze strony właścicieli portalu na to, by zmienić werdykt, a przy próbach ingerencji ze strony producentów, odsyłaliśmy ich zawsze z kwitkiem. Jedynie merytoryczne uwagi mogą cokolwiek zmienić w finalnym tekście - w końcu każdemu autorowi zdarzają się czasem pomyłki. Ta polityka nie zmieniła się i nie zmieni, póki tutaj jestem. @19, edoi - 20 może nie, ale już ponad 4, zgadzam się, że to już najwyższa pora ;-) @9, desppero - będą i w tej dziedzinie zmiany, trzymaj rękę na pulsie ;-)

Odpowiedz