DAJ CYNK

Więcej "ratunkowych" złotówek w prepaidach Orange

09.09.2012

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6433

Ważne 0

0

Od 10. września Orange zmodyfikuje usługę Kredyt dostępną w usłudze prepaid. Najniższa kwota "ratunkowych" złotówek wzrasta z 1 do 2 zł.

Od 10. września Orange zmodyfikuje usługę Kredyt dostępną w usłudze prepaid. Najniższa kwota "ratunkowych" złotówek wzrasta z 1 do 2 zł.

Przypomnijmy, że usługa Kredyt to "pożyczka" od operatora, która do momentu doładowania, zasila konto użytkownika. Po doładowaniu jest ona automatycznie zwracana operatorowi.

"Kredyt" jest jedną z tych dodatkowych usług, z których korzystacie najchętniej. Od chwili jej wprowadzenia pożyczyliśmy wam już kilkaset milionów zł. Tak, to nie pomyłka, milionów! - pisze na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska.

Wielkość możliwego kredytu zależy od stażu w sieci i przedstawia się następująco:

Staż

Możliwy kredyt

do 2 lat

2 zł

od 2 do 3 lat

2 lub 3 zł

powyżej 3 lat

2, 3 lub 5 zł


Aby skorzystać z usług, należy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści KREDYT pod numer 808. W informacji zwrotnej zawarta będzie wysokości dostępnych złotówek ratunkowych i prośba o wybór kwoty, którą chce się otrzymać (wpisuje się ją w treść SMS-a zwrotnego). Kredyt możecie też wziąć korzystając z krótkiego kodu *110*01#.

Zobacz: regulamin usługi (plik .pdf; 166 kB).

Źródło tekstu: blog.orange.pl

Komentarze
Zaloguj się
32. ~NielubieOrange
0

2013-10-31 12:43:16

Kto uważa że orange to złodzieje , proszony o plusika ^.^

Odpowiedz

31. ~AnalnyOrangowatyPedałKtóryNIENA
0

2013-10-31 12:41:55

A *** im wszystkim w dupe ! Szmatławce jednedne.. Złodzieje!!! wciagu 24 h .. HAHAHAHHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHAAA AAAAAAAAAAAAAHAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHA Tępe ***

Odpowiedz

30. ~
0

2012-09-12 21:06:01

Jak się ma pakiety takie jak w Heyah - smsy za 3,90 albo bezpłatną freeyah to nie trzeba nic pożyczać.

Odpowiedz

29. ~
0

2012-09-12 19:57:41

Kasiu, Kasiu, pożycz mi 10 zł.. K: Pożyczę ci Marku 10zł. M: Fajnie, a kiedy mam ci je oddać..? K: A nie ma pośpiechu, oddasz jak będziesz miał kasę. M: Fajnie, poproszę.. K: Masz 10zł. M: Dziękuję. K: Tylko pamiętaj, jak do 23:59 ich nie wydasz to ci je zabieram. Ale i tak będziesz mi winny jeszcze tą pożyczoną dychę. W sumie 20zł! Jasne? M: A idź żesz w &%$@¥@! :-D

Odpowiedz

28. ~
0

2012-09-10 15:44:18

Fajna pożyczka: ważna 24 godziny! Hahaha Pożyczamy tak, by jak najszybciej klientowi przepadło..

Odpowiedz

27. ~GaduAirowiec
0

2012-09-10 12:33:39

Heh,ciekawe kiedy oni dorosna do przelewow na skarbonke kodami USSD z karty Mastercard i platnosci np.za bilety w ten sposob.

Odpowiedz

26. widex
0

2012-09-10 08:58:03

@23 na własne oczy widzę uporządkowane osoby, które idą do bankomatu po 50 zł, żeby doładować konto w sklepie z prowizja 90 gr. Następnie biegną do bankomatu i wypłacane jest kolejne 50 zł, żeby zrobić zakupy w sklepie, gdzie można płacić kartą. Trzeba chociaż trochę zainteresować się tym, czego się używa.

Odpowiedz

25. ~
0

2012-09-10 08:54:36

@24, Orange mogłoby zrobić jeszcze wiele różnych rzeczy np. pakiet nie za 9zł a np. za 5zł - nie byłoby lepiej? Oczywiście, że byłoby ale nie zapominajmy, że to firma, która ma przynosić zyski a obniżki cen muszą być czymś wywoływane. Ostatnio na portalach branżowych, czyli w dość wąskim gronie zaczęto mówić o Virgin i ich stawce 19gr więc Orange ubiegło ich i wyskoczyło z pakietem 18gr/min. Czysta marketingowa zagrywka. Virgin ma jakiś strasznie wolny rozruch, tam wszystko trwa dużo dłużej niż u konkurencji. Jak wystartują w końcu może w październiku, to Orange pewnie pakiet utrzyma na kolejny miesiąc a może dwa. Też na październik spodziewam się odpowiedzi Heyah i np. pakiet ze stawką 17gr/min - Heyah przeważnie szybko reagowała na obniżki u konkurencji.

Odpowiedz

24. ~
0

2012-09-10 08:44:20

@23 nie uwazam telefonu za najwazniejsza zabawke XXI wieku. Mam N73 od 5lat.Sluzbowa dostalem Nokie z dotykowym ekranem i klawiatura.Dotyk juz ledwo dziala.Szmelc a nie telefon.Nigdy wiecej dotykowca! A Orange mogloby dodac stacjonarki do tego pakietu 50min.za 9zl.

Odpowiedz

23. ~
0

2012-09-10 08:35:26

@22, ty naprawdę myślisz, że wszyscy kupują doładowania na allegro i dla wszystkich telefon to najważniejsza rzecz w ich życiu i poświęcają każdą wolną chwile na śledzenie promocji operatora i szukanie tańszych doładowań w internecie?

Odpowiedz

22. ~GaduAIROWIEC
0

2012-09-10 08:28:18

Heh,kto teraz doladowuje nominalnie 50zl jak teleprzelewem mozna za 36 wazne rok.Ciekawe co dadza w pazdzierniku za pakiet 50min.za 9zl do wszystkich komorek.

Odpowiedz

20. ~Mobilny
0

2012-09-10 01:47:46

5 darmowy startery się skończyły, nie ma już.

Odpowiedz

19. ~wziuuuu
0

2012-09-10 01:47:10

A tak na marginesie, skoro pożyczyli już kilkaset milionów, a liczmy, że ludzie wykorzystują około 70% pożyczonego kredytu ... ładna sumka się uzbiera na koszeniu klientów.

Odpowiedz

16. ~
1

2012-09-09 23:07:10

8, jeśli taki jest punkt regulaminu, że jeśli ktoś wykorzystał 29 gr za połączenie z kredytu to po doładowaniu Orange skasuje z doładowania 2 zł, no to już wszystko jasne dla mnie, może Orange zrobiło statystyki z których być może wynika, że klienci o niecałą złotówkę przekraczają doładowanie i tym sposobem Orange może zarobić na klientach którzy nie mają żadnego samo ograniczenia typu, że 5-10 zł musi zostać na koncie numeru na awaryjne sytuacje, czyli pomysł dobry dla Orange, mniej dla klientów, czyli jak już ktoś chce wykrozystać ten kredyt Orange to najlepiej przed połączeniem tak wyliczyć, żeby wyszło całe 2 zł, a dla klientów, którzy mają staż powyżej 3 lat w sieci 5 zł, czyli taki klient może wykorzystać 3 zł kredytu, sieć po doładowaniu skasuje z doładowania 5 zł, no to Orange zarobi na ludziach nie umiejących planować wykorzystania kasy.

Odpowiedz

0

2012-09-09 22:52:02

pozyczyczka pieniedzy, czy minut? Mozna ta "pozyczke" wydac na cos innego niz SMSy lub minuty ?

Odpowiedz