DAJ CYNK

Wideo z "windowsowej" konferencji HTC

23.09.2012

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2797

Ważne 0

0

HTC udostępniło zapis ostatniej konferencji prasowej, na której zaprezentował dwa nowe modele z systemem Windows Phone 8 - 8S oraz 8X.

HTC udostępniło zapis ostatniej konferencji prasowej, na której zaprezentował dwa nowe modele z systemem Windows Phone 8 - 8S oraz 8X.


Szerzej o nowych telefonach od HTC pisaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu 8X w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu 8S w katalogu.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
10. ~ja
0

2012-09-24 11:17:44

jestem fanem htc ale jego angielski jest taki sam jak mój :p

Odpowiedz

9. ~wziuuuu
0

2012-09-24 03:18:52

Jak najbardziej popieram @1, ale kult pieniądza i konsekwencje skupiania się jedynie na dobrach tego typu to chyba temat nie na to forum.

Odpowiedz

8. ~NG
0

2012-09-24 00:45:51

A ja niestety zgodzę się z postem nr 1. :/ To wszystko idzie w złym kierunku.

Odpowiedz

7. ~Fobs
0

2012-09-23 23:34:36

@6 Nie mam problemów z czytaniem, raczej Ty napisałeś dwuznacznie bo nie jedna religia ma książkę i znaczek. Nie obawiaj się słów Biblia i Krzyż, raczej nikt Cię nie będzie za to "osądzał" i "kategoryzował" bo średniowiecze na szczęście minęło. Dlatego odniosłem się do współczesności. Teksty typu "idiota" i brak "mozgu" możesz sobie darować bo jesteś na forum publicznym.

Odpowiedz

5. ~Fobs
0

2012-09-23 20:15:04

Bo oni tak robią, nie oglądasz telewizji czy innych mediów? Jesteśmy już na innym etapie ucywilizowania, jak sam zauważyłeś to "przeszłość". Konferencja HTC to teraźniejszość ;) Offtop się zrobił.

Odpowiedz

4. laston
0

2012-09-23 20:03:20

@3 Dlaczego sądzisz, że to chodzi zaraz o Muzułmanów... Tak niestety wyglądała przeszłość naszej "cywilizowanej" części.

Odpowiedz

3. ~Fobs
0

2012-09-23 19:48:21

@2 Ale Ty nie porównuj Bliskiego Wschodu czy innego trzeciego świata do bardziej cywilizowanej części mieszkańców tego globu. W moich okolicach nikt się nie wyżyna w imię znaczka, może u Ciebie tak jest. Konferencja taka sobie.

Odpowiedz

2. Paranoia
0

2012-09-23 19:36:27

@1 lepsze jest kierowanie uwagi na książkę i znaczek i w imię tego znaczka wyżynać ludzi a w imię książki decydować kto jest dobry a kto zły?

Odpowiedz

1. ~me
0

2012-09-23 19:19:16

Straszne to czasy, kiedy ludzie spusz...ją się tak nad przemiotami. Konferencje, koncentracja, uwaga skierowane na plastikowe przedmioty. Konsumenci sterowani przez korporacje nastawione na niebotyczne zyski. Coś musi się stać, bo ludzkość dotarła do granicy pychy.

Odpowiedz