DAJ CYNK

We wtorek konferencja Play

04.03.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 12427

Ważne 17

11

Na wtorek 8 marca sieć Play zaplanowała konferencję prasową - ogłosił na Twitterze Marcin Gruszka, rzecznik prasowy sieci.

Na wtorek 8 marca sieć Play zaplanowała konferencję prasową - ogłosił na Twitterze Marcin Gruszka, rzecznik prasowy sieci.

Temat konferencji nie jest jeszcze znany. Biorąc jednak pod uwagę ostatnie komunikaty prasowe konkurentów możliwe, że będzie nim rozbudowa sieci LTE, a nie Dzień Kobiet :-).

Zobacz: P4 uruchomi tysiąc stacji LTE800 w 1H2016

Na początku lutego P4 ogłosił rozpoczęcie wdrażania ponad tysiąca stacji LTE800, które mają być uruchomione w I połowie tego roku. Kilkadziesiąt stacji miało zacząć działać jeszcze w lutym, a w marcu ich liczba miała wzrosnąć do 200.

Zobacz: LTE-A 300 Mb/s w Plusie
Zobacz: LTE 220 Mb/s w sieci T-Mobile

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
82. ~Jazonx
0

2016-03-08 13:43:08

Geki się zeszły .... kawa rozlana ..... ;) a po zostanie niesmak :)

Odpowiedz

81. ~black
0

2016-03-08 10:58:55

@79 - potwierdziłeś lte 800 z play na swoim terenie? i moim zresztą też? ;)

Odpowiedz

80. ~żubr chodzi pijany
1

2016-03-07 17:40:52

Nie no z zasięgiem Play nie jest tak źle. Na pewno jest lepszy jak w Orange. To oczywiście subiektywna ocena jeżeli chodzi o całe woj. podkarpackie. Jak jest gdzie indziej to bogowie tylko wiedzą.

Odpowiedz

79. p2225
1

2016-03-07 10:53:37

@76zasięg Orange trzeba odblokować przez BOK, bo mają jednakowy zasięg z T-mobile.@77Play na koniec roku miał 4798 stacji z czego tylko 84 nie wspierały LTE. Plus ma około 8000 stacji, a Orange i T-mobile po 10 tysięcy. Jak dołożenie 800MHz da większą moc nadajnikom? Chyba chodzi o większy zasięg LTE, a nie moc? Play też już ma LTE-A i prędkość przy łączeniu 1800+2600 będzie 225Mb/s. Jak dołoży LTE2100 to będzie 262,5Mb/s. LTE800 również już działa. LTE na 2100MHz ma nie poprawiać zasięgu, ale zwiększyć pojemność.

Odpowiedz

78. ~darek
0

2016-03-07 10:31:26

Witku, halo, halo, jakieś przecieki?

Odpowiedz

77. ~
-2

2016-03-07 09:48:18

Nie rozumiem czemu zachwalacie operatora, ktory bez roamingu krajowego w 3G/HSPA+ nic by nie nafikał bo włąsnych nadajnikó mają moze 1/3 tego co konkurencja w Polsce w dodatku te nadajniki sa o wiele nizsze i przez to zaslaniaja je w wielu miejscach budynki co niestety wplywa na jakosc uslugi. Orange T-Mobile postawil nadajnik 800 metrow ode mnie i jest wyzej nawet niz wiadukt za nim czy nawet ekrany przy ekspresowce S17. T-Mobile w tym roku da 800Mhz co da wieksza moc nadajnikom i ma dac LTE Advanced do 300Mb/s, a PLAY w 2100Mhz przeciez to nie poprawia zasiegu. Mowie o LTE.

Odpowiedz

76. ~
-1

2016-03-07 09:44:29

@BAMBIMUżywałem PLAY-a 4 lata zaróno internet LTE bez limitów jak i komórki i naprawdę nie pomogło posiadanie LG G3 gdzie np. Nie potrafil sie w roamingu krajowym zalogowac do nadajnika Orange informując, że nie ten operator. Kolejna rzecz mam LTE nielimitowane w T-Mobile od pol roku i mniej jak 35Mb/s nie ma, a w PLAY czasami ledwo 1Kb/s wyciagalo. To ma byc jakosc?? Co do kobiet to lubie Kurdej-Szatan w m jak milosc czy Kocham Cie Polsko, ale dziewczyna sie pogrąża pracując w reklamach PLAY-a. Płaca jej za nabijanie ludiz w butelke.

Odpowiedz

75. ~
-3

2016-03-06 23:44:21

po cichu liczę że dostawią BTSa w Osssa

Odpowiedz

74. ~BAMBIM
0

2016-03-06 22:41:34

#73 skąd tyle w tobie agresji? To ze nie lubisz dziewczyn nie upoważnia ciebie do tak daleko idących wniosków. A co do złej jakości usług, to może zmień komórkę zapewne pomoże (te z antenką już nie są modne i jakościowo są gorsze)

Odpowiedz

73. ~
-4

2016-03-06 20:35:09

Kurdej- Szatan gratis do internetu dla panó 18+ :D Tym zaszaleje PLAY bo chyba niczym innym poza marną jakoscia swiadczonych uslug i zdzieraniem kasy od ulomnych ludzi w czym juz nawet Plusa przebili.

Odpowiedz

72. ~:)
-3

2016-03-06 17:47:55

@64, 67A jest "coś takiego" jak looknij.tv tylko z kanałami niemieckimi?(ARD, RTL itp.)

Odpowiedz

71. ~AB
-4

2016-03-06 17:00:42

wlasnie sie z nimi pozegnałem z kilkoma numerami

Odpowiedz

70. ~okey
-2

2016-03-06 16:52:03

@69 Wspaniale okreslenie. Powodzenia

Odpowiedz

67. ~cosik
-1

2016-03-06 12:52:35

@65 Sylwek dobrze zes mi potwietdzil. Tylko ja uzywam wylacznie telefonu. Nie mam zadnych ruterow. No ale zwrociles uwage i przy sperdtest nawet 1,5 Mb/s tez odbieram tv. Wczesniej nie sprawdzalam. Dzieki.

Odpowiedz

66. ~asf
-2

2016-03-06 11:52:46

sylwkuzolkusza: m-mili M-mega, naucz się poprawnego zpisu jednostek które chcesz przekazać.

Odpowiedz