DAJ CYNK

"Ważny Telefon" w Plusie - nowa odsłona

23.04.2008

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3035

Ważne 0

0

Od 24. kwietnia rusza w Plusie nowa odsłona promocji dla klientów indywidualnych Ważny Telefon.

Od 24. kwietnia rusza w Plusie nowa odsłona promocji dla klientów indywidualnych Ważny Telefon.

Promocja skierowana jest do osób, które dużo rozmawiają przez telefon i na rachunki telefoniczne wydają ponad 100 zł miesięcznie. W ramach promocji klient może wybrać jeden z trzech promocyjnych planów cenowych: Taryfa Ważna 150, Taryfa Ważna 250 lub Taryfa Ważna 350.

W nowej odsłonie dodane zostaną telefony: Motorola RIZR Z8, Nokia 6300, Samsung SGH-i600, SonyEricsson K800i i SonyEricsson T650i.
Obniżono także ceny: LG KE850 Prada, Motorola RAZR2 V8 i SonyEricsson W910i.

Zobacz: szczegóły promocji Ważny Telefon.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
8. ~bonjour
0

2008-05-10 01:47:30

Bardzo dobre telefony proponuja w tej ofercie, pod tym wzgledem to najlepsza taryfa na rynku.

Odpowiedz

7. ~rezoner
0

2008-05-09 12:53:34

Hm to milo,że strony Plusa, tylko teraz to juz kompletnie nie umie się zdecydowac, który telefon wybrac, bo większośc jest po prostu fantastyczna.

Odpowiedz

6. ~vivienne
0

2008-05-09 02:28:48

Fajnie, bo ja mam zamiar wziąc właśnie Pradę a teraz przy opcji wazny telefon 250 zaplace mniej:)

Odpowiedz

5. ~AntekA
0

2008-05-07 02:35:45

Ja bym wybrał Motorolę RAZR2 V8. Fajnie,że powiększyli wybor.

Odpowiedz

4. ~Daniel
0

2008-05-05 12:32:16

#3 - Ellwira, wejdź w "szczegóły promocji", teraz w najwyższym abo masz Pradę za złotówke, w 250 za 99 zł. Tylko cena przy 150 się nie zmieniła ;)

Odpowiedz

3. ~Ellwira
0

2008-05-05 09:04:47

Ciekawe ile teraz LG Prada kosztuje... Powiekszyli portofilo telefonow, ale ja marze cały czas o tym modnym cacku...

Odpowiedz

2. ~karollo
0

2008-04-29 14:08:40

jeszcze obniżą ceny prady?! dobrze, że chwile zaczekałem, bo to najlepszy telefon pod słońcem a już miałem sie decydować kurcze, dobra oferta plusa jednak nie jest zła ;]

Odpowiedz

1. ~Spisz?
0

2008-04-23 13:53:36

"Ważny Telefon" w Plusie - nowa odłona :D "S" zabraklo :)

Odpowiedz