DAJ CYNK

Ważność pakietów w zestawach "Kids w POP" przedłużona

23.12.2005

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1619

Ważne 0

0

Centertel wprowadził specjalną promocję Kids w POP, w ramach której ważność pakietów multimedialnych w zestawach Kids została przedłużona do 31 marca.

Orange wprowadził specjalną promocję Kids w POP, w ramach której ważność pakietów multimedialnych w zestawach Kids została przedłużona do 31 marca.

Zestawy można kupić w prezencie bez obawy, że obdarowany nie zdąży skorzystać z pakietu.

Według przeprowadzanych badań potrzeba zakupu telefonu dla dziecka np. w ofercie Kids w POP wynika m.in. z: presji otoczenia (opinia koleżanek/kolegów), możliwości zabawy od pierwszego kontaktu z telefonem (zaraz po zakupie), atrakcyjnych multimedialnych gadżetów (pakiet multiumedialny gratis w POP). Natomiast dla rodziców telefon komórkowy w ofercie Kids ułatwia potrzeby kontaktu z dzieckiem, oszczędna funkcjonalność prepaid (tu nie przepłacasz i dziecko nie ma możliwości "zawyżenia" rachunku), idealny prezent pod choinkę (gotowy, już zapakowany prezent), markowy telefon po przystępnej cenie.

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się
1. ~hulaka
0

2005-12-27 11:51:12

Rodzice kupują telefon dziecku pod siebie, a sugestie koleżanek co do operatora nie mają przecież większego sensu. Zamiast kierować oferte do dzieci spróbowali by udowodnić rodzicom, ze warto iść w popa. No ale tego raczej nie dadzą rady zrobić :)

Odpowiedz