DAJ CYNK

Wave ma już napisy do filmów

02.07.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4434

Ważne 0

0

W Samsung Apps pojawił się darmowy program o nazwie NapiPlayer. Aplikacja pozwala oglądać dowolne zgodne z Samsungiem Wave filmy z nałożonymi na nie napisami.

W Samsung Apps pojawił się darmowy program o nazwie NapiPlayer. Aplikacja pozwala oglądać dowolne zgodne z Samsungiem Wave filmy z nałożonymi na nie napisami.

Aplikacja akceptuje najpopularniejsze formaty napisów: TMPlayer, MicroDVD oraz SubRip. Ponadto obsługiwane są różne kodowania znaków, w tym popularne w Polsce Windows-1250 oraz ISO-8859-2. Program zgodny jest ze wszystkimi filmami, z jakimi radzi sobie Samsung S8500 Wave - także nie będzie problemu nawet z filmami jakości HD zakodowanymi DivX-em, XviD-em czy h264.

W razie potrzeby możemy dostosować wielkość wyświetlanej czcionki (płynna regulacja suwakiem), a gdy ilość klatek na sekundę nie jest wpisana w plik z napisami - wybrać ją ręcznie.



Rozpoczęcie oglądania filmu ogranicza się jedynie do wskazania plików z filmem i napisami na karcie pamięci. Aplikacja nie wpływa na wydajność odtwarzanego wideo.

W tym miejscu należą się podziękowania dla Jakuba Gocławskiego i Kacpra Surdy - autorów tej przydatnej i co ważne darmowej aplikacji.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung Apps, wł

Komentarze
Zaloguj się
18. tymis
0

2010-07-02 21:00:53

Korzystałem z Opery Mini na początku jej oficjalnego wydania u nas, w 2006 roku, na Nokii 6020. Potem korzystałem z tej samej Opery już na Nokii 6230. Teraz mam podobno słaby ekran ale dla mnie orientacja pozioma robi swoje. Wtedy, ciągle czytałem, że jak tak można, nie mówiąc o postach, które ja jakoś zamieszczałem. A teraz, okazuje się, że można oglądać filmy z napisami, na ekranie, jak do tego celu, jednak małym. Z filmów rezygnuję, za dalszą możliwość czytania i odpisywania z Opery Mini dziękuję ;-)

Odpowiedz

17. LuiN
0

2010-07-02 16:17:11

12, Michal - tak, działają polskie znaki (jest informacja w newsie o obsługiwanym kodowaniu).

Odpowiedz

16. tolez
0

2010-07-02 15:55:55

Super sprawa! A jeśli się nie mylę, to Android nie obsługuje polskich znaków w napisach, więc dali im popalić. :D @14: nie wiem jak poprzednia, ale ta wypowiedź jest bardzo niezrozumiała ;)

Odpowiedz

15. ~axel
0

2010-07-02 15:38:55

@11 mnie raczej chodzi o rozmiar wyświetlacza w calach, a nie rozdzielczość (choć i tak przecież nie jest bez znaczenia). W każdym razie warto docenić inicjatywę :-)

Odpowiedz

14. staruch
0

2010-07-02 13:11:24

luin a moze to Ty nie czytasz ze zrozumieniem-symbian jest mozliwy a telefon jest kombajnem multimedialnym za caloksztalt;) -nie za symbiana

Odpowiedz

13. Hose
0

2010-07-02 13:05:22

LuiN - może wreszcie otworzył oczy? ;-)

Odpowiedz

12. ~Michał
0

2010-07-02 12:59:23

A czyta polskie czcionki??

Odpowiedz

11. ~laston
0

2010-07-02 12:52:50

@1 Oglądałem filmy z napisami na rozdziałce 320x240 i nie było najgorzej. Na 320x480 już ładnie to wygląda, a Wave ma 480x800 więc tam już żadnego problemu nie widzę + SuperAMOLED.

Odpowiedz

10. LuiN
0

2010-07-02 12:07:42

staruch - a ja nie rozumiem Ciebie, skoro pod innym newsem chwalisz Symbiana:) Omnię HD najgodniej chyba zastąpi Galaxy S z racji tego, że ekran nie ulega gabarytowej redukcji.

Odpowiedz

9. staruch
0

2010-07-02 12:04:41

hmm...godny nastepca OMNI HD wypada calkiem niezle...nawet napisy...i cena telefonu;) A NOKIOnamniakow wrecz coraz bardziej nie moge zrozumiec

Odpowiedz

8. ~Gnd
0

2010-07-02 12:04:25

#7 fetek- niektórym mało jest zawsze, nawet jakby było 4 miliony to i tak nie skożystasz, bo nie masz bada os.

Odpowiedz

7. ~
0

2010-07-02 11:23:05

Softu okolo 400 pozyci a i tak malo co ciekawe

Odpowiedz

0

2010-07-02 10:58:23

Zaczynaja sie pojawiac aplikacje na BADA OS i bardzo dobrze. Ciszy tez, ze to polska aplikacja.

Odpowiedz

5. ~
0

2010-07-02 10:57:15

człowiek 3 dni nie był w samsung apps a tu taka nowosc :D /dr184

Odpowiedz

4. znawca
0

2010-07-02 10:53:55

Ważne, żeby się dało na TV-out te napisy puścić ;)

Odpowiedz