DAJ CYNK

Wave 2 i Wave 2 Pro - druga fala już bez wodotrysków

15.06.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2870

Ważne 0

0

Samsung zaprezentował dwa nowe telefony pracujące pod kontrolą systemu operacyjnego Bada: jednobryłowego Samsunga Wave 2 i rozsuwanego Samsunga Wave 2 Pro. Wyższa numeracja wbrew pozorom nie oznacza większych możliwości telefonów względem pierwszego Wave'a.

Samsung zaprezentował dwa nowe telefony pracujące pod kontrolą systemu operacyjnego Bada: jednobryłowego Samsunga Wave 2 i rozsuwanego Samsunga Wave 2 Pro. Wyższa numeracja wbrew pozorom nie oznacza większych możliwości telefonów względem pierwszego Wave'a.W nowych modelach nie znajdziemy wysokiej rozdzielczości ekranów dotykowych wykonanych w technologii Super AMOLED, lecz klasyczne 3,2-calowe ekrany TFT o rozdzielczości WQVGA (400 x 240 pikseli). Zabrakło też łączności 3G, a matryce aparatów skurczyły się do 3 Mpix.

Po liftingu pozostał jednak Bluetooth 2.1 i WiFi - to ostatnie z obsługą sieci w standardzie "n". To co jednak najważniejsze to panele dotykowe - mimo wyraźnych oszczędności, wykonano je w technologii pojemnościowej. Oba telefony trafią do sprzedaży już w sierpniu - w pierwszej kolejności dostępne będą w Azji i Rosji.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung Wave 2 w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung Wave 2 Pro w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung, wł

Komentarze
Zaloguj się