DAJ CYNK

Warszawskie MZA wybrało dostawcę hotspotów do autobusów

30.11.2015

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4621

Ważne 6

3

Miejskie Zakłady Autobusowe wybrały najkorzystniejszą w postępowaniu przetargowym na dostawę 600 urządzeń hotspot, które zamontowane zostaną w warszawskich autobusach.

Miejskie Zakłady Autobusowe w Warszawie wybrały najkorzystniejszą w postępowaniu przetargowym na dostawę 600 urządzeń hotspot, które zamontowane zostaną w warszawskich autobusach.

Najkorzystniejszą okazała się oferta firmy CCA Michał Tomaszewski. Za 858 tys. zł firma dostarczy 600 kompletnych urządzeń do świadczenia usługi dostępu do Internetu w technologii Wi-Fi (WLAN 802.11n) wraz z modemami LTE. Całość ma być przystosowana do pracy w oparciu o oprogramowanie OpenWRT, DD-WRT lub Tomato. Szczegółowy opis wymagań zawarty jest w załączonym dokumencie SIWZ.

Darmowa sieć freewifi.waw.pl ma działać bez hasła, a dostęp do Internetu aktywowany będzie po akceptacji przez użytkownika regulaminu na stronie. Prędkość pobierania ma być ograniczana do 2 Mb/s na użytkownika.

Zobacz: MZA - dokument SIWZ

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
29. PiotrM
0

2015-12-04 12:26:15

@27 po prostu dali najmniejszą cenę@28 ja np. mam spore wątpliwości czy logować się do banku (czy w ogóle do jakiegokolwiek konta) przez jakiegoś hot spota w autobusie.

Odpowiedz

28. ~...
0

2015-12-01 21:43:23

Coś mały ten przewał. Przydatność hotspotów w komunikacji miejskiej bardzo dyskusyjna, przy obecnym dostępie i cenach internetu mobilnego. Nie podano tez najważniejszej informacji tzn. ile będzie trzeba dopłacać z kieszeni podatnika za transfer.@11zajdaczWeź człowieku lecz się na nogi, bo poziom argumentacji masz krótko mówiąc denny.

Odpowiedz

27. adik
0

2015-12-01 18:45:37

jeśli wygrała taka mała firma to są podejrzenia że mogła być jakaś łapówka po to żeby wygrała konkretna oferta.

Odpowiedz

26. ~
0

2015-12-01 16:29:24

Firma CCA i firma jednoosobowa Michał Tomaszewski to ... jedna firma? Mają różne adresy i CCA nie jest jednoosobowa. OCB?

Odpowiedz

25. PiotrM
0

2015-12-01 14:32:17

Ciekawe jak będzie wyglądać transfer w autobusie, w którym streamuje jednocześnie 15 osób

Odpowiedz

24. ~Adam M.
0

2015-12-01 12:59:24

Ciekaw firma wygrała przetarg - jednoosobowa działalność gosp. zarejestrowana w mieszkaniu w bloku Wiktorska 88 m 67

Odpowiedz

23. orson_dzi
0

2015-12-01 12:53:42

@22 Dzięki, poprawione.

Odpowiedz

22. ~Adam M.
0

2015-12-01 12:50:15

"opis wymagać" - powinno być /''opis wymagań/''

Odpowiedz

-2

2015-12-01 10:10:13

Jak się korzysta z autobusów, to raczej po kieszeniach trzeba się patrzeć, a nie na wifi:-PPS.wg. mnie to szkoda kasy, ale taka polityka HGW i przywileje wielkich miast - co nie mają na co kasy wydawać.

Odpowiedz

20. ~JazonX
0

2015-12-01 09:42:26

@zjadacz. A gdzie to i na jakim zachodzie jest to standartem bom niezmiernie ciekaw ?

Odpowiedz

19. ~
-1

2015-12-01 08:53:45

Redachtór komentarz skasować, ale może błąd wreszcie poprawić, co, smark?

Odpowiedz

18. ~
0

2015-12-01 03:10:28

@16rt-n10u - zjadłem u, ta wersja ma usb.Modem? zagadaj że chcesz 600 to dostaniesz rabat xD

Odpowiedz

17. ~
0

2015-12-01 03:08:50

> - modem na minipcie, gps, osobne anteny wifi/gps/gsm. Więc pewnie na jakimś routerboardzie pójdzie takiego typu

Odpowiedz

16. ~
-1

2015-12-01 03:03:28

@12I jak niby masz zamiar podłączyć modem do tego aususa? Bezprzewodowo cwaniaczku?I pokaż mi modem lte za 100 zł. hahaha wyliczenia z dupy.

Odpowiedz

15. ~
0

2015-12-01 02:38:47

@14Nie ma o tym informacji w przetargu, więc chodzi o samą instalacje.

Odpowiedz