DAJ CYNK

Waluty przez SMS

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 931

Ruszyła nowa usługa serwisu Walutowego Wirtualnej Polski - SMS Waluty. Informacje i dane z rynku kapitałowego dostępne są od teraz przez telefon komórkowy.

Ruszyła nowa usługa serwisu Walutowego Wirtualnej Polski - SMS Waluty. Informacje i dane z rynku kapitałowego dostępne są od teraz przez telefon komórkowy.

Wirtualna Polska zapewnia błyskawiczny dostęp do aktualnych informacji i danych z rynku walutowego. Kluczowe dane publikowane przez DM TMS Brokers w Portalu WP.pl dostępne są od dziś przez telefon komórkowy, w nowym serwisie SMS Waluty.

Dzięki usłudze SMS KURSY można w prosty sposób otrzymać informacje o aktualnych poziomach kursów średnich NBP. Fixingi 14 kursów walutowych przesyłane są użytkownikom codziennie około godz. 12.30. W standardowym pakiecie klientom serwisu dostarczane są informacje o kursach NBP takich walut, jak euro, dolary: amerykański, kanadyjski, australijski, funt brytyjski, frank szwajcarski, korony: szwedzka, norweska, czeska, duńska, słowacka, jen, rubel i forint.

Poprzez SMS NEWS zamawiający otrzyma w ciągu dnia zbiór najważniejszych informacji tekstowych dotyczących kluczowych wydarzeń z rynków finansowych. Jeśli dziś obraduje RPP, GUS publikuje dane o inflacji, a minister finansów zwołał konferencję prasową, można być pewnym, że taka wiadomość natychmiast pojawi się w serwisie SMS NEWS. Wartość dodana serwisu to relacja z rynku walutowego - informacje o wahaniach kursu złotego i prognozy opracowane przez analityków DM TMS Brokers.

By aktywować miesięczny dostęp do powyższych usług wystarczy wysłać SMS o treści WALUTY KURSY, bądź WALUTY NEWS pod numer 7913.

Oferta serwisu jest dla każdego, kto choć trochę interesuje się rynkiem walutowym, jest początkującym lub doświadczonym inwestorem, czy też po prostu zaciągnął kredyt walutowy i z tego względu obserwuje rynek. Dzienny koszt korzystania z poszczególnych usług to około 50 groszy brutto – mówi Rafał Mandes, Koordynator Serwisów Inwestycyjnych WP.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: WP SA

Przewiń w dół do następnego wpisu