DAJ CYNK

Wakacyjna oferta na usługi w NC+

20.07.2017

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4475

Ważne 3

1

Platforma nc+ przygotowała wakacyjną ofertę na usługi mobilne, w ramach której osoby zawierający nowe umowy na pakiety Internet oraz Telefon "no limit" nie zapłacą za abonament nawet przez pierwsze 3 miesiące.Platforma nc+ przygotowała wakacyjną ofertę na usługi mobilne, w ramach której osoby zawierający nowe umowy na pakiety Internet oraz Telefon "no limit" nie zapłacą za abonament nawet przez pierwsze 3 miesiące.

Klienci platformy posiadający dowolny pakiet telewizji nc+ mogą wybierać spośród 3 pakietów internetowych, na które obowiązuje promocja "Wakacje bez abonamentu":

  • Internet "Na start" 10 GB - 19,99 zł/m-c
  • Internet "Domowy" 35 GB - 34,99 zł/m-c
  • Internet "Domowy Max" 100 GB - 59,99 zł/m-c

Abonenci, którzy zdecydują się na zakup najwyższego pakietu 100 GB otrzymają bezpłatnie dostęp do usługi "TV w kieszeni", dzięki której oglądając telewizję za pośrednictwem aplikacji nc+ GO lub przez stronę internetową ncplusgo.pl nie będą zużywać limitu transferu danych.

Platforma oferuje klientom także, nc+ Telefon, który pozwoli bez limitu wysyłać SMS-y i wykonywać połączenia do wszystkich sieci. Nowi klienci telewizji oraz dotychczasowi abonenci mogą dokupić nc+ Telefon na 24 miesiące w cenie od 19,99 zł (w promocji także do 3 m-c za 0 zł).

Promocja "Wakacje od abonamentu" dotyczy umów zawieranych na 24 miesiące i jest dostępna również dla klientów zawierających nowe umowy wyłącznie na pakiety Telewizyjne

Źródło tekstu: NC+, wł

Tagi: nc+
Przewiń w dół do następnego wpisu