DAJ CYNK

W poniedziałek nowa oferta internetowa Netii

14.04.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5873

Ważne 0

0

19. kwietnia Netia przedstawi nową ofertę cenową dostępu do Internetu. Będzie ona dotyczyć zarówno oferty na liniach własnych operatora, jak i LLU i BSA - napisano na blogu firmowym.

19. kwietnia Netia przedstawi nową ofertę cenową dostępu do Internetu. Będzie ona dotyczyć zarówno oferty na liniach własnych operatora, jak i LLU i BSA - napisano na blogu firmowym.

Po tym, jak Telekomunikacja Polska wprowadziła niższe ceny na wyższe prędkości "neostrady tp" (6, 10 i 20 Mb/s), Mirosław Godlewski, prezes Netii - w trakcie rozmowy w TVN CNBC Biznes, która odbyła się w ubiegły piątek - wyraził zadowolenie w decyzji TP i zapowiedział naszą odpowiedź w ciągu kilku tygodni. Dla tych, którzy już nie mogą się doczekać, mam dobrą wiadomość - już w najbliższy poniedziałek odbędzie się konferencja prasowa, w trakcie której pokażemy jak - ku zadowoleniu klientów - skorzystaliśmy z możiwości, jakie otworzyła nam TP - napisał na blogu Karol Wieczorek z Netii.

Szerzej o rozmowie Mirosława Godlewskiego w TVN CNBC Biznes pisaliśmy w tej wiadomości, a o nowej ofercie neostrady tp pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: blog.netia.pl

Komentarze
Zaloguj się
39. ~zzz
0

2010-06-09 13:51:27

Może już się gdzieś przewineło ale... Ma ktoś tego neta 20mb ? ciekawi mnie ping. Jak ktoś ma zrobił by speedtesta :)

Odpowiedz

38. wojtek115
0

2010-05-04 18:06:52

dla mnie te dwie promocyjne oferty Neti i TP z szybszymi opcjami neostrady do 20mb/s, wydają się bardzo podobne zarówno pod względem cenowym, prędkości jak i jakości oferowanych usług.Szkoda tylko że do Neti nie można sobie dodatkowo dobrać pakietów TV, bo tu trochę TP ma nad nimi przewagę, no ale może i oni niedługo coś takiego wprowadzą

Odpowiedz

37. ~
0

2010-04-30 11:31:43

tylko, że ta obniżka tp to wcale nie jest tańsza niż konkurencja. przecież jeszcze abonament trzeba płacić.

Odpowiedz

36. ~
0

2010-04-30 11:30:50

no i o to chodziło. niech obniżają to może się zdecyduje w końcu na zmiane operatora. ale prędzej na dialog niz netie

Odpowiedz

35. ~Matti
0

2010-04-19 10:13:52

Konferencja rozpoczyna się o 11.00. Tu masz info: http://blog.netia.pl/netia/entry/nowa_oferta_internetowa_ju%C5%B C_w#comments

Odpowiedz

34. ~ixi
0

2010-04-19 08:13:19

Gdzie ta oferta ? Do tej pory jeszcze jej nie ma.

Odpowiedz

33. ~q
2

2010-04-15 17:54:04

do 32 - to nie daje żadnego poglądu. Użyj windowsowego polecenia ping, albo programów typu winmtr czy pingplotter i będziesz miałmiarodajne wyniki. Do dowolnej strony. Speedstest nie nadaje wsię do poważnych pomiarów.

Odpowiedz

32. ~
-1

2010-04-15 09:56:11

@31 Zgoda masz duzo racji..ale daje to poglad...Skoro na innym łączu masz w granicach 50-60ms do najszybszego serwera w PL a na tym łączu masz 500ms to juz mozesz sobie wyrobić zdanie...Tu nie chodzi o konkretne liczby ale o przepasc jaka dzieli wyniki...

Odpowiedz

31. Galnospoke
1

2010-04-15 09:29:44

28 - jeju, przeciez na takich stronach jak speedtest nie sprawdza sie pingow!

Odpowiedz

30. ~
0

2010-04-15 00:46:39

@25: czas.pol.pl

Odpowiedz

29. ~a
1

2010-04-14 23:34:14

ja mam netie w bsa, wczesniej 1 mb teraz 6mb ping na speedtescie ok 20-26 ms, predkosc zawsze max 6 mb jest OK!

Odpowiedz

28. ~
-1

2010-04-14 22:26:18

@25 ping na speedtest celem szukania najszybszego serwera w PL .....wiem ze szok ale tak jest...tez nie wierzylem do momentu obejrzenia osobiście.Autentyk 500 ms Netia 2Mb/s

Odpowiedz

27. ~a
1

2010-04-14 22:04:05

noc.gts.pl

Odpowiedz

26. ~z
1

2010-04-14 21:38:59

eh, nie noc.netia.pl, jakiś podobny adres, może ktoś wkomentarzu go poda - pobiera się stamtąd pliki o różnych wielkosciach i pokazuje czy są jakieś błędy.

Odpowiedz

25. ~z
1

2010-04-14 21:37:16

do 24 - ok, ale dokąd ten ping? Do Nowej Zelandii czy innej Japonii? Puść tracert do jakiegoś polskiego serwera i zobaczysz gzie jest przeciążenie. Dzwoń/pisz do Netii, nie pamieam dokąłdnie ale chyba na noc.netia.pl można zrobić test łącza. Hasło to chyba www1/www2 itd.

Odpowiedz