DAJ CYNK

W poniedziałek konferencja Play

03.06.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 11673

Ważne 14

15

Sieć Play rozsyła do dziennikarzy zaproszenia na konferencję, która odbędzie się w poniedziałek 6 czerwca o godzinie 11:00.

Sieć Play rozsyła do dziennikarzy zaproszenia na konferencję, która odbędzie się w poniedziałek 6 czerwca o godzinie 11:00.

Konferencja odbędzie się w salonie firmowym Play, a w zaproszeniu mowa jest o "banalnie prostej konferencji prasowej". Czyżby Play planował otworzyć coś na kształt Orange Smart Store?

A może jednak chodzi o zmiany w ofercie? Która z ofert Play Waszym zdaniem wymaga pilnej poprawy?

Źródło tekstu: Play, wł

Komentarze
Zaloguj się
78. Logan
0

2016-06-06 11:05:42

Odpowiedz

77. Logan
0

2016-06-06 11:03:30

Odpowiedz

76. ~majk
0

2016-06-06 10:50:23

Jak dla mnie to będzie coś o obowiązku rejestracji pre-paid/''ów.

Odpowiedz

75. Logan
1

2016-06-06 10:50:04

Będzie darmowe 100zł i 10GB na 30 dni za rejestrację karty SIM w Play. Tylko nie piszcie "piszemy o tym pierwsi" xD

Odpowiedz

74. ~Calm7
0

2016-06-06 10:42:43

Nie zmienia to faktu że Play jest najlepszą siecią.

Odpowiedz

73. ~ola
-1

2016-06-06 10:21:56

łał wszystko za darmo i jeszcze dopłacają!!!

Odpowiedz

72. ~
0

2016-06-06 09:40:22

Ponoć to ma być nowa oferta prepaid

Odpowiedz

71. ~
0

2016-06-04 22:51:48

@70 leki przestały działać platfonsie? To w kaftanik i z powrotem przed końcem przepustki do Szopienic. Tam ci zaaplikuję elektrowstrząsy. A tu póki co każdy normalny czytelnik aplikuje ci głąbie minusy i masz ich już sporo buraku z grońca :)

Odpowiedz

-4

2016-06-04 22:28:15

@69 Powiedziałem ci świrze wypad, idź z tym bełkotem gdzie indziej. Regularnie to sam wyzywasz wszystkich tu i na gsmonline ŚWIRZE.

Odpowiedz

69. ~
0

2016-06-04 20:07:04

Czy Redakcja Telepolis nic nie potrafi zrobić z tym oszołomem, chamem asf, który obraża abonentów sieci Play? Zminusowany regularnie przez normalną społeczność portalu dalej sieje nienawiść.

Odpowiedz

68. toms
0

2016-06-04 19:17:46

65 - a u mnie działa. Odpalone 02.06.2016r. :-)

Odpowiedz

-5

2016-06-04 18:42:44

@59 Spier.....laj świrze. Jaśniej nie umiem żeby dotarło. I EOT.

Odpowiedz

66. Fmobile
0

2016-06-04 18:38:26

63. nie włączy ci się już darmowe LTE dla taryfy RBM7 , sprawdzone! Dopiero co numer przeniosłem i wyłączyli.Co będzie dalej dowiemy się w poniedziałek. Podobno migracja z RBM7 na RBM5 włączy RWK. więc lepiej poczekać do tego czasu.

Odpowiedz