DAJ CYNK

W Polsce nie bedzie T-Mobile, będzie T

21.03.2011

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 18329

Ważne 0

0

W Polsce nie będzie marki T-Mobile. Zostanie wprowadzona marka T, taka sama jak niedawno zastosowana w Niemczech - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

W Polsce nie będzie marki T-Mobile. Zostanie wprowadzona marka T, taka sama jak niedawno zastosowana w Niemczech - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Na przesłanych do punktów sprzedaży wizualizacjach widać, że plafony nad wejściem, które z reguły zajmują całą szerokość witryny, mają trójwymiarowe znaki - kropki oraz charakterystyczną literkę T w kolorze magenta.


Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
104. ~Adi_Gryfino_PL
0

2011-05-29 20:06:54

Jeżeli T-Mobile wprowadzi ofertę na kartę w postaci: 1. Rok aktywnego konta za dowolne doładowanie. 2. Nielimitowane sms w sieci T-Mobile w Polsce. 3. Pakiet od 1zł = 1 dzień nielimitowanych rozmów w sieci. 4. Ogólnodostępna darmowa bramka sms/mms bez logowania. 5. Nie 1zł/min a darmowy numer automatycznego biura obsługi. 6. Pakiet 0400 sms poza sieć za 4 zł - ważny 30 dni. 7. Pakiet 1000 sms poza sieć za 9 zł - ważny 30 dni. 8. Maksymalnie 30gr/min za rozmowy do wszystkich. To z miejsca biegnę po starter.

Odpowiedz

103. ~Teee
0

2011-05-24 14:10:27

BZDURA !!! KOMPLETNA BZDURA!!! W Polsce będzie T-mobile. Była propozycja aby było tylko T tak jak w Niemczech ale badania wykazały że wiele polaków nie kojarzyła by marki z telefonią... Czemu nie weryfikujecie swoich informacji i idiotyzmy wrzucacie na stronę ? :/

Odpowiedz

102. ~gosc
1

2011-04-19 00:52:30

www.facebook.com/tmobile.polska

Odpowiedz

101. DanielR
1

2011-04-18 14:06:25

100 - dokładnie też zauważyłem tę "wstawkę". ;-)

Odpowiedz

100. ~
2

2011-04-18 14:04:16

Strona Ery została poddana liftingowi. Na dole jest stopka " Telekom Deutschland GmbH, T-Mobile Poland Holding No. 1 B.V., Polpager Sp. z o.o., Carcom Warszawa Sp. z o.o., Elektrim Autoinvest S.A. "

Odpowiedz

98. ~.l
1

2011-04-04 21:25:12

97 wszystko w swoim czasie się wyjaśni

Odpowiedz

97. ~jaa
1

2011-03-31 21:51:30

a co sie stanie prepaidem Era Tak-Tak ? bedzie T Tak-Tak w skrocie TTT :) ? a co z era premia -> t-premia, tejj co teraz T :))

Odpowiedz

96. ~?
1

2011-03-30 22:44:37

Jak mi się zasięg i warunki nie pogorszą od tej zmiany to nic mnie ona nie będzie ruszała. Jak będę musiał wybiegać w piżamie przed dom albo podchodzić do okna żeby odebrać telefon i doładowywać co miesiąc a nie co trzy to wtedy się wkurzę.

Odpowiedz

95. ~
1

2011-03-27 15:13:28

na wyświetlaczach będzie pisało telepolis

Odpowiedz

94. ~era
1

2011-03-26 16:50:08

każdy ktokolwiek podpisał umowę w erze >> to podpisywał z PTC defakto!:)

Odpowiedz

93. Erowiec
1

2011-03-25 13:27:47

No to teraz ...Przez te " T " ... Nowe hasło: "tERAz mogę więcej"

Odpowiedz

92. jojo
1

2011-03-23 13:37:35

nicks (90), i co z tego, skoro umowę podpisywałeś z operatorem sieci, czyli PTC (a nie z marką "Era"), a ten się nie zmienia. A zrezygnować z umowy zawsze możesz. Nawet teraz! ;-)

Odpowiedz

90. ~nicks
0

2011-03-23 07:21:32

skoro nazywa sie zmienia to moge zrezygnować z umowy? bo przeciez juz nie bede w Erze tylko w T

Odpowiedz

89. maciek764
3

2011-03-22 20:31:03

Logo które jest w newsie wygląda jakby zostało stworzone w roku 1997.

Odpowiedz

88. ~VIP
1

2011-03-22 18:19:26

a może tak którys z tych punktów podzieli się wizualizacją?

Odpowiedz